سازمان ملل متحد و کمک های بشردوستانه گروه را محکوم کرد آمریکا و حمایت عربستان سعودی رهبری ائتلاف برای انجام حملات هوایی روز شنبه که به کشته شدن 31 شهروند و زخمی شدن دهها نفر از جمله زنان و کودکان در یمن Al-Jawf استان است.

“ما به اشتراک عمیق و همدردی با خانواده های کشته شدگان و ما دعا می کنیم برای بازیابی سریع از هر کسی که مجروح شده است در این حملات وحشتناک,” Lise گراند, U. N. انسانی هماهنگ کننده برای یمن در بیانیه ای گفت. “بسیاری از مردم در حال کشته در یمن—آن را یک فاجعه و آن را غیر قابل توجیه. تحت قوانین بین المللی بشردوستانه احزاب که توسل به زور موظف به حفاظت از غیرنظامیان است.”

“یمن یک مکان جهنمی برای کودکان. این آخرین حمله باید به فوریت و به طور مستقل مورد بررسی و عاملان برگزار شد به حساب آورد.”
—خاویر Joubert, نجات کودکان یمن

“پنج سال به این درگیری و belligerents هنوز هم عدم رعایت این مسئولیت” اضافه گراند. “این تکان دهنده است.”

خاویر Joubert, مدیر کمک گروه نجات کودکان یمن خواستار رسیدگی به حملات هوایی و گفت: سازمان ملل ارائه تسلیحات برای چنین حملات اشتراک گذاری باید سرزنش. ایالات متحده آمریکا بزرگترین تامین کننده سلاح به رژیم سعودی که سال حمله به یمن کمک کرده است ایجاد بدترین بحران انسانی.

“جنگ را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. یمن یک مکان جهنمی برای کودکان” گفت: Joubert. “گزارش امروز نشان می دهد که یک بار دیگر سلاح های انفجاری را بدون تمایز بین مبارزان و غیرنظامیان است. این آخرین حمله باید به فوریت و به طور مستقل مورد بررسی و عاملان برگزار شد به حساب آورد.”

“ما از تمامی طرفین درگیری به پایبندی به قوانین بین المللی و استانداردها و برای محافظت از کودکان در زمین” Joubert ادامه داد. “کسانی که همچنان به فروش سلاح به طرفین متخاصم باید درک کنند که با تهیه سلاح برای این جنگ آنها کمک به ساخت جنایات مانند امروز همه بیش از حد معمول است.”

به تهران آمد و پس از اظهاراتش ادعا کرد که گلوله را در عربستان گردباد جت جمعه در Al-Jawf استان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پس از آن برای بمباران شنبه ائتلاف به رهبری عربستان سعودی با صدور بیانیه ای با اذعان به “امکان وثیقه آسیب” — مشترک تعبیری برای فرد ملکی کشته.

هشتاد درصد از یمن جمعیت—بیش از 24 میلیون نفر—در نیاز مبرم به کمک های بشردوستانه و 14 میلیون نفر در آستانه قحطی, با توجه به سازمان ملل متحد.

در یک سال 2018 گزارش نجات کودکان تخمین زده است که 85,000 ریال به کودکان زیر سن پنج نفر از سوء تغذیه پس از 2015 به عنوان ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به بمباران این کشور—که اغلب هدف قرار دادن مدارس و بیمارستان ها و محدود جریان مواد غذایی و پزشکی است.

در ماه آوریل گذشته به عنوان رویاهای مشترک گزارش رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وتو یک اندازه گیری است که می توانست به پایان رسید آمریکا کمک نظامی به رهبری عربستان سعودی حمله به یمن.

تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) کمک کرد که منجر به فشار برای جنگ یمن قدرت قطعنامه در مجلس نمایندگان در سال گذشته هشدار داد در آن زمان است که تهمت را وتو خواهد خطر “زندگی میلیون ها نفر از غیرنظامیان این کشور به قحطی مرگبار هوائی و جنایات جنگی رژیم سعودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im