UCI محققان را تست سابق ابولا مواد مخدر به عنوان بخشی از coronavirus کارآزمایی بالینی

همه به امید یک معجزه دارو برای درمان COVID-19 ناشی از بیماریهای عفونی رمان coronavirus.

در حال حاضر محققان در دانشگاه UC Irvine, یک شات در کمک به آن را پیدا کنید.

به عنوان بخشی از یک ملی کارآزمایی بالینی Orange County تیم از دانشمندان پزشکی مجاز به استفاده از ضد ویروسی داروی remdesivir — هنگامی که توسعه یافته برای درمان ویروس ابولا در برخی COVID-19 بیماران بستری در UCI مرکز پزشکی در نارنجی. اين تحقيق با هدف بیش از یک دوره مشخص از زمان خواهد بود برای تعیین اثربخشی دارو در برابر یک بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 11000 نفر.

این تحقیق که توسط رهبری دکتر Alpesh N. امین صندلی UCI دانشکده پزشکی گروه پزشکی و مدیر اجرایی فدراسیون بین المللی دوچرخه سواری سلامت Hospitalist برنامه و همکار محقق اصلی دکتر لانی Hsieh, یک متخصص بیماری های عفونی.

“این هیجان انگیز چیزی است که UCI در لبه برش از ساخت این موجود به بیماران ما” امین گفت. “ما می خواهیم وجود دارد. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما حق دارند گزینه های درمانی.”

به عنوان جمعه, مارس 20 هنگامی که امین به صحبت کرد اورنج کانتی ثبت نام مورد مطالعه UCI مرکز پزشکی تا به حال دو COVID-19 بيمار. در هر دو مورد واجد شرایط بودن برای محاکمه شد تعیین می شود.

وجود دارد هیچ درمان شناخته شده و در این مرحله برای COVID-19. دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای پیدا کردن چیزی است که می تواند دستگیری خفیف تا شدید علائم تنفسی و بیماری است که می تواند منجر به ذات الریه و در مورد افراد مسن و افراد با سیستم ایمنی بدن به بالاتر از میزان مرگ و میر است.

دکتر Alpesh امین, صندلی های علوم پزشکی در UCI مرکز پزشکی در کالیفرنیا و متخصص بیماری های عفونی دکتر لانی Hsieh از سمت چپ بخشی از ملی کارآزمایی بالینی برای دارو remdesivir برای درمان ممکن است از COVID-19. آنها عکس در یک اتاق ICU در مرکز پزشکی در جمعه 20 مارس سال 2020 است. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

Remdesivir توسعه یافته توسط Gilead Sciences, Inc., در میان بالقوه دارو و درمان مشخص شده در اخبار اخیر جلسات توسط کاخ سفید Coronavirus نیروی کار. ضد ویروس دارو به صورت داخل وریدی تجویز همچنین در حال مطالعه در COVID-19 بالینی در چین که در آن رمان coronavirus پدید آمده در اواخر سال گذشته.

آن نشان داده شده است که امن برای استفاده در انسان است و تا به حال موفقیت به عنوان یک coronavirus درمان است.

در ماه ژانویه آن را اداره تحت “استفاده مهربان” به واشنگتن که در حال توسعه پنومونی مرتبط با COVID-19; او بهبود یافت. در اواخر فوریه پزشکان در UC Davis پزشکی مرکز درمان یک بدحال COVID-19 بیمار با remdesivir نیز تحت دلسوز استفاده کنید. در مارس 13 مصاحبه با مجله علمی, کسانی که به گفته پزشکان ناشناس بیمار بود “به خوبی انجام می دهند.”

و هفته گذشته 79 ساله بیمار در ایتالیا که در آن COVID-19 کشته و بیش از حد است که چین اعلام شد درمان با این دارو.

جلعاد که مقر آن در سان متئو کانتی توسعه remdesivir به عنوان یک درمان بالقوه برای غرب آفریقا ویروس ابولا اما 2018 کارآزمایی بالینی دو دیگر مواد مخدر می شود بیشتر موثر است. جلعاد خود آزمایشات نشان داده اند که مواد مخدر وعده در درمان دو coronavirus عفونت سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS و سندرم حاد تنفسی یا سارس.

UCI سلامت — ترکیب بالینی, پزشکی و تحقیقات آغوش UC Irvine — هفته گذشته پیوست همتایان خود در دانشگاه UC Davis و UC سن دیگو در تحقیقات اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که بخشی از موسسه ملی بهداشت. آژانس فدرال برای اولین بار شروع ثبت نام coronavirus بیماران برای مطالعه در ماه فوریه در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا در اوماها (روباز انتخابی).

دادگاه باز است و تنها برای بیماران بستری و با چه NIH اشاره به عنوان “آزمایشگاه تایید SARS-CoV-2 عفونت” نشان دادن مدارک و شواهد از “درگيری ريه که شامل تند برای تلفن های موبایل هنگامی که تنفس (رال) با نیاز به اکسیژن اضافی و یا غیر طبیعی اشعه X قفسه سینه یا بیماری که نیاز به تهویه مکانیکی.”

