نرخ بیکاری در ایالت یوتا پایین تقریبا 12% غیر منتظره پس از یک هفته افزایش

سالت لیک سیتی — پس از به طور غیر منتظره افزایش در هفته گذشته تعداد Utahns تشکیل پرونده مدعیان کمک به کاهش اخیر هفته.

یوتا بخش از بیمه بیکاری گزارش روز شنبه که 4,847 جدید ادعا می کند برای مزایای ارسال شد برای این هفته از 7 ژوئن تا ژوئن 13 — پایین نزدیک به 12 درصد از 5,452 ادعای هفته گذشته است. دولت پرداخت $24.9 میلیون سنتی مزایای بیکاری همراه با $47.1 میلیون دلار بودجه فدرال, $600 هفتگی محرک پرداخت و همچنین 1.2 میلیون دلار در فدرال تمدید پرداخت سود در مجموع $73.2 میلیون بیکار یارانه برای دوره یک هفته ای.

“این بیمه بیکاری برنامه دارد و در ادامه به ارائه یک مقدار قابل توجهی از موقت ثبات اقتصادی به ده ها هزار نفر از Utahns نهفته این بیماری همه گیر” گفت: بیمه بیکاری مدیر بخش کوین برت. “ما بیش از یک ماه دور از $600 فدرال محرک پایان و ادامه داد: ثبات اقتصادی برای کسانی که در سود را تنها و تنها باید در اشتغال است.”

برای هفته صنایع با بالاترین درصد ادعا شد دفتر اداری و پشتیبانی در 13.7% تولید مشاغل در 8.9% و مدیریت مشاغل در 8.6%. کندوی عسل دولت شهرستان با بیشترین تعداد افراد تشکیل پرونده جدید علیه ادعای غرامت شد سالت لیک کانتی در 40% یوتا کانتی در 14.5% Davis County در رقم 7.3% وبر شهرستان در 7% و واشنگتن کانتی در 3.7%.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de