حکم دیوان عالی میله برخی از فلوریدا felons از رای گیری

جولای 16 (سلامت) — دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه را تایید کرد دادگاه بدوی حکم محرومیت برخی از محکوم felons از رای گیری در فلوریدا.

حاکم می تواند به جلوگیری از بیش از 750,000 مردم با قبلی محکومیت جنایت در فلوریدا — اکثریت از آنها سیاه و سفید — از شرکت در ماه نوامبر انتخابات.

تبلیغات

بالا تصمیم دادگاه — با یک 6-3 رای — می آید دو هفته پس از 11th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر به طور موقت مسدود شده یک قاضی فدرال که حکومت در حمایت از شل شدن رای گیری محدودیت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و دولت در انتخابات مقامات به دنبال نوار felons از رای گیری مگر اینکه به پرداخت تمام هزینه دادگاه جریمه و جبران. منطقه قاضی رابرت Hinkle گفت: ترتیب بر خلاف قانون اساسی بود.

رای دهندگان طرفداران حقوق توصیف تلاش به عنوان یک “پرداخت-به-رای طرح است.”

“این است که عمیقا ناامید کننده تصمیم” گفت: پل اسمیت معاون رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی قانونی ،

“فلوریدا رای دهندگان صحبت با صدای بلند و روشن است که نزدیک به دو سوم از آنها حمایت حقوق مرمت در پای صندوقهای رای در سال 2018 است. دیوان عالی کشور ایستاده بود با عنوان یازدهم مدار مانع از صدها نفر از هزاران نفر از, در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت جریمه ها و هزینه های. ما مشتاقانه منتظر ادامه به مبارزه برای فلوریدا رای دهندگان به طوری که آنها می توانید با شرکت در انتخابات عمومی در ماه نوامبر است.”

عدالت Sonia Sotomayor بود که در میان این سه قاضی که عقیده داشت گفت: حکم “مانع از هزاران در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند.”

فلوریدا اولیه برای برنامه ریزی Aug. 18.

11th مدار برنامه ریزی یک جلسه برای همان روز هر چند که مشخص نیست اگر کامل حکم از دادگاه تجدید نظر خواهد آمد قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>