‘نامعقول’: در میان Coronavirus بحران تهمت حرکت برای مواد غذایی تمبر از بیش از یک میلیون نفر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن ساخته شده است این هفته که در آن هیچ برنامه ای برای قراضه—یا حداقل تاخیر—یک قانون تغییر است که می تواند نوار فدرال کمک های غذایی از بیش از یک میلیون نفر در ایالات متحده به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور تشدید نیاز به اقدامات لازم برای حفاظت از آسیب پذیرترین از اقتصادی خرید اینترنتی.

سانی Perdue سر از وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: قانونگذاران مجلس در طول یک کمیته فرعی تخصیص بودجه شنیدن این هفته که برگ برنده دولت در نظر گرفته شده عقب هل دادن اجرای قانون تنظیم برای آوریل 1 اما در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن است.

“این بی وجدان,”, حمایت, گروه, لاتینی پیروزی توییتی پنج شنبه.

حکومت تحمیل خواهد بود سخت تر کار مورد نیاز در طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) گیرنده و محدود متحده قدرت را به چشم پوشیدن از آن مورد نیاز—یک برنامه به طور بالقوه فاجعه بار تغییر در میان یک بیماری همه گیر.

“واقعا آن را بی رحمانه حکومت در نظر گرفتن غذا از دهان گرسنه افراد” Rep. باربارا لی (D-کالیفرنیا.) گفت پردو در بودجه جلسه در روز سه شنبه.

لورن بائر یک همکار در موسسه بروکینگز اتاق فکر گفت: BuzzFeed که او تخمین زده می شود قبل از شیوع کروناویروس که 1.3 به 1.5 میلیون نفر می تواند از دست دادن فدرال كمك تغذيه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را ضربه محکم و ناگهانی تغییر حکومت. کشاورزی بخش را برآورد نشان داد که حکومت می از مزایای بیش از 700 ، 000 نفر است.

“این تعداد در حال رفتن به بسیار بالاتر” با توجه به COVID-19 بائر گفت. “آن را به علت آسیب به افرادی که واجد شرایط هستند برای ضربه محکم و ناگهانی, اما آن را نیز به علت آسیب به اقتصاد است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

خانه دموکرات در ضمن در حال هل دادن جارو اضطراری بسته است که چشم پوشیدن از کار مورد نیاز برای ضربه محکم و ناگهانی و گسترش تغذیه به عنوان کمک های ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در یک عزیز همکار نامه پنج شنبه, Pelosi ابراز اطمینان کرد که کنگره مذاکره کنندگان هستند “نزدیک به یک توافق دو حزبی” در قوانین اضطراری و گفت که او انتظار دارد که مجلس رای در روز جمعه.

اما رهبران جمهوری خواه در سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را علنا رد بسته پس از آن نامشخص است که عناصر این قانون را به قانون تبدیل شود.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), که تاخیر در سنا را برنامه ریزی مارس زنگ تفریح اما اجازه سناتورها برای رفتن به خانه برای تعطیلات آخر هفته به نام خانه دموکراتها خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل یک “ایدئولوژیک لیست آرزو.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف اورژانس امداد بسته که همچنین شامل افزایش مدیکید بودجه و پرداخت مرخصی استعلاجی به عنوان دموکراتها تلاش “برای به دست آوردن برخی از موضوعات است که آنها شده اند قادر به دریافت 25 سال گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im