ایالات متحده برای تحریم سوریه برای جلوگیری از ‘بشار اسد از تامین امنیت یک پیروزی نظامی’

16 ژوئن (فردا) — ایالات متحده گفت که اعمال تحریم علیه سوریه در روز چهارشنبه به زور آن را به پیروی از U. N. رهبری مذاکرات برای پایان دادن به تقریبا دهه جنگ داخلی.

کلی صنایع دستی سفیر ایالات متحده در سازمان ملل به اطلاع شورای امنیت سازمان ملل از طریق تلفنی که روز پنجشنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد رفتن به جلو با تحریم جمعه به “جلوگیری از رژیم اسد از تامین امنیت یک پیروزی نظامی” و برای هدایت آن و متحدان آن به سمت U. N. رهبری سیاسی در روند صلح.

تبلیغات

“هدف ما این است که برای محروم کردن رژیم اسد از درآمد و حمایت از آن را مورد استفاده برای ارتکاب مقیاس جنایات و موارد نقض حقوق بشر که مانع از حل سیاسی و به شدت کاهش چشم انداز صلح” او گفت:.

تحریم ها اعمال خواهد شد تحت سزار سوریه غیرنظامی قانون حفاظت از 2019 که می رود به اثر چهار شنبه. امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر سال گذشته این لایحه با اهداف کسانی که به همدستی در نقض حقوق بشر در این کشور جنگ زده و کسی که از لحاظ مالی حمایت از رژیم بشار اسد به منظور انکار او به معنی ادامه “مبارزات انتخاباتی خود از خشونت و تخریب” سفارت آمریکا در سوریه گفت: در قانون گذشت.

“رژیم اسد دارای یک انتخاب روشن را: دنبال مسیر سیاسی تاسیس شده در قطعنامه 2245,” هنر و صنعت گفت: با اشاره به U. N. برنامه ریزی برای ایجاد صلح در سوریه “و یا ترک ایالات متحده با هیچ انتخاب دیگری اما به ادامه خودداری بازسازی کمک های مالی و اعمال تحریم علیه این رژیم و حامیان مالی آن.”

آمریکا و دشمنان روسیه و چین خودداری کردند در تحریم با واسیلی Nebenzia کرملین نماینده در قوه مقننه گفتن این شورا که اقدامات در حال تلاش برای سرنگونی اسد از طریق ایجاد ناآرامی در این کشور شهروندان.

ایالات متحده به رسمیت می شناسد “تحریم اتهام علیه سوریه رهبری را در واقع صدمه دیده مردم عادی,” او گفت:. “این گفته آنها را تایید می کنند که هدف از این اقدامات این است که به سرنگونی مشروع مقامات سوریه.”

روسیه بارها گفت: تحریم ها نه تنها فلج کردن اقتصاد کشور اما مانع کمک های انسان دوستانه او گفت:.

ژانگ Hun چین نماینده دائم در سازمان ملل خواست ایالات متحده برای لغو تحریم ها علیه سوریه بیان کرد آنها را مانع توسعه اقتصادی و اجتماعی چین دولتی شین هوا گزارش شده است.

سازمان ملل فرستاده ویژه برای سوریه, Geir پدرسن هشدار داد که بین المللی ارتش در این کشور و تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا آن را دشوار است برای کسانی که در سوریه برای پایان دادن به جنگ از طریق مذاکره به تنهایی.

“سوریه در حال رفتن را از طریق زمان و مکان از شار” پدرسن گفت. “هیچ کس درگیر در جنگ باید فرض که زمان است را در کنار خود. هیچ کس باید مطمئن باشید که وجود خواهد داشت بهتر دهانه پایین جاده ها است.”

بیش از 380,000 مردم کشته شده اند و در طول نه سال جنگ داخلی با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه که در بریتانیا مبتنی بر حقوق بشر مانیتور از جنگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im