سرباز آمریکایی اعتراف به توطئه حمله واحد با نئو نازی ها گروه

23 ژوئن (فردا) — یک ارتش خصوصی اعتراف کرده به برنامه ریزی یک حمله تروریستی با یک شیطانی نئو نازی ها برای کشتن به عنوان بسیاری از اعضای واحد خود را در حالی که مستقر در خارج از کشور, دادستان گفت.

اتان فلن sd times, 22, متهم شده است در 19 صفحه کیفرخواست unsealed دوشنبه با کشت تروریسم جرائم برای به اشتراک گذاری اطلاعات حساس در مورد واحد خود را با اعضای منظور از نه فرشتگان که دادستان به عنوان “نهفته مبتنی بر نئو نازی ها و نژادی با انگیزه های خشونت آمیز گروه های افراطی.”

تبلیغات

“اتان sd times خصوصی در ارتش ایالات متحده بود و دشمن درون” اقدام آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک آدری اشتراوس در بیانیه ای گفت. “Sd times گفته اقدام به هماهنگ مرگبار در کمین خود واحد غیرقانونی آشکار و محل آن قدرت و تسلیحات به یک نئو نازی ها, آنارشیست, سفید supremacist است.”

لوئیزویل Ky., مادری دستگیر شد ژوئن 10 پس از طرح خنثی شد توسط دفتر تحقیقات فدرال و ارتش ایالات متحده در اواخر ماه مه دادستان گفت: در بیانیه ای بیان کرد sd times طرح سوخت بود “شیطانی کوکتل از ایدئولوژی های رنگ و لعاب با نفرت و خشونت است.”

“ما زنان و مردان در خطر زندگی خود را برای کشور ما اما آنها هرگز از اين خطر در دست یکی از خود گفت:” دستیار دادستان کل John C. Demers.

با توجه به unsealed کیفرخواست sd times به ارتش پیوست و در سال 2018 و پیوست O9A سال پس از.

قبل از برنامه ریزی این حمله sd times مصرف تبلیغاتی از O9A و دولت اسلامی و همچنین گروه های دیگر دادستان گفت:, و اضافه کرد که آنها در بر داشت در حساب کاربری iCloud یک است-صادر کرد که متن آن شرح حملات و کشتار ایالات متحده پرسنل.

پس از گفت در ماه آوریل که واحد او به خارج از کشور اعزام می شود که در آن یک پیام رمزگذاری شده برنامه به ارائه اطلاعات به اعضای O9A و RapeWaffen Division, U. s. نئو نازی ها شبکه تروریستی است که به شرح زیر O9A فلسفه “به درخواست کمک برای یک جرم تلفات حمله در واحد ارتش ایالات متحده پس از آن اعزام به ترکیه” به unsealed شکایت گفت.

در اواخر ماه مه او انتقال اطلاعات از جمله واحد اندازه پیش بینی مسیرهای مسافرتی سلاح و توانایی های دفاعی.

Sd times و شرکت خود توطئه گران برنامه ریزی آنچه آنها به نام “جهادی حمله” با هدف ایجاد “mascal” به معنی توده تلفات با هدف شروع یک جنگ دیگر در خاورمیانه است.

در اواخر مارس مصاحبه sd times اعتراف به نقش خود در طرح و اعلام کرد خود را به “خائن علیه ایالات متحده که انجام شد به مثابه خیانت” دادستان گفت.

Sd times شده است به اتهام توطئه و تلاش برای قتل متحده اتباع توطئه و تلاش برای قتل خدمت اعضا ارائه و تلاش برای ارائه کمک مادی به تروریست ها و توطئه به قتل و ضرب و جرح در یک کشور خارجی و چهره زندگی در زندان اگر محکوم کرد.

“Sd times اعلام کرد خود را به عنوان یک خائن در برابر ایالات متحده و توصیف خود را در انجام به عنوان معادل خیانت-ما موافق گفت:” FBI دستیار کارگردان William F. Sweeney جونیور “او پشت خود را در کشور خود و واحد خود را در حالی که هماهنگی خود را با اعضای نئو نازی ها گروه O9A. امروز او است که در بازداشت و در مواجهه با یک عمر خدمات — پشت میله های زندان-که مناسب است با توجه به شدت از رفتار ما ادعا امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im