نابرابر عدالت: تهمت نیست بالاتر از قانون اما مالیات ممکن است پنهان بماند

با پژواک از واترگیت و صریح مراجع به 1807 خیانت محاکمه Aaron Burr ایالات متحده دیوان عالی کشور پیچیده شده است تا یک دوره دیگر با یک جفت نقطه عطفی تصمیم گیری در قدرت ریاست جمهوری.

دو مورد نگرانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای جلوگیری از احضاریه صادر شده توسط کنگره و شهر نیویورک دادستان به دنبال خود اظهارنامه مالیاتی شخصی و سوابق مالی.

نوشتن برای یک 7-2 اکثریت در هر دو مورد قاضی جان رابرتز رد تهمت استدلال از جارو ریاست جمهوری ایمنی و مجددا بر شالوده اصل است که هیچ کس—از جمله رئیس جمهور—بالاتر از قانون است.

برای ترقی خواهان دادگاه احکام هستند خبر خوبی است. اما نگه داشتن شامپاین و نگه داشتن حزب کلاه ایمن جمع شده.

حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از لحاظ فنی از دست داد هر دو مورد و در نهایت ممکن است مجبور به تطابق با احضاریه ما نمی خواهید برای دیدن رئیس جمهور سوابق مالی هر زمان به زودی و قطعا نه در زمان انتخابات ماه نوامبر. در هر مورد رابرتز remanded دادخواهی به کاهش دادگاه فدرال اجازه تهمت به افزایش اعتراض به دامنه و سنگین طبیعت احضاریه.

موارد قبل از دادگاه در حال تهمت v. Ncmec ایالات متحده آمریکا دفتر (که تلفیقی برای تصمیم گیری همراه با مورد تهمت v. Deutsche Bank AG) و مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونس.

در دو مورد اول رئیس جمهور در تلاش است به باطل احضاریه صادر شده توسط کمیته مجلس خدمات مالی دائمی انتخاب کمیته اطلاعاتی و خانه کمیته نظارت و اصلاحات است. در حالت دوم او را به تلاش برای سرنگونی یک حکم صادر شده توسط شهر نیویورک هیئت منصفه تحت نظر دادستان منطقه منهتن سایرس ونس.

هیچ یک از این احضاریه به دنبال اطلاعات در مورد تهمت رسمی به عنوان رئیس جمهور. تمام نگرانی های خود را خصوصی و رفتار شخصی خود را در امور کسب و کار.

این احضاریه در سه مورد مشابه هستند اما یکسان نیست. در دویچه بانک خانه است که به دنبال پرونده از آلمان-بر اساس کنگلومرا و آمریکا شرکت سرمایه یک قدمت آن به سال 2010 از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان هنوز منتشر نشده اظهارنامه مالیاتی. این احضاریه نیز به دنبال پرونده های مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن فرزندان همین جونیور, اریک و Ivanka.

مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده حساب با هر دو موسسات مالی. دویچه بانک گفته که باید قرض داده رئیس جمهور بیش از 2 میلیارد دلار بیش از دو دهه است. خانه کمیته ها ادعا احضاریه صادر شد در پیشبرد خود مسئولیت نظارت و سوابق مورد نیاز برای کمک به آنها در پیش نویس قانون برای حفاظت از آینده آمریکا انتخابات از نوع نفوذ خارجی که خدشه دار آخرین انتخابات ریاست جمهوری است.

در Ncmec مجلس درخواست کرده است که برنده اصلی شرکت حسابداری نوبه خود بیش از هشت سال مالی مواد از سال 2011 تا 2018 جزئیات کار انجام شده از طرف تهمت های ناروا سازمان و کسب و کارهای دیگر متعلق به رئیس جمهور است. این کمیته معتقد به آن نیاز دارد پرونده برای تصمیم گیری که آیا برای تجدید نظر و یا مکمل زمان, اخلاق-در-دولت قوانین.

