ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون, کارلوس Cordeiro استعفا در میان زنان بازیکنان دعوی

مارس 13 (UPI) — ایالات متحده, فوتبال, رئیس فدراسیون, کارلوس Cordeiro استعفا داد یک روز پس از عذرخواهی برای “غیر قابل توجیه” زبان مورد استفاده در براده علیه زنان بازیکنان تیم ملی در برابر پرداخت طرح دعوی در دادگاه علیه فدراسیون.

Cordeiro اعلام کرد استعفای خود را روز شنبه. او نوشته شده بیانیه ای در توییتر.

“این باور نکردنی است امتیاز به عنوان رئیس جمهور [فدراسیون],” Cordeiro نوشت. “من و تنها ماموریت همواره به آنچه که بهترین است برای ما در فدراسیون. پس از بحث و گفتگو با هیئت مدیره من تصمیم گرفته اند به مرحله بلافاصله موثر.”

Cordeiro اشاره به اشتباه خود در به طور کامل بررسی حقوقی براده گفت: زبان ناشی از “جرم بزرگ و درد است.”

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده در ماه مارس, در ابتدا شامل 28 بازیکن که ادعا شده که این فدراسیون با استفاده از “نهادینه تبعیض جنسیتی” به سمت تیم زنان. آن را در زمینه دستمزد برابر قانون و در بند هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964.

شاکیان اعطا شد class وضعیت در نوامبر معنی بازیکنان از 2015 تا به امروز را می توان نشان داده شده است. هفتاد و دو تصمیم گرفتند به کلاس. بازیکنان و فدراسیون در حال تنظیم برای یک مه 5 محاکمه.

“این غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه” Cordeiro گفت: زبان مورد استفاده در براده. “من نمی باید این فرصت را به طور کامل بررسی پرونده در تمامیت خود را قبل از آن ارسال شده بود و من مسئولیت انجام نمی دهد.

“من تا به حال انجام داده است بنابراین من می خواهم که اعتراض به این زبان است که منعکس نمی شخصی من تحسین برای ما زنان بازیکنان و یا ارزش های ما به عنوان یک سازمان است.”

سابق ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون, معاون رئیس جمهور, مدل لباس Parlow مخروط را به عنوان رئیس جمهور.

بازیکنان از تیم زنان اعتراض کردند پس از براده با پوشیدن خود را گرم کردن پیراهن در داخل و خارج در طول سرود ملی قبل از آنها شکست ژاپن در SheBelieves نهایی جام حذفی روز شنبه در Frisco, Texas. زبان در براده باعث واکنش شدید در رسانه های اجتماعی و از فدراسیون حامیان مالی.

Cordeiro ارائه شده اولیه عذرخواهی در دقیقه پایانی این SheBelieves جام قبل از استعفا در روز بعد.

“در حالی که لذت بخش است که شده است وجود چنین پر سر و صدا اعتراض در برابر [فدراسیون را] آشکار زن ستیزی های جنسیتی فرهنگ و سیاست نظارت کارلوس Cordeiro تصویب شده برای سال توسط هیئت مدیره [فدراسیون],” زنان بازیکنان سخنگوی مولی لوینسون گفت. “این نهاد باید تغییر و پشتیبانی و پرداخت بازیکنان زنان به همان اندازه است.”

فدراسیون با صدور بیانیه پنج شنبه, لغو آینده مردان و زنان مسابقات تیم ملی در ماه های مارس و آوریل میان شیوع کروناویروس. فدراسیون نیز لغو اکثریت جوانان تیم ملی و تمدید اردوهای تیم ملی از طریق پایان ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de