دولت فدرال لابی گفت: تپه جمعه که آنها به طور فزاینده ای نگران آن است که یک برنی ساندرز ریاست جمهوری می تواند “آبهای ناشناخته” برای مشتریان خود را با توجه به سناتور ورمونت تاریخ از نفرت و بیزاری نسبت به کسب و کار و نقش قدرت شرکت های بزرگ در سیاست آمریکا.

“ما در طول عمر ما تا به حال یک [ریاست جمهوری] را آشکارا خصمانه نسبت به شرکت های بزرگ گفت:” لابی کوین اونیل یک شریک با سی شرکت آرنولد & Porter.

ساندرز frontrunner برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری به طور منظم ریل در برابر کسب و کار و سرمایه داری آمریکا در کمپین بلیزرز. نامزد پیشنهاد افزایش مالیات بر شرکت ها و سازماندهی یک مالیات بر ثروت به پرداخت برای خدمات عمومی در برنامه های مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.

“این تمام چلیپا پیام خود را” Brownstein هایت Farber Schreck لابی Al Mottur گفت: تپه. “واشنگتن تقلب است و آن را تقلب در بخشی از ثروتمند و قدرتمند است. شما انتظار می رود کسب و کار به نگرانی خود را با او.”

این سناتور همچنین برنامه ای برای تغییر چگونه K خیابان واشنگتن مختصر برای این شهر عظیم فدرال لابی زیرساخت های کسب و کار می کند.

با توجه به تپه:

ساندرز عهد کرده است به لرزش تا چگونگی تأثیر جهان کسب و کار می کند با طرح ممنوعیت کمکهای مالی از دولت فدرال لابی و شرکت ها و منع شرکت های بزرگ کمک های مالی از حزب کنوانسیون.

لابی panned کسانی که ایده های, اما آنها می تواند به دست آوردن حرکت جدید با ساندرز به عنوان حزب دموکرات را حامل استاندارد در سال 2020 است.

در یک یادداشت (pdf) به مشتریان در ساندرز’ افزایش سنجی لابی شرکت بنای وکالت هشدار می دهد که سناتور, جمع آوری اعانه, مدل, داوطلب, ارتش و محبوب ملی عملیاتی شد یک سلاح قوی در برابر منافع شرکت های بزرگ.

“سناتور ساندرز در حال شکستن قالب در انتخابات ریاست جمهوری سیاست با هر دست آوردن او باعث می شود در فرایند اولیه” این یادداشت توضیح می دهد. “و مانند دیگر غیر متعارف نامزدی که امروز نشسته در دفتر بیضی شکل شما می توانید با پرتاب کردن معمولی راهکار برای چه شرکت های آمریکایی باید انتظار می رود در ماه های آینده و یا بیشتر است.”

حداقل یک استراتژیست ناشناس جمهوری خواه و لابی احساس برن—اگر فقط به این دلیل که یک ساندرز ریاست جمهوری خواهد بود خوب برای کسب و کار.

“شما همچنین باید به یاد داشته باشید که یک ساندرز ریاست جمهوری به طور همزمان می تواند وحشتناک برای شرکت های بزرگ امریکا و برای K خیابان گفت:” لابی. “هیچ چیز درایو کسب و کار ما مثل این است که در دفاعی 24/7.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de