رئیس جمهور وکلا باید در مقابله با آن خانه است به طور غیر قانونی درگیر در اجرای قانون اقدامات به جای پیگیری قوانین و کنجکاو به زندگی خصوصی خود را برای اهداف سیاسی. در پایان Ncmec تصمیم یک کیسه مخلوط. آن را به رسمیت می شناسد نظارت مقامات کنگره به “امن اطلاعات مورد نیاز” اما این مکان نیز محدودیت های سفت و سخت در خانه حکم قدرت. تصمیم بر آن است که کنگره احضاریه هستند “توجیه صرفا به عنوان یک مکمل به روند قانونی.”

به جای تصمیم نهایی خود را, اما رابرتز و اکثریت ارسال درخواست به کاهش دادگاه های فدرال به درخواست خواهان چهار بخش آزمون با هدف تعیین اگر احضاریه در واقع باید یک قانونی هدف و اجازه تهمت به باریک خود را وسعت است.

این تصمیم در Vance است گسترده تر. اگر چه ونس حکم نیز خدمت در Ncmec و تا حد زیادی درخواست اطلاعات مشابه به دنبال خانه رابرتز نظر به رسمیت می شناسد اقتدار یک دولت هیئت منصفه به تقاضا و مدارک از یک رئیس جمهور نشسته.

در میان دیگر پتانسیل جنایات ونس دادستان منطقه در حال بررسی است که آیا نیویورک تقلب در بانک و مالیات و قوانین نقض شده زمانی که رئیس جمهور دیرین “fixer” مایکل کوهن در حال حاضر یک جنایت کار محکوم شد, بازپرداخت برای ساخت “صدا در نیاوردن پول” پرداخت به پورنوگرافی ستاره فیلم استفانی کلیفورد یک.k.یک “Stormy Daniels” و سابق مجله پلیبوی مدل Karen McDougal در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

رسیدن به عمق تاریخ ایالات متحده آمریکا قانون اساسی رابرتز اشاره کرد رئیس دادگستری جان مارشال تصویب احضاریه صادر شده به رئیس جمهور توماس جفرسون در سال 1807 خیانت محاکمه Aaron Burr. این نظر نیز لایه با تکرار و اشاره به موارد United States v. نیکسون و کلینتون v. Jones.

در این روند رابرتز را رد کرد و هر دو ادعا مطرح شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خصوصی جی Sekulow که نشستن رئیس جمهور لذت بردن از “مصونیت مطلق” از دولت تحقیقات جنایی و همچنین به عنوان یک جایگزین مشاجره پیشرفته توسط وزارت دادگستری دولت که دادستان باید با نشان دادن یک “اوج” استاندارد باید قبل از به دست آوردن دسترسی به رئیس جمهور را ثبت کرد.

“دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام” رابرتز نوشت. “ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.”

جای تعجب نیست که رابرتز نظرات خشمگین جمهور. در یک سری از بی ربط و کندوپاش توییتهایی پنج شنبه صبح و مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم می گیری.

“در حال حاضر در دیوان عالی کشور می دهد . . . حکم آنها هرگز داده اند . . . برای رئیس جمهور دیگر” او شکایت کرده است. تماس با ونس پرونده “سیاسی دادستان” او ادامه داد: “من برنده مولر جادوگر هانت و دیگران و در حال حاضر من باید به مبارزه ادامه در سیاسی فاسد, New York. منصفانه نیست به این ریاست جمهوری و یا دولت!”

مغلوب ساختن پیشی جستن که آشکارا feuded با رابرتز در پرسش از استقلال قضایی بدون شک نیز خشم توسط این واقعیت است که خود را منصوب به دیوان عالی کشور—نیل Gorsuch و برت Kavanaugh—او را ترک و در ساعت نیاز است. اگر چه نه به طور رسمی امضا رابرتز در نظر Kavanaugh گذراند یک concurring نظر پیوست Gorsuch حمایت از دادگاه داوری. تنها دادگاه هاردکور محافظه کاران—کلارنس توماس و ساموئل Alito—عقیده داشت.

این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از هر گونه تهمت سوابق نور روز را مشاهده کنید. هیئت منصفه رسیدگی در نیویورک در حال راز و چرخ دادگستری در حال حاضر که این موارد شده اند به دادگاه های پایین تر برای بیشتر رسیدگی می شود و انتظار می رود به نوبه خود به آرامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>