واشنگتن – یک گزارش جدید از ضد فقر فعالان عدالت جهانی در حال حاضر پیدا کرده است که بریتانیا بانک توسعه CDC گروه انجام بیش از آسیب خوب در سراسر جهان نزدیک به یک دهه پس از حزب محافظه کار به رهبری دولت متعهد به اصلاح آن را پس از یک رشته از رسوایی.

به عنوان ششم توسعه بین المللی در پنج سال گذشته, Anne-Marie Trevelyan طول می کشد تا نقش خود را در این فعالان خواستار CDC داده می شود حکم جدید و ساختار به عنوان بخشی از یک ریشه و شاخه اصلاحات.

گزارش انجام بیش از آسیب خوب: چرا CDC باید اصلاحات برای مردم و سیاره می یابد که CDC یک بانک خصوصی متعلق به وزارت توسعه بین المللی و واجد شرایط برای دریافت تا £12 میلیارد دلار از کمک بودجه به طور مستمر حمایت خصوصیسازی کنند سلامت و خدمات آموزش و پرورش و شرکت ها در مواجهه با اتهامات جدی از نقض حقوق بشر ،

این سرمایه گذاری شامل تکرار وام های داده شده به شرکت کانادایی Feronia Inc در سال های اخیر با وجود جدی حقوق بشر اتهامات در آن روغن پالم مزارع در جمهوری دموکراتیک کنگو. این گزارش همچنین نشان می دهد کمک پول بودن سرمایه گذاری در نخبگان بیمارستان های خصوصی که تبلیغات بین المللی بیماران جراحی زیبایی, درمانگاه نخبگان مدرسه خصوصی زنجیره ای و چند سوخت های فسیلی پروژه ها در آفریقا و آسیا است.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

با وجود یک سری از اصلاحات و وعده را به بانک “بیشتر اجتماعی و محیط زیست” در سال 2011 نشان می دهد که CDC در ادامه به اولویت سود بیش از مبارزه با فقر و سرمایه گذاری به شدت در غیر پاسخگو صندوق های سهام خصوصی در سراسر جهان و همچنین سرمایه گذاری مستقیم در پروژه های مشکوک توسعه تاثیر به نرخ بالای بازگشت.

این گزارش همچنین می یابد:

  • دو سوم از عمده CDC سرمایه گذاری مستقر در پناهگاه های مالیاتی بسیاری در موریس به تنهایی;
  • CDC است که ساخت بیش از سه برابر بیشتر سود (9.2%) در سرمایه گذاری خود را از آن هدف از 3.5%;
  • اگر چه اصلاحات ساخته شده در سال 2011 قرار است به کاهش مقدار پول صرف شده توسط CDC از طریق صندوق های سهام خصوصی (سپس £2 میلیارد دلار در سال) این رقم مانده است تقریبا مشابه (در حال حاضر £1.9 میلیارد دلار);
  • متوسط CDC حقوق و دستمزد در سال 2018 شد £104,150 با 48 کارکنان درآمد بیش از نخست وزیر بریتانیا.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بانک است که تامین مالی از انگلستان کمک بودجه تا به حال کمک های مالی خود را محدود مطرح شده از 1.5 میلیارد پوند به £6 میلیارد دلار در سال 2017, با امکان افزایش به £12 میلیارد دلار در طول زمان است. انتظار می رود که این بازی به طور فزاینده ای نقش مهمی در دولت جهانی بریتانیا استراتژی و برجسته برجسته در ماه گذشته انگلستان-آفریقا سرمایه گذاری اجلاس به میزبانی نخست وزیر.

دانیل Willis, کمک, آب و هوا و مبارز در عدالت جهانی در حال حاضر و با همکاری نویسنده این گزارش گفت:
“این است که توسعه را به عنوان ما آن را می دانم. CDC به طور مستمر موفق به نشان می دهد چگونه سرمایه گذاری خود را واقعا مقابله با فقر در سراسر جهان است. چه چیزی بیشتر به کمک پول بودن channelled از طریق CDC در واقع تشدید نابرابری آسیب رساندن به محیط زیست و تضعیف حقوق بشر است.”

“CDC نشان داده در نزدیکی مجموع مقاومت به اصلاحات در ادامه به سود بیشتر از آن و با هدایت سرمایه گذاری خود را از طریق پناهگاه های مالیاتی. این “بازار” می داند” بهترین ” رویکرد به توسعه با استفاده از پول کمک به تسهیل استخراج ثروت از جهان جنوب به شمال جهان – مخالف دقیق به آنچه هر موسسه با توسعه اختیارات باید انجام دهند.”

“برای ادامه دریافت پول CDC باید نشان دهد که آن را قادر به انجام مناسب علت سعی و کوشش و علنا فاش توسعه انتظار می رود تاثیر از سرمایه گذاری خود را. اما CDC را مات و غیر قابل توصیف مدل کسب و کار است که مشکل واقعی و تنها اصلاحات اساسی خواهد آن را به یک موسسه است که برگ یک تاثیر مثبت در جهان است.”

این گزارش توصیه می کند که CDC معرفی مستقل شکایات ساز و جوامع متاثر از پروژه های این وجوه به عنوان وجود دارد, آلمانی, فرانسوی و هلندی بانک های توسعه.

در این گزارش به شرح زیر ماه از گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا وزارت توسعه بین المللی خواهد بود ادغام به وزارت امور خارجه به عنوان بخشی از دولت تجدید سازمان. نزدیک به 10 ، 000 نفر را امضا کرده اند یک عدالت جهانی در حال حاضر دادخواست خواستار بوریس جانسون به ربودن کمک بودجه برای بهره مندی از کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de