UCLA آزمون مثبت برای coronavirus دریافت درمان در بیمارستان

وستوود — یک UCLA دانش آموز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دومین عضو از دانشگاه و جامعه مبتلا به این ویروس مدرسه گزارش سه شنبه شب.

آموز زندگی در خارج از دانشگاه و غیر دانشگاه متعلق به مسکن شد و در بیمارستان تحت درمان با توجه به بیانیه ای از صدراعظم ژن بلوک.

“من می دانم که تمام UCLA جامعه می پیوندد من در نگه داشتن همکار ما Bruin در افکار و مانده تعهد مشترک ما به خوبی به عنوان ما به حرکت به این واقعیت جدید با هم” بلوک گفت.

سن و جنسیت و نام دانشجو اعلام نشده است.

بلوک گفت: هر کسی که شناخته شده به عنوان داشتن تماس نزدیک با آلوده دانشجو اطلاع داده خواهد شد در صورتی که باید جدا شده و یا تست شده است.

“همانطور که من به آنها اشاره افزایش در دسترس بودن تست برای COVID-19 آشکار خواهد شد بیشتر موارد در دانشگاه ما و جوامع محلی در روزهای آینده” بلوک گفت.

“من می دانم که یادگیری از این مورد دوم ممکن است باعث نگرانی در جامعه ما است. لطفا می دانم که همه اقدامات ما در هفته های اخیر هدایت شده است با ما شماره یک اولویت حفاظت از سلامت و ایمنی از دانشگاه ما و جوامع محلی.”

بلوک که در میان 14-روز خود قرنطینه پس از در معرض بودن به کسی است که آزمایش مثبت برای coronavirus افزود: “دانش قدرت است و ما متعهد به نگه داشتن تمام جامعه ما آگاه است.”

دانش آموزان و کارکنان را تشویق به عمل اجتماعی فاصله و اگر آنها را توسعه علائم شبه آنفولانزا و یا نگران سلامت خود را برای تماس با Ashe مرکز کنترل عفونت خط در 310-206-6217.

“من می دانم که این مشکل هستند و حتی ترسناک زمان” بلوک گفت. “من می خواهم شما بدانید که شما بخشی از یک جامعه است که در مورد شما مراقبت. بهترین راه برای دریافت از طریق موقعیت های مثل این است که با هم اشتراک گذاری اطلاعات پشتیبانی و حتی قدرت ما زمانی که دیگران به آن نیاز دارند. خود و تعهد و از خود گذشتگی و انعطاف پذیری نشان دهنده بهترین UCLA.”

روز دوشنبه گروهی از کارکنان دانشگاه, عضو, که با این نسخهها کار خارج از دانشگاه آزمایش مثبت برای coronavirus و جدا شد در خارج از دانشگاه اقامت بلوک گفت.

هیچ جزئیات بیشتر در مورد که در آن کارمند کار می کند و یا در چه ظرفیت آزاد شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im