ایالات متحده هشدار شرکت از نقض حقوق بشر در زنجیره تامین

1 جولای (فردا) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر مشورتی هشدار آمریکایی ها بیش از خطرات ناشی از انجام کسب و کار در چین به علت نقض حقوق بشر را متهم به کمونیست دولت از ارتکاب مقابل خود را مسلمان و اقلیت جمعیت در شمال غربی سین کیانگ منطقه است.

صادر شده توسط ادارات امور خارجه, خزانه داری, تجارت و امنیت میهن مشورتی هشدار آمریکایی ها که کسب و کار خود را می تواند در معرض گسترده خطرات با توجه به زنجیره تامین خود را پتانسیل لینک کلیک کنید برای کار اجباری و دیگر موارد نقض حقوق بشر در سین کیانگ و در سراسر کشور آسیایی.

تبلیغات

“مدیران باید این را بخوانید متوجه نزدیک و آگاه از شهرت و اقتصادی و حقوقی خطرات ناشی از حمایت از چنین حملات در کرامت انسانی” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به خبرنگاران گفت: روز شنبه در واشنگتن ،

وزارت امور خارجه گفت: سه نوع اصلی از زنجیره تامین خطرات کمک در توسعه ابزار نظارت برای چین با تکیه بر نیروی کار و یا محصولات منابع در سین کیانگ یا از کارخانه های چینی دخیل در استفاده از کار اجباری از این منطقه و کمک در ساخت و ساز از توقیف امکانات مورد استفاده برای بازداشت اقلیت مسلمان گروه ها و امکانات در این نزدیکی هست.

چین متهم شده است توسط گروه های حقوق بشر و کشورهای مختلف از جمله ایالات متحده در سازمان ملل از بازداشت برخی از 1 میلیون اویغور و دیگر اقلیت مسلمان در اردوگاه های کار اجباری در شمال غربی قلمرو به بهانه مقابله با تروریسم و افراط گرایی مذهبی.

یک وزارت امور خارجه گزارش جزئیات نقض حقوق بشر علیه این جمعیتی که شامل غیر قانونی, قتل, مجبور, ناپدید شدن, شکنجه, بازداشت های خودسرانه و محدودیت های شدید بر آزادی مذهبی در میان دیگران از جمله کار اجباری.

روز قبل از مشاوره صادر شد, یک مطالعه جدید منتشر شد ادعا حزب کمونیست چین بود تمرین عقیم سازی اجباری مجبور به سقط جنين و سرکوبگر تنظيم خانواده در برابر Uyghurs و دیگر اقلیت ها در سین کیانگ است که گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی گفت: ممکن است دیدار با معیارهای قانونی برای نسل کشی عمدی تحت قانون است.

“این خبر تکان دهنده است که متاسفانه سازگار با CCP را دهه سنگدلانه بی توجهی به حرمت زندگی انسان” Pompeo گفت: جامعه بین المللی و گروه های حمایت برای ایستادگی در برابر چین در این زمینه است. “حزب کمونیست چین را خشونت بر بقیه جهان بیش از حد.”

چین ادعا درمان آن اویغور جمعیت بوده است و عاملی برای چیز ساییده شده روابط میان پکن و واشنگتن به عنوان برگ برنده دولت بارها متنبه آن بیش از نقض حقوق بشر.

در ژوئن 17, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه را امضا و به قانون برای تنبیه چین بیش از آن در درمان آن اویغور شهروندان از طریق تحریم افراد و اشخاص ایالات متحده بداند که مسئول است.

Nury Turkel the USCIR کمیسر به نام این یک گام مهم در مبارزه علیه “برده داری مدرن از اویغور و دیگر مسلمانان است.”

“با این مشاوره کسب و کار, شرکت های آمریکایی و دیگر نمی تواند ادعای جهل از نقض فاحش حقوق بشر است در زنجیره تامین خود را” Turkel در بیانیه ای گفت.

حرکت است و انتظار می رود بیشتر به خراب شدن رابطه بین دو کشور می آید و در پی ایالات متحده محکوم چین برای اعمال جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ که Pompeo با عنوان “ناقوس مرگ” برای استقلال از این مستعمره سابق بریتانیا.

چین بارها خودداری کردند در ایالات متحده آمریکا حقوق بشر اتهامات و تهدید کرده است که به دنبال اقدامات تلافی جویانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de