تضعیف حقوق بشر و جهانی مبارزه با اچ آی وی/ایدز دیوان عالی کشور بر ضد فحشا تعهد

حقوق بشر و مدافعان سلامت در روز دوشنبه را محکوم کرد حکم جناح راست اکثریت دیوان عالی ایالات متحده است که فلسطين ارائه قانون فدرال نیاز به خارجی وابسته به ایالات متحده آمریکا سازمان به سیاست “به صراحت مخالف فحشا” به منظور دریافت مالیات دهندگان بودجه برای مبارزه با HIV/ایدز در سراسر جهان است.

“دادگاه های ایالات متحده می تواند با استفاده از کمک های خارجی برای تحمیل مضر anti-sex-کارگر ایدئولوژی که نمی پیشبرد سلامت یا حقوق.”
—Amanda M. Klasing دیده بان حقوق بشر

Amanda M. Klasing یک محقق ارشد در سازمان دیده بان حقوق بشر (HRW), ناودان ارائه به عنوان “توهین آمیز” و به نام حاکم “یک گام به عقب برای حقوق بشر و بهداشت عمومی.”

“کارگران جنسی در سراسر جهان صورت خشونت و تبعیض و نیاز به دسترسی به امن بهداشت و درمان. دادگاه حکم داد که ایالات متحده می تواند با استفاده از کمک های خارجی برای تحمیل مضر anti-sex-کارگر ایدئولوژی که نمی پیشبرد سلامت یا حقوق” توییتی Klasing.

“کمک کننده دولت باید ترویج جهانی بهداشت بودجه با حمایت زدایی از رابطه جنسی کار, حصول اطمینان از کارگران جنسی مواجه نیست و تبعیض و تشویق امن و سالم در محیط کار و امنیت اجتماعی, شبکه,” او اضافه شده است.

دادگاه عالی را 5-3 حاکم (pdf) در آژانس توسعه بین المللی v. داد برای باز کردن جامعه بین المللی مربوط به ضد فحشا سوگند وفاداری (APLO) که گذشت به عنوان بخشی از رئيس جمهور در بيمارستانها (این طرح) در سال 2003. عدالت برت Kavanaugh یک منصوب از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: نظر اکثریت.

دادگاه در سال 2013 که ضد فحشا تعهد نمی توان به آمریکا گروه به خاطر آن خود را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق. اما Kavanaugh حمایت چهار دیگر محافظه کاران به این نتیجه رسیدند که “خارجی وابسته به سازمان های خارجی و سازمان های خارجی عامل در خارج از کشور دارای هیچ حقوق تحت, U. S. اساسی است.”

عدالت Stephen Breyer این نظر مخالف در مورد ملحق شد توسط قضات اموزش Bader Ginsburg و سونیا ماریا ستمیر. عدالت النا کاگان شد recused از هر دو این مورد و مورد قبلی در سال 2013 به احتمال زیاد به دلیل کار ایالات متحده به عنوان وکیل به طور کلی قبل از پیوستن به دادگاه عالی.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

به آسوشیتد پرس به ذکر است که برنامه فدرال در سوال را صرف نزدیک به 80 میلیارد دلار برای مبارزه با گسترش اچ آی وی/ایدز. پرستون میچام مدیر سیاست در اصرار: متحد برای باروری & برابری جنسیتی و استاد کمکی در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون هشدار داد در توییتر که این حکم “را به ارمغان خواهد آورد وحشتناک پیامدهای بهداشتی.”

بین المللی سلامت زنان ائتلاف (IWHC) تکرار است که هشدار در بیانیه ای روز شنبه از شانون کوالسکی این گروه مدیر حمایت و سیاست.

“دیوان عالی کشور دو برابر شده در بودجه که به ضرر کارگران جنسی و باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را به گرفتن اطلاعات خدمات و پشتیبانی آنها نیاز به جلوگیری از HIV” کوالسکی گفت. “عدالت Kavanagh و اکثریت قضات که پیوست او باید تصمیم گرفته شده است که مگس ها در مواجهه با شواهد و بیشتر خواهد شد و مجازات و به کسانی که کار در صنعت است.”

به عنوان IWHC توضیح داد:

این APLO است یک مشکل به دلیل آن سیاست منجر به کاهش بودجه مبتنی بر جامعه و جامعه-رهبری سازمان که بهترین قرار داده شده برای خدمت به کارگران جنسی. آن را تضعیف موثر HIV پاسخ توسط stigmatizing و حاشیه راندن کارگران جنسی که مشارکت در طراحی و اجرای HIV برنامه های ضروری برای موفقیت است. و سیاست نیز کمک به گسترش مضر استراتژی است که در حال مقابله با هر دو شواهد و حقوق بشر: این جرم از جنس صنعت است که راننده اصلی HIV خطر و خشونت علیه کارگران جنسی.

این گروه از کنگره خواست “به عمل به لغو این حکم و به اطمینان حاصل شود که این طرح و سایر ایالات متحده جهانی بهداشت برنامه های رعایت حقوق بشر از جنس کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *