مستند نشده و بیمه: چگونه برخی از مهاجران در حال مرور COVID-19 بحران

سالت لیک سیتی — در شب مارس 14 Veva یک زن 44 ساله و مادر سه کودک یک تماس تلفنی از بیمارستان در مورد شوهرش که تشخیص داده شده بود با COVID-19.

او 44 ساله شوهر شرط کرده بود نه بدتر و نه بهبود یک پرستار به او گفت. قبل از بستری شدن در بیمارستان Veva شوهر مشغول به کار برای یک شرکت تولید کاشی های سقف در Davis County است. پس از شروع علائم در آوریل 22, او آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و کار متوقف شد به قرنطینه خود را.

به زودی پس از Veva و دو نفر از فرزندان او 22 سال سن و 15 سال آزمایش مثبت نیز هست; او 21 ساله دختر در حال حاضر زندگی در کالیفرنیا در خدمت یک ماموریت برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

مهاجران مستند نشده مانند Veva که صحبت در وضعیت نام خانوادگی او استفاده نمی شود, شده اند به ضربه بسیار سخت با این بیماری همه گیر. قادر به ماندن در خانه و از دست دادن در ماه از پرداخت آنها بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس در کارهایی که تقاضای تماس با دیگران است. با یک برآورد مهاجران را تشکیل می دهند 15.7 درصد از مراقبت از سلامت نیروی کار و نزدیک به 50 درصد از محصول farmworkers با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

آنها همچنین در صنایع که ریختن صدها هزار شغل در ماه گذشته — مهاجران را تشکیل می دهند حدود 20 درصد از کارگران در هتل و رستوران میباشد. به علاوه آنها چپ خارج از کشور را خالص ایمنی و در حال پیدا کردن آن سخت تر برای دسترسی به کمک های اولیه.

مردم گشوده آگهی ها از مترو پلت فرم در طول شب زنده داری یاد بیش از 60 نفر که فوت از COVID-19 و همراه بودند با ایجاد جاده در نیویورک حمایت سازمان مهاجرت و طبقه کارگر در پنجشنبه 21 مه سال 2020 در تاج پلازا, ملکه, n. y. با حمایت از دولت منتخب و مسئولان شهرستان در این سازمان راه اندازی یک کمپین به نام #Recovery4All خواستار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio ایجاد “یک $3.5 میلیارد مستثنی کارگران صندوق لغو اجاره و آزادی افراد در معرض خطر از زندانها و بازداشتگاه ها” به آدرس نامتناسب جلوه از این بیماری همه گیر در کوئینز.
Bebeto ماتیوز آسوشیتد پرس

“ما لازم نیست که هر نوع کمک” Veva گفت.

در حالی که اسپانیایی و لاتین را 14.2 درصد از یوتا جمعیت آنها در حال حاضر 38 درصد از دولت COVID-19 موارد با توجه به داده ها از یوتا وزارت بهداشت. بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام را تا 1.6 درصد از جمعیت این ایالت اما 3.5 درصد از coronavirus موارد است.

قبل از دیدن یوتا نشان داده COVID-19 مخربی به جوامع رنگ علامت Alvarez که قبلا در سالت لیک سیتی دفتر شهردار به عنوان مدیر امور اقلیت و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک وکیل در مهاجر مدافعان قانون در غرب دره شهر گفت: او می دانست که این بیماری همه گیر را “وخیم” تاثیر لاتین و جزایر اقیانوس آرام جامعه است.

“این افراد (مهاجران مستند نشده) هنوز هم از اعضای جامعه ما و اگر آنها بیشتر در معرض coronavirus یا COVID-19 که در نهایت منجر به قرار گرفتن در معرض بیشتر برای ما به عنوان” آلوارز گفت. “… آن را کمک نمی کند ما بدون در نظر گرفتن آنها از یک تلاش مشترک برای مبارزه با کروناویروس.”

محروم از کمک های

در ابتدا Veva که از مکزیکو سیتی فکر کردم دختر نوجوانش که در ایالات متحده متولد شد واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید. اما به دلیل Veva و undocumented آنها دریافت نمی $1,200 یا اضافی $500 در هر کودک است که بسیاری از شهروندان آمریکایی انجام داد.

برخی از مخلوط وضعیت خانواده های مهاجر واجد شرایط برای برنامه هایی مانند پزشکی و یا مکمل برنامه كمك تغذيه گفت: Margarite آلن سلامت توسعه مدیریت در صلیب مقدس وزارتخانه غیر انتفاعی است که فراهم می کند کمک به جوامع محروم در ایالت یوتا است.

اما بسیاری از مشتریان خود شده اند مردد به ثبت نام آلن گفت.

چرا که قبل از coronavirus به طور کامل آمار ایالات متحده یک قانون جدید تصویب ساخته شده است که آن را سخت تر برای مهاجرینی که دیده منافع عمومی مانند مواد غذایی و یا مسکن کمک برای تبدیل شدن به اقامت دائم.

