درهم تاریخی اولین ماموریت مریخ راه اندازی از ژاپن

19 جولای (فردا) — امارات متحده عربی’ راه اندازی جهان عرب تاریخی اولین سیارات ماموریت به مریخ از ژاپن در روز یکشنبه.

امارات در مدار, ماهواره, نام, امید, راه اندازی در برنامه در 5:58 p. m. EDT روی یک ژاپنی H-2A موشک از Tanegashima مرکز فضایی حدود 450 مایلی جنوب هیروشیما.

تبلیغات

امارات متحده عربی انتخاب علمی مریخ ماموریت به عنوان یک راه برای تسریع تکنولوژی و صنایع فضایی وجود دارد.

راه اندازی است که به دنبال یک چینی Tianwen-1 ماموریت مریخ راه اندازی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23 و پس از آن ناسا مریخ پشتکار رور زودتر از جولای 30. اگر این ماموریت آیا راه اندازی این تابستان زمانی که سیاره در نزدیکی هر یک از دیگر آنها به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد برای دو سال دیگر به عنوان حرکت سیارات از هم جدا.

امارات متحده عربی قصد دارد یک فوریه 2021 ورود در مریخ همزمان با سالگرد 50 از کشور تاسیس در سال 1971.

امیدوارم که حمل سه ابزار در نظر گرفته شده به دایره مریخ برای چهار سال زمین — دو سال در مریخ — برای جمع آوری داده ها و تصاویر از جو است. هدف این است که برای به دست آوردن درک بهتر از مریخ آب و هوا و فرآیندهای جوی در اطراف این سیاره در تمام فصول نه فقط در چند مکان.

داده است که امارات متحده عربی در نظر دارد برای به اشتراک گذاشتن با 200 سازمان ملل می تواند به دانشمندان کمک کند درک یکی از رمز و راز در مورد مریخ: چرا این سیاره از دست رفته مقدار از فضای آن بیش از میلیون ها سال.

بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken که خدمه پرواز اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی ماموریت کوتاه کنترل در مورد تجربه خود را در وسیله نقلیه جدید در تاریخ 1 ژوئن. حسن نیت ارائه میدهد عکس از ناسا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>