ایالات متحده نرخ بیکاری و افزایش 11% اما جدید آتن در حال انجام

واشنگتن — ایالات متحده نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد در ماه ژوئن به عنوان اقتصاد افزود: جامد 4.8 میلیون شغل, دولت گزارش روز شنبه. اما این کار-بهبود بازار در حال حاضر ممکن است متزلزل زیرا از یک دور جدید از تعطیلی و اخراج باعث تجدید حیات coronavirus.

در حالی که نرخ بیکاری پایین بود از 13.3 درصد در ماه مه آن است که هنوز هم در افسردگی دوران سطح. و داده ها جمع آوری شد و در هفته دوم ماه ژوئن قبل از تعدادی از کشورها شروع به عقب و یا تعلیق reopenings از اقتصاد خود را به سعی کنید به ضرب و شتم به ویروس.

“این یک بیت از یک مورخ لحظهای در این مرحله گفت:” جسی ادگورتون یک اقتصاددان در J. P. Morgan Chase.

خبر آمد که تعدادی از تایید عفونت در هر روز در ایالات متحده افزایش یافت و به تمام زمان بالا از 50,700 بیش از دو برابر بیش از ماه گذشته با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سنبله محور عمدتا در جنوب و غرب به رهبری ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا و فلوریدا به دوباره نزدیک و یا در غیر این صورت سرکوب دوباره روی میله, رستوران, سینما, تئاتر, سواحل و استخرها پرتاب برخی از کارگران از کار برای بار دوم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شغل گزارش نشان می دهد اقتصاد است “خروشان پشت” هر چند او اذعان کرد هنوز هم وجود دارد مناطقی که “ما در حال قرار دادن شعله های آتش” از ویروس.

این کار ضرر و زیان بیش از دو هفته گذشته منعکس خواهد شد در ماه جولای نرخ بیکاری گزارش منتشر خواهد شد در اوایل ماه اوت.

در حالی که بازار کار بهبود یافته برای دومین ماه متوالی وزارت کار گزارش داد که ایالات متحده آمریکا همچنان به مراتب کمتر از به دست آوردن عظیم ضرر و زیان آن رنج می برد این بهار. آن را جبران تقریبا یک سوم از 22 میلیون شغل از دست داده است.

دوباره بسته شدن در حال نگه داشتن اخراج بالا: تعدادی از آمریکایی ها که به دنبال مزایای بیکاری کاهش یافت و تنها کمی در هفته گذشته به 1.47 میلیون, با توجه به یک گزارش جداگانه. هر چند این رقم در هفته کاهش یافته است به طور پیوسته از اوج در ماه مارس آن است که هنوز هم فوق العاده بالا با تاریخی استانداردهای.

و تعداد کل افرادی که در حال طراحی مزایای بیکاری همچنان در ملاحظه 19 میلیون.

تعدادی از گذاشته شدن کارگران به دنبال مزایای بیکاری افزایش یافت در هفته گذشته در تگزاس و آریزونا و تنسی است. هر چند این رقم کاهش یافت و در کالیفرنیا از آن باقی مانده در نزدیکی 280,000. که بیشتر مردم از به دنبال مزایای بیکاری در کل کشور قبل از وقوع در زمان برگزاری در ماه مارس است.

ایالات متحده میزان بیکاری در ماه ژوئن رانده شد و عمدتا توسط شرکت های یادآوری کارگران که تا به حال گذاشته شده به عنوان بخشی از گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور در بهار.

در شوم روند موجود در وزارت کار گزارش بیشتر آمریکایی ها گفت: آنها تا به حال از دست شغل دائم. شکل گل رز 600,000 ماه گذشته به حدود 2.9 میلیون نفر است.

کارگران که به طور دائم گذاشته به طور معمول به صورت یک زمان بسیار سخت تر پیدا کردن شغل جدید و بیشتر به یک شرکت جدید و یا تغییر شغل.

“حتی به عنوان ما حرکت به نیمه دوم سال تعداد زیادی از مردم هنوز هم به دنبال کار گفت:” اریک Winograd ارشد ایالات متحده اقتصاددان در asset manager AllianceBernstein.

اعتباری و دبیت کارت و داده های ردیابی توسط جی پی مورگان چیس نشان می دهد که مصرف کنندگان برای کاهش هزینه های خود را در هفته گذشته پس از افزایش آن به طور پیوسته در اواخر ماه آوریل و مه. واژگونی رخ داده است هر دو در ایالات متحده است که باید گزارش موج در COVID-19 و در کمتر تحت تاثیر متحده Edgerton گفت.

و کرونوس که به تولید نرم افزار مدیریت زمان پیدا کرده که در دو هفته گذشته رشد در تعداد شیفت کار کند شده است در جنوب شرقی.

“سرعت بازیابی شروع به آهسته گفت:” دیو Gilbertson های اجرایی در کرونوس. “ما در حال انتظار برای دیدن بیشتر از یک plateauing بیش از چند ماه آینده.”

مک دونالد متوقف بازگشایی تلاش های سراسر کشور و اپل دوباره بسته شدن نمرات از فروشگاه های آن در ایالات متحده آمریکا

اقتصاددانان به مدت طولانی هشدار داد که منافع اقتصادی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی خواهد ثابت کند در کوتاه مدت اگر ویروس نیست تحت کنترل در آورد.

تا زمانی که اکثر آمریکایی ها احساس اعتماد به نفس کافی برای ناهار خوردن سفر فروشگاه و یا جمع شدن در گروه بدون ترس از عفونت و رستوران ها و هتل ها و فروشگاه ها فاقد خواهد شد به اندازه کافی به تقاضای مشتری برای توجیه rehiring تمام کارگران خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im