UFC نسکار در بریستول منجر weeked ورزشی تخته سنگ

29 مه (بی بی سی) — آمریکایی سبک وزن Tyron Woodley خود را هشت ضلعی بازگشت به UFC شب مبارزه در برابر گیلبرت برنز در روز شنبه به عنوان یکی از نکات برجسته این ورزش آخر هفته که همچنین شامل زنده فوتبال و بیس بال و نسکار.

Woodley (19-4-1) و برنز (18-3-0) برخورد خواهد شد و در مهمترین رویداد روز شنبه در UFC Apex تسهیلات در لاس وگاس.

تبلیغات

Woodley نشده مبارزه در بیش از یک سال پس از او از دست رفته خود سبک وزن عنوان کمربند در تاریخ 2 مارس 2019 به Kamaru عثمان در UFC 235. او تا به حال از دست رفته در هفت متوالی دعوا و دفاع از عنوان خود چهار بار قبل از عقب نشینی کرد.

UFC Fight Night کارت اصلی شامل پنج وقایع است. اولین مبارزه خواهد بود زنان strawweight درگیری میان مکنزی درن و هانا Cifers در 9 p. m. EDT در ای اس پی و ای اس پی ان+.

روزولت رابرتز و Brok ویور مطابقت خواهد کرد تا برای یک سبک وزن جلسه بعد از درن-Cifers برخورد.

سوم مبارزه خواهد بود catchweight کشمکش بین بیلی Quarantillo و سنبله Carlyle. Blagoy ایوانف و Augusto ساکایی خواهد شد و سپس در یک شرکت اصلی رویداد جلسه سنگین وزن قبل از رویداد اصلی بین Woodley و می سوزد.

UFC Fight Night آغاز می شود در 6 p. m. EDT با شش مقدماتی دعوا.

سزار دهکدهای Woodley به عنوان یک -185 مورد علاقه را به نفع خود مبارزه می سوزد که یک +165 شرط می بندم. BetOnline.AG Woodley در -175 و سوختگی در +150.

نسکار در بریستول

سری جام رانندگان را شروع موتورهای خود را برای پنجمین رویداد پس از نسکار فصل بازگشت از تعلیق زمانی که آنها خط تا برای سوپر مارکت قهرمانان 500 جمعه در بریستول, Tenn.

مسابقه برگزار خواهد شد و بدون طرفداران حضور با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس دستورالعمل های ایمنی.

Bristol Motor Speedway شناخته شده است به عنوان یکی از نسکار محبوب ترین آهنگ های. نیم مایل مسیر بیضی شکل ویژگی های شیب دار بانکی و بریستول نژادها اغلب شامل بسیاری از حوادث با توجه به فضای محدود در مسیر.

مواد غذایی شهرستان در حمایت از این رویداد تغییر نام از مواد غذایی شهرستان 500 به سوپر مارکت قهرمانان 500 به افتخار کسانی که در خدمت آمریکایی ها در فروشگاه های مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مسابقه خواهد شد در 3:30 p. m. EDT یکشنبه در FS1.

بوندسلیگا

آمریکایی ها همچنان به لحن در مسابقات بوندسلیگا به لیگ آلمان یکی از عمده تنها لیگ فوتبال برای بازگشت از تعلیق. آخر این هفته فوتبال تخته سنگ شامل چهار بازی روز شنبه در شبکه فاکس.

بوروسیا مونشنگلادباخ و سپس جنگ FC یونیون برلین در 9:30 a. m. EDT یکشنبه در FS1. SC Paderborn نقش بوروسیا دورتموند در فینال بوندسلیگا بازی آخر هفته در ظهر EDT یکشنبه در FS1.

بیس بال کره ای سازمان

لیگ اصلی بیس بال صاحبان همچنان به مذاکره با بازیکنان مورد بازگشت به میدان اما آمریکایی ها می توانید به پخش زنده بیس بال در کره جنوبی در حالی که آنها منتظر یک قطعنامه.

ESPN خواهد televise دو بازی آخر این هفته. این KT ویز روبرو خواهد شد Kiwoom قهرمانان در 4 p. m. EDT شنبه. این لت غول را نبرد Doosan خرس در 1 a. m. EDT شنبه در ESPN.

NC دایناسور ها در وهله اول در KBO جدول رده بندی, اما آخر هفته خود matchups با سامسونگ شیرها خواهد بود نه در تلویزیون. خرس — 2019 کره ای سریال قهرمانان — در مقام سوم.

شنبه

بیس بال کره ای سازمان

KT ویز در مقابل Kiwoom قهرمانان در 4 p. m. EDT در ESPN

بوندسلیگا

FC Schalke 04 در مقابل Werder Bremen در 9:30 a. m. EDT در FS1

ولفسبورگ مقابل اینتراخت فرانکفورت در 9:30 a. m. EDT FS2

FSV Mainz 05 مقابل Hoffenheim در 9:30 a. m. EDT در Fox Soccer Plus

بایرن مونیخ مقابل فورتونا دوسلدورف در 12:30 p. m. EDT در FS1

UFC Fight Night کارت اصلی و ESPN ESPN+

مکنزی درن در مقابل هانا Cifers در 9 p. m. EDT

روزولت رابرتز در مقابل Brok ویور بعد از اولین مبارزه

بیلی Quarantillo مقابل سنبله Carlyle پس از دوم مبارزه

Blagoy ایوانف در مقابل Augusto ساکایی پس از سومین مبارزه

Tyron Woodley مقابل گیلبرت برنز پس از چهارم مبارزه

یکشنبه

بیس بال کره ای سازمان

لت غول مقابل Doosan خرس در 1 a. m. EDT در ESPN

بوندسلیگا

بوروسیا مونشنگلادباخ مقابل FC یونیون برلین در 9:30 a. m. EDT در FS1

SC Paderborn مقابل بوروسیا دورتموند در ظهر به وقت شرق آمریکا در FS1

نسکار

سری جام سوپر مارکت قهرمانان 500 در 3:30 p. m. EDT در FS1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im