بیمارانی که بدون علامت یا که تنها خفیف علائم سرد مانند محروم هستند از محاکمه.

امین گفت: محققان را ارزیابی آزمون پیشرفت پس از 100 بيمار ثبت نام در سراسر 20 باز کردن سایت های.

شرکت کنندگان به طور تصادفی اختصاص داده می شود برای دریافت دارو یا دارونما در دو سو کور مطالعه — معنی نه بیمار و نه محقق خواهد می دانم که شرکت کنندگان است. محاکمه پروتکل خواستار اجرای 200 میلی گرم remdesivir در روز 1 به دنبال تعمیر و نگهداری روزانه دوز 100 میلی گرم در طول مدت بستری تا به کل دوره 10 روز است.

UCI را دکتر امین گفت: “نمی دانم که چگونه بسیاری از بیماران محاکمه در نهایت ممکن است شامل. در اینجا پاسخ خود را به سوال دیگر.

Q آیا دادگاه در شروع UCI?

یک آن شروع در حال حاضر. در حال حاضر ما در حال ارزیابی این بیماران در خانه است که به طور بالقوه می تواند بخشی از این محاکمه است.

Q در حال بيماران دادن رضایت خود را و یا آن را از طریق یک عضو خانواده ؟

ما باید یک رضایت آگاهانه. از آن خواهد شد یا بیمار یا اعضای خانواده بسته به وضعیت بیمار است.

Q آیا محاکمه آخرین و چگونه بسیاری از بیماران درگیر خواهد شد?

من نمی دانم که به حق در حال حاضر. همانطور که ما ثبت نام بیماران و ما شروع به دیدن نتایج که رخ می دهد که به برخی از جهت به محاکمه. بخشی از آن نیز بستگی دارد که چگونه به سرعت ما می توانید ثبت نام به اندازه کافی بیماران به دادگاه.

ما لازم نیست یک حس خوب و در عین حال چگونه بسیاری از بیماران در حال رفتن به آمدن به بیمارستان و چگونه بسیاری از کسانی که بیماران می توانند در واقع دیدار با معيارهای ورود به مطالعه از محاکمه.

آن را کمی از یک چیز متفاوت تر شاید دیگر آزمایش های که در آن شما از نوع یک حس خوب از بار بیماری. ما در حال تلاش برای درک سطح از بار بیماری چون خیلی جدید. ما نیز در لبه برش از تلاش برای دریافت درمان مناسب برای مدیریت که بیماری.

پس از آن رفتن به یک کمی از مایع تصمیم گیری در شرایط از ظهر برای محاکمه و چگونه بسیاری از بیماران ما در واقع ثبت نام در سراسر کشور است. اگر شما از من بپرسید در یک یا دو ماه من ممکن است کمی بهتر پاسخ دهد.

پرسش این است که این یکی از چندین آزمایش که در ایالات متحده و یا آن را همه در یک دادگاه در کشورهای مختلف?

یک دیگر وجود دارد محاکمات هستند که یا در حال حرکت و یا در حال حاضر آغاز شده است. این یکی خاص در مورد استفاده از remdesivir برای درمان حاد بیمار در بیمارستان بستری بیماران در مقایسه با دارونما.

ما هنوز در حال تلاش برای یادگیری آنچه بالقوه درمان در واقع کار خواهد کرد در برابر COVID-19. ما در حال صحبت کردن در مورد دیگر پتانسیل درمانی فرزندخواندگی بنابراین کسانی باید آزمایش های خود را. آن را پویا وضعیت در حال حاضر.

Q چگونه است که اثر تعیین می شود; چگونه شما می دانید این دارو در حال کار است ؟

یک اثر مشخص در بهبود علائم بالينی و چگونه به سرعت این علائم را بهبود بخشد. و سپس در نهایت کارآمدی است که به دنبال در مرگ و میر. با وجود بقای تفاوت بین بیمارانی که به این دارو در مقابل بیماران است که نمی?

Q به چه حد است و این داروی خاص استفاده شده است در COVID-19 بیماران ؟

یک آن سعی شده است تجربی. من نمی دانم که چگونه بسیاری از کشورها بالای سر من. در حالی که remdesivir نشان داده است برخی از وعده ما نیاز به برخی از داده های بالینی نشان می دهد برخی از پیشرفت های برای بیماران آلوده.

Q اگر این دارو را نشان می دهد, موفقیت, چگونه به زودی می تواند از آن استفاده می شود به عنوان یک درمان است ؟ مراحل بعدی چیست?

اگر یک مطالعه نشان می دهد که (درمان موفق) انجام می شود و سپس آن را برای FDA نرم افزار. FDA خواهد نقد و بررسی قرار داده و بر اساس اطلاعات FDA می تواند تصویب به شرکت های تولیدی است.

آن را اساسا شکستن برخی از فرآیند ها و موانع است که گرفته اند که دیگر در موقعیت های دیگر. با توجه به این وضعیت است که ما در مجموع من فکر می کنم FDA خواهد حرکت بسیار سریع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de