زنان گروه حمایت از اشعه ماورای بنفش به نام کمیته ملی حزب دموکرات برای حفظ سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار خاموش بحث مرحله تا میلیاردر خود را منتشر کارمندان سابق از عدم افشای توافق در مورد اتهام بدرفتاری در شرکت خود را.

این گروه تصریح کرد: آن تماس پنجشنبه پس از سن. الیزابت وارن (D-جرم.) lambasted بلومبرگ بیش از ده ها تن از آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه او و شرکت او و برای امتناع از آزادی زنان از NDAs در چهارشنبه شب مناظره ریاست جمهوری. UltraViolet اصل گردش دادخواست پیش از بحث در مورد این موضوع.

“وادار کردن مردم که تحمل آزار و اذیت یا سوء استفاده به خاموش ماندن به خاطر صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی غیر قابل قبول است” اشعه ماورای بنفش را, مدیر اجرایی, Shaunna توماس در بیانیه ای گفت:. “وارن درست بود به چالش بلومبرگ در امتناع خود را به انجام این کار—اشاره به این که تنها راه برای دانستن آنچه واقعا اتفاق افتاده است خواهد بود اجازه دهید به این افراد بگویید که داستان های خود را در کلمات خود را.”

حداقل 17 زنان گرفته اند اقدام قانونی علیه بلومبرگ رسانه شرکت بیش از سه دهه گذشته ادعا یک محیط خصمانه برای زنان است. حداقل سه شاکیان به طور خاص به نام بلومبرگ به عنوان ساخت نامناسب سخنان در حالی که برخی از شکایت این شرکت برای ختم غیر قانونی و تبعیض جنسیتی.

عصر ایران خودداری کرده است برای آزادی زنان از NDAs آنها امضا به عنوان بخشی از شهرک با توجه به بورسی. به عنوان ملت گزارش روز شنبه, بلومبرگ نیز خواستار آن شدند که مبارزات انتخاباتی خود کارکنان ثبت NDAs با زبان است که می تواند نگه داشتن مدیران از همیشه برگزار می شود مسئول رفتار توهین آمیز.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

چنین پنهان کاری در مورد درمان کارگران تحت بلومبرگ رهبری می تواند آسیب حزب دموکرات شانس برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر اشعه ماورای بنفش می گوید. رئیس جمهور است و مشابه اتهامات علیه او را از حداقل 24 زنان است.

“ما در حال حاضر یک درنده جنسی در کاخ سفید در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” نوشت: اشعه ماورای بنفش در آن طومار. “خاموش کردن کارکنان و تشویق سمی محیط کار نمی شود و این طبیعی است.”

این گروه با اشاره به هدایت از آن منتشر شده سال گذشته برای نامزدهای ریاست جمهوری که به نام دموکرات متعهد به شفافیت و برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود را کارکنان امن در محل کار.

مبارزات بودند توصیه به اتخاذ روشن شکایت فرایند برای کارکنان به منظور بررسی ادعای آزار و اذیت و سوء استفاده بی درنگ و به طور کامل و نه نیاز به NDAs مربوط به آزار و اذیت شکایت.

“رای دهندگان می خواهید تغییر دهید و برای نامزد معتبر حامل این پیام آنها نیاز به اطمینان حاصل شود محل کار خود—مبارزات خود را—در حال امن” گفت: اشعه ماورای بنفش که از آن منتشر ارشاد در سال گذشته است. “آنها باید اطمینان حاصل شود آنها حق دارند شیوه های در محل برای جلوگیری از تجاوز جنسی و آزار و اذیت و رسیدگی به اتهامات زمانی که آنها اتفاق می افتد. اگر ترقی خواهان در خاص می توانید آن را در سمت راست خود ما محل ما فاقد اقتدار اخلاقی برای رهبری این کشور در مورد این موضوع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im