گزارش سازمان ملل: بیش از 100 عراقی معترضان ربوده شده پس از اکتبر

مارس 23 (UPI) — یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد کمک می گوید صدها نفر از عراق معترضان کشته و هزاران نفر زخمی شدند در طول antigovernment تظاهرات در کشور در پاییز گذشته.

در این گزارش می گوید: 123 نفر تایید ربوده شده و یا بازداشت و از آنها 25 باقی می ماند گم شده و یا ناشناخته ،

با توجه به U. N. هیچ یک از عاملان این آدم ربایی بازداشت شده اید و یا تلاش برای جنایات خود را. محققان مصاحبه با 25 نفر بودند که ربوده شده و در بر داشت که در همه موارد آنها شرکت در تظاهرات و یا ارائه پشتیبانی به تظاهرکنندگان — و تمام شده بود فعالان قبل از آخرین پاییز این تظاهرات نوشته شده و یا اظهارات انتقادی از مقامات در رسانه های اجتماعی.

وجود دارد همچنین موضوعات مشترک در آدم ربایی حوادث به عنوان قربانیان توصیف آنها گفت: همه آنها مجبور شده بودند به وسایل نقلیه متعدد ماسک و مردان مسلح در حالی که در مجاورت اعتراض سایت و یا در حالی که سفر و یا از تظاهرات — و یا به طور منظم در مسیرهای آنها در زمان سفر به و از کار.

حداقل 600 معترضان کشته شده اند و بیش از 18,000 مجروح پس از ناآرامی ها آغاز شد و در ماه اکتبر به گفته سازمان عفو بین الملل.

عراق نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi بود که قسم خورده در اوایل این ماه وعده داده شده برای سرکوب کسانی که هدف قرار دادن معترضان و آزادی معترضان از زندان مگر اینکه آنها به اتهام یک جرم خشونت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net