UCI, دکتر, توصیف عشق و مرگ و جنگ در نیویورک coronavirus مبارزه

این مرد در حال حاضر دو هفته را صرف بر روی یک دستگاه تهویه در نیویورک-پروتستان در بیمارستان بستری از COVID-19 و در پزشکی ناشی از کما زمانی که او و دکتر سباستین Schubl ملاقات کرد.

Schubl, 43, تروما و مراقبت بحرانی جراح در UCI مرکز پزشکی دیدم بسیاری از بیماران در طول هفته اخیر-طولانی روی لئامت دادن داوطلبانه در بیمارستان نیویورک — همان بیمارستان که در آن او شروع به کار خود را از 15 سال پیش.

اما این که یک مرد در یک ساخته شده برداشت.

شاید به این دلیل بود Schubl و مرد در مورد همان سن. شاید بخاطر آن بود که آنها هر دو خانواده.

یا شاید آن را به دلیل آنچه Schubl که دارای یک زن و یک کودک نو پا, دیدم که مرد در ونتيلاتور در نهایت چشمان خود را باز کرد.

“او فقط نگه داشته mouthing, ‘تماس با من ، تماس با من ، لطفا, لطفا با من تماس بگیرید, همسر,'” Schubl به یاد می آورد.

“که عشق بود سمت راست وجود دارد.”

تاریخچه

برای یک زن و شوهر از ماه قبل از COVID-19 سونامی آمار شهر نیویورک — که در آن به عنوان از آوریل 27, بیش از 17,500 نفر کشته شده اند — Schubl شده بود صحبت کردن در مورد آینده همه گیر با مربی خود, Dr. Philip S. Barie یک دیرین عضو بخش جراحی در ویل کرنل یکی از حدود 10 نیویورک-Presbyterian hospital سایت.

Schubl خود را به پایان فولاد اقامت تحت Barie از سال 2005 تا 2011. و او را صرف چند سال پس از آن به عنوان یک مربی بالینی در بیمارستان.

او می خواهم وارد ویل کرنل در ماه اوت سال 2005 به عنوان یک نتیجه از یک نوع متفاوت از اورژانس. Schubl بود در سال اول خود را از اقامت در موسسه خیریه در بیمارستان در نیواورلئان هنگامی که طوفان کاترینا زده سواحل خلیج فارس بسته هلال احمر شهرستان عمومی موسسه آموزش و مجبور Schubl به نیویورک است.

کارکنان در نیویورک-پروتستان ارسال پیام به ساکنان نیویورک. (حسن نیت ارائه میدهد عکس نیویورک-Presbyterian)

“افتضاح بود,” Schubl گفت: هیجانی شلاق او احساس از کاترینا.

“در راه های مختلف.

SOS

روز دوشنبه این هفته او در سمت چپ به داوطلب برای COVID-19 وظیفه در نیویورک Schubl پیامک Barie بپرسید که آیا او می تواند کمک کند. Barie پاسخ قطعی شد: “بله.”

که Schubl گفت: تأکید جدی بودن این وضعیت است.

“او نه نوع پسر به اعتراف او نیاز به کمک.”

Schubl وارد پنج شنبه, مارس 9. 7 صبح روز جمعه او در کار بود برای اولین بار از شش راست 12 ساعت شیفت.

Schubl دیدم تنها بيمار او گفت: “فوق العاده بیمار است.”

“آنها در تمام بدن تعطیل, با ارگان های متعدد شکست.”

هر تیم پزشکی متشکل از حدود یک و نیم دوجین ارائه دهندگان — پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی. آنها ارائه Schubl گفت: “شدید مدیریت منابع” در “وهم آور” فضای خالی از آنچه که او استفاده می شود برای دیدن در یک بیمارستان شلوغ در اورنج کانتی.

برای یک چیز, ماهیت سرایت به معنای بدون بازدید.

“شما هرگز به هر کسی که یک عضو خانواده” Schubl گفت.

“این عجیب و غریب محیط زیست به کار.”

نبرد بی پایان

آنها از دست رفته برخی از بیماران دیگران را نجات داد. به طور کلی Schubl گفت: نتایج بودند “خیلی خوب با توجه به آنچه که ما در برخورد با.”

اما بیماری و سرعت همه گیر که فرماندهی استفاده از تمام 2,600 تخت در بیمارستان نیز به معنای وجود دارد هیچ زمان به جشن می گیرند چه Schubl گفت: “همیشه یک لحظه خوب” — هنگامی که یک COVID بیمار گرفته ونتیلاتور چرا که او یا او می تواند یک بار دیگر تنفس خود را. در عوض تیم پزشکی به نوبه خود توجه خود را بلافاصله به بیمار بعدی.

و همیشه وجود دارد یک بیمار بعدی.

“شما می خواهم که برای اجرا به آنها” Schubl گفت.

“به محض این که شما رو کسی بهتر به جایی که آنها آگاه بودند دوباره آنها تقریبا بلافاصله خود را به دیگری منتقل طبقه و کسی دیگری بود نقل مکان کرد.”

Schubl گفت: واحد — و بقیه در بیمارستان — شد ثابت درب گردان. اما آن یکی گفت: بیمارستان COVID سیستم مدیریت زد مانند یک ماشین خوب روغن.

“آن را احساس می کنیم یک جهنم از یک تیم مبارزه با دشمن.”

هنوز Schubl در بر داشت خود را شوکه توسط چه وقت و چگونه به سرعت اثر این بیماری می تواند از یک بیمار ریه ها به کلیه ها. بیمارستان فرار از دیالیز ماشین آلات و مایع شناخته شده به عنوان dialysate مورد نیاز برای اجرای آنها. که به نام بداهه نوازی: Nephrologists (کلیه پزشکان) مبدع خود را dialysate و پزشکان با توسل به قرار دادن لوله به طور مستقیم به یک شکم بیمار به مایع ارز در داخل و خارج.

“آن را به عنوان کارآمد به عنوان یک دستگاه دیالیز,” Schubl گفت. “اما آن را با این نسخهها کار در خرج کردن.”

پرسید که چه او ممکن است می گویند به COVID-19 منتقدان اصرار دارند که این بیماری این است که هیچ بدتر از یک تهدید از آنفولانزا است که هر فصل Schubl نمی تواند خفه کردن یک طعنه آمیز خنده.

“این است که قطعا بدتر” او گفت:. “من دوست دارم به راه رفتن آنها را به یک COVID واحد به طوری که آنها می توانید ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد.

“این درست است, شما می توانید مرگ از آنفولانزا. اما این کاملا حیوانات مختلف. این است که آنفولانزا.

“این است عمیقی کل بدن shutdown.”

مرد در ونتیلاتور? بدن او آغاز شده است. او زنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de