آمریکا می گوید مردم به ماندن در خانه در تمام سنین برای جلوگیری از جمعیت

واشنگتن — مسابقه به غرفه انتظار افزایش coronavirus موارد کاخ سفید در روز دوشنبه منتشر شده یک سری از جارو دستورالعمل که برای 15 روز آینده را به طور موقت بازنویسی هنجارهای جامعه آمریکا است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگیری تازگی لحن غم انگیز در مورد بحران پوشاند جهان خواست همه آمریکایی های قدیمی تر به ماندن در خانه و هر کس برای جلوگیری از جمعیت و غذا خوردن در رستوران ها. رئیس جمهور برای اولین بار اذعان کرد که همه گیر ممکن است قرار دادن اقتصاد به رکود و پیشنهاد کرد که این کشور ممکن است در برخورد با ویروس تا زمانی که “ماه ژوئیه یا اوت.”

دستورالعمل منتشر شد به ناآرام کشور است. بازار سهام در آن روز بدترین از سال 1987 امریکا بزرگترین سیستم مدرسه بسته درهای خود را و سوالات باقی مانده در مورد توانایی دولت برای تست ویروس ها و بیمارستان ارائه فضا برای کسانی که بیمار قرار می گیرند.

در میان توصیه های جدید: بیش از نیمی از ماه آمریکایی ها باید جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر تحصیل باید در صفحه اصلی و اختیاری سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است باید اجتناب شود. اگر کسی در یک خانواده تست مثبت برای این ویروس هر کس که در زندگی وجود دارد باید در خانه بمانند. دولت نمی گویند که چگونه افراد باید به دنبال توصیه به ماندن در خانه.

“ما تجمع هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما می تواند به نوبه خود گوشه ای و تبدیل آن به سرعت.”

رئیس جمهور زمانی که از او پرسیدند که این بیماری همه گیر خواهد فروکش گفت که “اگر ما در انجام یک کار واقعا خوب” بحران عبور می تواند توسط ارتفاع از تابستان است. Dr. Anthony Fauci, دولت را بیماری های عفونی, متخصص, انجام, چالش نیست که ادعا می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی بود به مراتب کمتر خوش بینانه از آنهایی که قبل از آن زمانی که او اصرار داشت آن را می توان در هفته. او همچنین اذعان کرد که این ویروس ممکن است قرار دادن اقتصاد کشور به رکود یک برنامه به طور بالقوه دردناک برای یک وقت به دنبال انتخاب مجدد.

که پذیرش شگفت انگیز بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن که برای دو هفته تا به حال زده discordantly خوش تون در مورد این بیماری همه گیر است که در معرض خطر خود را در انتخابات ریاست جمهوری. روز دوشنبه که خوش رفتار بود رفته بود به عنوان او اذعان کرد که ویروس بود که “تحت کنترل” در ایالات متحده و یا در سطح جهانی.

او گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است برنامه ای برای تماس های داخلی و محدودیت های مسافرتی در حالی که دولت او ساخته شده اشاره کرد و تجدید نظر به millennials برای جلوگیری از معاشرت و خطر گسترش ویروس. او تمایلی به توصیه متحده به لغو اولیه انتخابات پیش رو است. و بدون ارائه جزئیات گفت: “ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100%” یک توجه داشته باشید از اطمینان برای یک صنعت را فلج با ممنوعیت سفر و ترس از گسترش ویروس.

گسترده دستورالعمل های صادر شده در یک روز از حرکت سریع تحولات در یک سرمایه درخشنده در شکوفه های گیلاس اما غرق در اضطراب است.

کنگره برگزار سعی کنید به پایان برساند یک بسته کمک و نظر یکی دیگر پشت آن است. دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی برای اولین بار در بیش از یک قرن است. و ایالات متحده جراح عمومی گفت که ایالات متحده در مورد که در آن ایتالیا بود دو هفته پیش در coronavirus مبارزه نشانه آن است که عفونت انتظار می رود به افزایش است.

“هنگامی که شما نگاه کنید به پیش بینی وجود دارد هر فرصتی است که ما می تواند ایتالیا” جراح عمومی دکتر جروم آدامز گفته فاکس نیوز. در عین حال او گفت که ایالات متحده فرصت برای کاهش بیماری همه گیر.

دو هفته پیش در ایتالیا تا به حال از 1700 مورد از coronavirus و گزارش شده بود 34 مرگ و میر. در حال حاضر ایتالیا گزارش برآورد 25,000 موارد و بیش از 1800 نفر مرگ و میر. حدود 3800 موارد گزارش شده در ایالات متحده و تا کنون بیش از 65 نفر کشته شده اند از coronavirus. اگر چه این اعداد ممکن است به طور مستقیم قابل مقایسه مسیر است که به عنوان آدامز آن را می بیند.