خانواده های مهاجر که نگران صدمه زدن به خود گرین کارت یا تابعیت موارد کاهش یافته و از برنامه های کمک — در نیویورک, ثبت نام برای WIC کاهش 18.7 درصد از ژانویه 2017 تا ژوئن 2019 در محله بود که جمعیت زیادی از غیر شهروندی ساکنان با توجه به سیاست.

اگر چه حکم نهایی بود که خیلی باریک تر از حد انتظار (با استفاده از WIC شمارش نخواهد شد در برابر مهاجران درخواست برای شهروندی) از آن گرفته شده مدتی برای افرادی مانند آلن برای کمک به خانواده ها برای ثبت نام در برنامه هایی که به آنها نیاز دارید در حال حاضر بیشتر از همیشه.

مهاجران مستند نشده نیز خواسته شده تا در خانه بمانند و از دست دادن کار و برخورد با بچه ها گیر در خانه, ماریا منتس جامعه تعامل و حمایت هماهنگ کننده در جوامع بین یونیدس غیر انتفاعی در ایالت یوتا است که فراهم می کند کمک به اعضای جامعه لاتین گفت.

اما وضعیت خود می افزاید اضافی مانع و لایه ای از ترس.

آنها می ترسند که اگر آنها بیرون بروید و به دنبال خدمات و یا منابع خود را برای خانواده های آنها را جریمه خواهد شد و خطر اندازد توانایی خود را برای تبدیل شدن به شهروندان در آینده منتس گفت.

بدون بیمه

40 ساله و مادر تنها از پوئبلا, مکزیک گفت که او شروع به تجربه COVID-19 علائم تا دو هفته بعد از او گذاشته شد که به عنوان یک آشپز در اواسط ماه مارس — رستوران جایی که او مشغول به کار بسته درهای خود را با توجه به کوروناویروس.

این زن که خواست نام او استفاده نمی شود با توجه به وضعیت مستند نشده گفت: او احساس بسیار ضعیف و خسته او تا به حال به درخواست او 14 ساله و پسر برای کمک به او را به حمام بروید. پس از رفتن به بیمارستان در لیتون به دیدن دکتر برای او نشانه های او مورد آزمایش قرار گرفت آنفلوانزا و COVID-19. یک روز بعد او موفق به دریافت یک تماس از دکتر و گفته شد او تا به حال آزمایش منفی برای هر دو بیماری است.

اما دو روز بعد در حالی که دوره نقاهت در خانه, او گفت که او یکی دیگر از دریافت تماس از دکتر و گفته شد در واقع او بود که رمان coronavirus.

یکی از سخت ترین تجربه از بیمار بودن او گفت: نمی شد اجازه می دهد او را 3 سال به خواب در همان اتاق به عنوان او و شنیدن او فرزند گریه در شب را در خارج از درب.

“این غیر ممکن بود از آنها جدا شده,” او گفت:.

با وجود جدا کردن خودش از خانواده اش در داخل خانه و در خانه ماسک های صورت از او فنجان سینه بند برای کودکان به استفاده از 4 از 5 کودکان در نهایت آزمایش مثبت ، خوشبختانه فرزندان او بهبود سرعت و بدون داشتن بسیاری از علائم او گفت:.

“من نمی دانم آنچه من انجام داده اند,” او گفت: اگر فرزندان او را تا به حال علائم بدتر شده است.

او گفت که او خوش شانس است که اعضای کلیسای کاتولیک را تحویل مواد غذایی به خانواده اش در خارج از درب جلو و نزدیکی اعضای خانواده کمک کرده اند با هزینه های پزشکی که او هیچ بیمه.

غیر شهروندی مهاجران به احتمال زیاد بیمه از شهروندان با توجه به مطالعه انجام شده توسط قیصر بنیاد خانواده. این مطالعه همچنین نشان داد که حدود 45 درصد از مهاجران مستند نشده با سن کمتر از 65 شد بیمه در مقایسه با 9 درصد از شهروندان است.

نه تنها دسترسی به مراقبت از یک مانع است اما مصرف مناسب اجتماعی فاصله اقدامات لازم هنگامی که فردی در خانواده بیمار نیز می تواند دشوار است.

یک دولت در مراحل

اکثر مهاجران مستند نشده در سراسر کشور تا به حال به نوبه خود به کمک های متقابل برنامه ها و یا سازمان های غیر انتفاعی مانند جوامع بین یونیدس و صلیب مقدس وزارتخانه برای کمک.

در کالیفرنیا دولت اختصاص داده شده $75 میلیون دلار برای کمک به مهاجران مستند نشده با توجه به لس آنجلس تایمز. کالیفرنیا مهاجران مستند نشده می توانید شروع به استفاده از برای پرداخت از $500 در هر فرد و یا تا 1000 $در هر خانواده است. این گروه محافظه کار مرکز آمریکایی آزادی شکایت کرد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای متفرق امداد به مستند نشده کالیفرنیا.

