UC Irvine پیاپی بزرگ غرب عنوان آشکار دانه بالا برای مسابقه

سان لوئیس اوبیسپو — اوان لئونارد تا به حال یک فصل-بالا 22 امتیاز به عنوان UC Irvine, ضرب و شتم Cal Poly 82-76 در پنج شنبه شب برای معامله بزرگ غرب کنفرانس قهرمانی آشکار اولین بار Anteaters که تا کنون ادعا back-to-back آشکار عناوین.

Eyassu Worku تا به حال 18 امتیاز و پنج کمک برای UCI (20-10 به طور کلی 12-2 بزرگ غرب) که خود را به دست آورده پنجم مستقیم پیروزی. تامی رادرفورد اضافه شده 16 امتیاز و براد گرین تا به حال حرفه ای-بالا هفت مسدود شده عکس.

UCI led با 12 و 3:27 سمت چپ اما Mustangs محدودتر هم حاشیه به سه نفر با کمتر از یک دقیقه به سمت چپ. Worku رفت و 3 به صورت 4 از خط پرتاب آزاد در دقیقه آخر قبل از لئونارد خشک دو clinchers با 12 ثانیه به سمت چپ.

لئونارد به پایان رسید 7 10 از میدان از جمله 4 برای 7 از 3 نقطه محدوده. UCI شات 64 درصد کلی (32 برای 50) از جمله 7-برای-15 علامت از 3 نقطه محدوده. این Anteaters برگزار شد 32-26 لبه در ریباند و outscored Cal Poly 36-26 در رنگ.

Colby راجرز تا به حال 13 امتیاز برای ایرانی (7-21 و 4-10) که از دست داده اند و پنج بازی در یک ردیف. تاریخ بالارد اضافه شده 13 امتیاز. کار اسکندر شده بود 12 امتیاز.

UCI که در حال حاضر برنده 20 بازی و یا بیشتر در هفت گذشته هشت فصل خواهد بود که دانه بالا برای ماه آینده هشت تیم بزرگ غرب مسابقات در هوندا سنتر. برنده که سه روز تک-مسابقات حذف دریافت در لیگ اتوماتیک اسکله در 68-تیم NCAA Tournament زمینه است.

این Anteaters که در حال حاضر موفق به کسب حداقل یک سهم از غرب عنوان پنج اثر در هفت سال گذشته بود مسجل حداقل یک سهم از این یکی با تسلط 87-64 برنده بیش از سی سان گذشته شنبه شب.

UC Irvine, که را شکست داد, Cal Poly 74-67 در Jan. 25 در Bren مرکز آینده میزبان UC سانتا باربارا برای بازی مراجعت به وطن یامحل تحصیل در شنبه 7 بعد از ظهر UCI-UCSB بازی در حال حاضر به فروش می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>