“نامعقول”: خشم به عنوان دادگاه تجدید نظر فدرال فلسطين تهمت ضد زنان, Anti-انتخاب “بدون قانون”

زنان بهداشت و درمان طرفداران fumed دوشنبه پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال تایید مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس دولت به اصطلاح داخلی “عق زدن قانون است.”

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر صادره از 7-4 تصمیم گیری در مورد دولت از سیاست های پیشگیری از عنوان X بودجه از رفتن به کلینیک های که ارائه معارفه برای سقط جنین حتی اگر هیچ بودجه فدرال برای پرداخت سقط جنین.

“به عنوان یک یادآوری” گفت: والدین اقدام “تهوع حکومت قرار می دهد تا فاحش موانع برای افراد کم درآمد برای دریافت بارداری و مراقبت های پیشگیرانه مانند STI, تست, آموزش, و, سرطان, نمایش فیلم. قبل از اینکه مجبور عنوان X, برنامه ریزی والدین در خدمت 40 درصد از بیماران در این برنامه است.”

باروری گروه حقوق ستایش مخالفت نوشته شده توسط قاضی ریچارد Paez.

“اکثریت خواهد بازگشت ما به یک جهان که در آن یک کارمند دولت می تواند محدود به یک حرفه ای پزشکی از اطلاع رسانی به بیمار از طیف گسترده ای از گزینه های مراقبت های بهداشتی در دسترس است به,” او نوشت. “خوشبختانه کنگره تضمین کرده چنین فدرال نفوذ است و دیگر قانون زمین.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

انجمن پزشکی آمریکا نیز با انتقاد از این تصمیم گفت: دولت مجبور است از ارائه دهندگان خدمات پزشکی به انتخاب حیاتی بین بودجه و یا اقدام غیر اخلاقی.

“قضات نتوانست به درستی به در نظر گرفتن این AMA استدلال حقوقی و یا تصمیم و تاثیر آن بر یا بهداشت و درمان و یا رابطه بیمار و پزشک. این دولت نفس بیش از حد و دخالت خواسته است که پزشکان خود را نقض تعهدات اخلاقی—منع باز, فرانک گفتگو با بیماران در مورد تمام گزینه های مراقبت های بهداشتی—اگر آنها می خواهند برای ادامه درمان بیماران را تحت عنوان X برنامه” گفت: AMA جمهور پاتریس A. Harris.

“این بی وجدانی که دولت گفتن پزشکان که آنها می تواند به درمان این جمعیت محروم و تنها اگر آنها را وعده به بحث در مورد و یا به آن ارجاع برای تمام گزینه های درمان” هریس ادامه داد.

تصمیم دادگاه در آمد برای انتقاد از دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا و همچنین:

این تغییرات به عنوان X که اکثر عمومی آمریکا مخالف بودند در میان عوامل کلیدی در پشت این کشور اولین شکست درجه از جمعیت موسسه در این گروه آخرین گزارش کارت در حقوق و بهداشت باروری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>