ایالات متحده در خارج از پنج پایگاه های خود در افغانستان را کاهش می دهد نیروهای 8,600 نیروهای

جولای 14 (UPI) — ایالات متحده اعلام کرد که آن را به خارج از پنج پایگاه در افغانستان و کاهش حجم نیروهای خود در این کشور پس از توافق با طالبان در اوایل این سال است.

وزارت دفاع سخنگوی Johnathan هافمن گفت که ایالات متحده در خارج از پایگاه و کاهش نیروهای خود را در افغانستان به 8,600 برای دیدار با تعهد در توافق هستهای با ایران در ماه فوریه است.

تبلیغات

“ما به حفظ قابلیت ها و مقامات لازم برای محافظت از خودمان ما متحدان و شرکای آمریکا و منافع ملی” هافمن گفت. “ما ادامه خواهد داد برای اجرای ما ماموریت مبارزه با تروریسم در حالی که به طور همزمان حمایت از 38 کشور عضو ناتو مصمم پشتیبانی قطار, توصیه برای کمک به ماموریت و افغانستان دفاع ملی و نیروهای امنیتی به عنوان کار می کنند برای تضمین صلح در کشور است.”

ایالات متحده فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد و ولایت سیاسی رئیس ملا عبدل غنی برادر را امضاء در فوریه. 29 با ایالات متحده حمایت کامل خروج امریکا و ناتو پس از 14 ماه در شرایطی که طالبان ملاقات امنیتی خاصی مورد نیاز است.

این روند آغاز شد و در ماه مارس به عنوان ایالات متحده وظیفه بود با کاهش نیروهای خود را در افغانستان در 135 روز از تاریخ امضای.

“ایالات متحده افتخارات تعهدات خود” هافمن گفت. “همه طرف ها باید به کاهش خشونت و در کشتی سوار در داخل افغانستان مذاکرات قادر به دستیابی به یک مذاکره و صلح پایدار برای افغانستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>