آمریکا و طالبان نشانه های تاریخی صلح در جاده به خروج سربازان امریکایی در افغانستان

Feb. 29 (UPI) — ایالات متحده و طالبان مذاکره کنندگان امضا تاریخی توافق صلح روز شنبه که به دنبال پایان دادن به نزدیک به دو دهه از دخالت نظامی ایالات متحده در افغانستان است.

ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد و ولایت سیاسی رئیس ملا عبدل غنی برادر را امضاء در یک مراسم در طالبان را در دوحه قطر دفتر مرکزی.

این توافق شامل یک جدول زمانی برای ارتش ایالات متحده خروج که شامل یک مهلت از 135 روز در مورد 4400 سرباز به ترک. را ترک خواهد کرد که ایالات متحده با برخی از 8,600 سرباز در افغانستان دارد.

هدف این است که برای وجود دارد به طور کامل خروج امریکا و ناتو پس از 14 ماه اما این مشروط بر طالبان نشست امنیتی خاصی مورد نیاز است.

ایالات متحده “را از نزدیک تماشا طالبان انطباق با تعهدات خود و تنظیم سرعت از ما خروج به اقدامات خود گفت:” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo که با حضور امضاء در دوحه, قطر.

“این است که چگونه ما را به اطمینان حاصل شود که افغانستان هرگز دوباره خدمت برای تروریست های بین المللی,” او اضافه شده است.

مراسم امضای آمد و پس از یک هفته ای کاهش خشونت. ایالات متحده ساخته شده و تعهد به آن جزئی آتش بس شرط امضای قرارداد صلح.

نمایندگان حدود 60 کشور در دست برای مراسم.

نیروهای ایالات متحده شده اند در افغانستان از اواخر سال 2001 پس از حملات تروریستی در شهر نیویورک و واشنگتن دی سی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ماه نشان داده است تمایل به خروج سربازان آمریکایی.

مذاکرات صلح دیده می شود توسط ایالات متحده به عنوان یک پیشرو به بیشتر به چالش کشیدن چشم انداز مذاکرات مستقیم میان طالبان و ایالات متحده در مورد حمایت دولت افغانستان که درگیر در مذاکرات آتش بس.

وزیر خارجه آمریکا, علامت Esper دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ و رئیس جمهور اشرف غنی خود برگزار شد بیانیه مشترک مراسم در کابل ،

“تمام مردم افغانستان به دنبال به جلو به یک صلح دائمی میگویند.

“تراژدی 9/11 ما را گرد هم آورده. متقابل قربانی کردن انسان ایجاد اوراق قرضه بین ما. علاقه خود را در امنیت و آزادی ما حفظ رابطه ما در احترام متقابل ساخته شده است که ما همکاران.”

در علاوه بر این به نیروهای نظامی خروج مذاکرات صلح تصریح می کند که دولت افغانستان باید به طالبان اعضای جدا شده از سازمان ملل و شورای امنیت تحریم های لیست. ایالات متحده نیز باید خودداری از استفاده از زور علیه تمامیت ارضی افغانستان و دخالت در امور داخلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش شنبه امضای طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی با تمرکز بر ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. او به خبرنگاران گفت: او می خواهم به ملاقات با رهبران طالبان “در نه چندان دور آینده است.”

“ما خواهید بود بسیار امیدوار است که آنها را به انجام آنچه آنها می گویند که آنها در حال رفتن به انجام این کار — آنها خواهد شد کشتن تروریست ها,” او گفت:. “از آن زمان بعد از این همه سال به مردم ما در بازگشت به خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>