“کالیفرنیا شده است خیلی بیشتر مهاجر پسند تر از برخی از کشورهای دیگر شده اند” آلوارز گفت. “آن چیزی که حق انجام دهد.”

نام بیش از شصت نفر که فوت از COVID-19 و در ارتباط با ایجاد جاده در نیویورک (MRNY) حمایت سازمان مهاجرت و طبقه کارگر جوامع در حال نمایش داده شده در پروانه cutouts در طول شب زنده داری, پنج شنبه 21 مه سال 2020 در تاج پلازا, ملکه, n. y.
Bebeto ماتیوز آسوشیتد پرس

این صندوق به منظور کمک به حدود 150,000 مهاجران در حالی که وجود دارد حدود 2.2 میلیون مستند نشده مهاجران در دولت است.

در اولین روز این برنامه نورد از خطوط تلفن سقوط کرد و بسیاری از مردم به دنبال کمک قادر به دریافت از طریق.

“ما واقعا ممنون به فرماندار, اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم که در حال رفتن به واقعا سخت ضربه” سارا Dar مدیر بهداشت و منافع عمومی سیاست در کالیفرنیا مهاجرت سیاست مرکز گفت.

در این سازمان شده است هل دادن برای گسترش پزشکی — دولت-نسخه پزشکی برای مهاجران مستند نشده و بیشتر دسترسی به دیگر خدمات اجتماعی.

“علاوه بر این که مدارک آنها در حال کار در اقتصاد ما. آنها مراقبت از خانه و کارگران آنها کارگران کشاورزی. آنها ستون فقرات اقتصاد ما. آنها بخشی از بافت اجتماعی این دولت است. آنها کالیفرنیا در هر راه دیگر” Dar گفت.

هزینه نهایی

پس از Veva شوهر تشخیص داده شد او با تجربه سردرد ضربان خستگی و تب بالا به مدت 10 روز. به عنوان بسیاری از Veva خانواده بهبود شوهرش شرایط بدتر شده و او شروع به تنفس مشکل. در مه 3, بیش از یک هفته پس از شروع علائم او در بیمارستان بستری شد. شش روز بعد او را انتوبه و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی. در علاوه بر این به بحران بهداشت و درمان Veva خانواده مواجه است او همچنین نگرانی در مورد مالی یکی.

پس از او گذاشته شد و از او کار پاره وقت در یک کافه به او نمی واجد شرایط برای بیکاری. قبل از از دست دادن او پسر 22 ساله نیز از خود شغل پاره وقت در یک نمایندگی خودرو های محلی و ساعت کاهش یافت در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. Veva گفت: خانواده او هیچ پس انداز با توجه به کاهش ساعت ها و اخراج های ناشی از این بیماری همه گیر.

و اگر چه خانواده اش را از دست داده و کار است رو نصب صورتحساب های پزشکی با توجه به کروناویروس آنها را واجد شرایط برای coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط دولت فدرال است.

در 18 مه Veva دریافت یک تماس ویدیویی از بیمارستان است. پس از پذیرش تماس او را دیدم که او چه به عنوان یک “معجزه است.”

پس از یک مشکل هفته انتظار برای جواب دادن به همسرش “مبارزه برای زندگی خود” شوهر او تنفس بدون دستگاه تنفس مصنوعی.

“Amo Los mucho,” شوهرش گفت که ترجمه از اسپانیایی به “من شما را بسیار دوست دارم.”

پزشکان او نیز تعجب خود را بهبود Veva گفت. او شروع فیزیکی و گفتار درمانی, اما پزشکان نامشخص زمانی که او قادر خواهد بود به ترک بیمارستان.

وضعیت خود Veva گفت: تغییرات در هر روز.

Veva هنوز نکرده اند قادر به دیدن او در بیمارستان است. هنگامی که او در زمان دوم COVID-19 آزمون او هنوز تست مثبت برای این ویروس در مارس 19 — حدود یک ماه پس از تشخیص اولیه. او در حال حاضر در حال مبارزه با یک عفونت ریوی اما هنوز نمی نیاز به بستری است.

Veva گفت: این بیمارستان که در آن شوهرش ماندن را آغاز کرده است به او بپرسید که چگونه او قصد دارد برای پرداخت هزینه های درمان خود را.

“من هرگز در این وضعیت قبل از,” او گفت:, و اضافه کرد که خانواده اش ندارد بیمه بهداشت و درمان.

او گفت: او کلیسا اسقف چک در در او اغلب برای دیدن اگر خانواده او به اندازه کافی غذا روی میز که او کاهش می یابد. او گفت که او به خدا و ایمان خود را برای کمک به حمایت های خود را از طریق این.

“من می خواهم هیسپانیک جامعه بیش از هر چیز به درک چقدر جدی است” Veva هشدار می دهد. “شما می توانید از دست دادن یک دوست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de