دولت همچنین ادعا شده که یک خارجی کمپین دروغ جریان بود با هدف گسترش ترس در میان آمریکایی ها در حال حاضر spooked با این بیماری همه گیر.

روز یکشنبه مقامات فدرال و شروع به مقابله با آنها چه گفته شد یک تلاش عمدی توسط یک نهاد خارجی به آمریکایی ها فکر می کنم دولت قرار بود برای تحمیل یک در سراسر کشور شده است. سازمان در زمان اقدام هماهنگ یکشنبه شب برای اطمینان از آمریکایی ها که دولت نه برنامه ریزی برای انجام این کار است.

و در روز دوشنبه امنیت ملی گفته شده است یک حمله سایبری مربوط به کامپیوتر و شبکه های بهداشت و خدمات انسانی اما شبکه های عامل به طور معمول. آنها نمی جزئیات طبیعت و یا دامنه مشکل یا شناسایی خارجی نهاد.

در فاکس نیوز, Adams ادعا کرد که ایالات متحده “تبدیل جزر و مد” در تست بخش مهمی از ردیابی و حاوی بیماری های همه گیر اما آیا درست است که باقی مانده است دیده می شود. ایالات متحده در تلاش بوده است hobbled توسط یک سری از missteps از جمله معایب با تست کیت اول توزیع شده توسط دولت فدرال و موانع اداری که برگزار شد تا تست توسط آزمایشگاه های خصوصی.

در کاپیتول هیل تقریبا یک خانه خالی ملاقات به اتخاذ یک قطعنامه را به آنچه توضیح داده شد به عنوان ویژگی های تغییرات به لهستانی کردن coronavirus پاسخ اندازه گیری طراحی شده برای تست سرعت برای ویروس و ارائه مرخصی به کارگران خانه نگه داشته به دلیل آن است. آن را به زنگ تفریح قبل از اتخاذ اندازه گیری ،

اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب مجلس سنا در این هفته هر چند زمان نامشخص است. 100 سناتور با چند مورد استثنا بودند و انتظار می رود برای جمع آوری پنج شنبه شب با وجود فدرال بهداشت عمومی دستورالعمل منع اجتماعات بزرگ.

مذاکرات در حال حاضر در جریان است در لایحه دیگری را امتحان کنید به بلانت آسیب این ویروس در حال انجام است تا اقتصاد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: از آن خواهد شد در تمرکز مستقیم کمک مالی به افراد کمک کند برای کسب و کار مانند صنعت هواپیمایی و مراحل بیشتر برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان.

در نزدیکی دیوان عالی کشور گفت: این تعویق انداختن استدلال برای اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل به دلیل coronavirus از جمله یک دور بیش از احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. آخرین بار شفاهی بودند به تعویق افتاد و در سال 1918 با توجه به اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا. در سال 2001 آنها منتقل شدند اما به تعویق افتاد و پس از یک سیاه زخم را بترساند.

در کاخ سفید همه گیر تغییر در زندگی روزانه.

هر کسی که وارد این مجموعه شد و نمایش به صورت تب و خبرنگاران بودند فاصله در اتاق جلسه به منظور کاهش احتمال گسترش ویروس. و خروجی اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney جدا شده خود را در کارولینای جنوبی به عنوان خواهر زاده خود را که تا به حال به آنفولانزا مانند علائم و زندگی با او در واشنگتن در انتظار نتایج آزمایش کنید تا ببینید که آیا او به این ویروس است. Mulvaney آزمایش منفی بود اما جدا خود “از فراوانی احتیاط با توجه به نزدیکی به رئیس جمهور” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت.

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: کاخ سفید در حال کار به سمت $800 میلیارد دلار در سال مالی امداد با حدود نیمی از این داشتن تایید شده از طریق عملیات اجرایی و قانون و خیلی از باقی مانده که به دنبال از طریق مالیات حقوق و دستمزد قطع شده است که در ملاقات با خونسردی هر دو طرف در کنگره است.

فدرال رزرو گفت: این اورژانس اقدام به کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. اما فدرال رزرو را حرکت نمی کند آرام بازار. شاخص Dow Jones Industrial Average شنبه پایین نزدیک به 3 ، 000 امتیاز.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 180,000 نفر کشته و بیش از 7,100.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر تحمیل جارو محدودیت های مسافرتی برای بسیاری از اروپا. در روز شنبه وی افزود: بریتانیا و ایرلند به یک لیست از کشورها در مواجهه با محدودیت های مسافرتی بیش از 30 روز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de