نابرابر عدالت: که در آن در حال استیضاح و 25 متمم هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ؟

در مارس 13, در میان همه گیر مرگبار رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد اگر او در زمان مسئولیت کشور را عدم آمادگی. پاسخ: “من نمی مسئولیت در همه.”

که در آن در حال استیضاح و متمم بیست و پنجم—دو مکانیسم های ارائه شده توسط قانون اساسی برای از بین بردن یک نالایق جمهور—هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر به عنوان ما در حال حاضر ؟

در فوریه 5, تهمت بود تبرئه خود را در استیضاح دادگاه به عنوان یک نتیجه از مذاکرات cronyism و نامردی به طوری که درب بسته است. و بیست و پنجم متمم قانون اساسی است که نیاز به اقدام توسط معاون رئیس جمهور و اکثریت کابینه و یا کنگره به آغاز برداشت غیر استارت داده obsequiousness از مایک پنس و مقاوم به فساد از سنا خواهان.

در ضمن فقط وقتی که شما فکر می کنید تهمت نمی تواند هر crazier یا بیشتر کفایت خود را در دست زدن به coronavirus بحران, او یکی دیگر از وحشی جهش به bizarro زمین با نظرات خود در روز سه شنبه کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی و در سخنان او به زبان آمده همان روز در توییتر.

کنفرانس مطبوعاتی بود به نام برای به روز رسانی های عمومی در بهداشت و درمان اضطراری و اعلام دولت بسته محرک برای احیای اقتصاد است که در حال حاضر به احتمال زیاد در رکود است. در تبادل با خبرنگاران تهمت خواسته شده بود با ان بی سی‘s کریستن Welker که آیا او تغییر کرده بود و یک بار خود را بی اعتنا نگرش در مورد خطرات ناشی از ویروس است. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد:

“من را دیده اند که مردم در واقع دوست [تن من در طول یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در روز قبل] اما من احساس نمی کند متفاوت است. من همیشه شناخته شده است, این واقعی است—این است که یک بیماری همه گیر. من احساس آن را یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر. . . . من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی است.”

در طول کنفرانس تهمت نیز ستایش دموکرات فرماندار نیویورک اندرو کومو با او اغلب درگیر شدند بیش از دیگر انواع سیاست ها و برنامه ها بیان کرد که او و کومو به حال “خوب بحث این صبح” و او و فرماندار بودند “هر دو انجام یک کار واقعا خوب.”

اما تهمت تحویل بسیار متفاوت پیام خود را به میلیون ها نفر از پیروان رسانه های اجتماعی فقط چند ساعت زودتر upbraiding کومو در یک نژادپرست توییت: “کومو می خواهد” تمام متحده به درمان همان.’ اما همه کشورها یکسان نیست. برخی از آنها که ضربه سخت توسط چینی Virus برخی از آنها ضربه عملا نه در همه. نیویورک بسیار بزرگ ‘کانون’, West Virginia است تا کنون صفر موارد است. اندرو حفظ سیاست خارج از آن . . .”

با هر منطقی استاندارد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات واجد شرایط به عنوان یا برخی از فاحش ترین دروغ های سیاسی از قرن بیست و یکم و یا به عنوان یکی دیگر از نشانه ای است که او رنج می برد از یک اختلال شخصیت است که اجازه می دهد تا او را به جدا از واقعیت و هیچگونه مسئولیتی در قبال اقدامات خود را. او را سرزنش دیگران برای هر گونه آسیب به مردم شوک به بازار سهام و یا آسیب به اقتصاد گسترده تر.

در حقیقت البته coronavirus نیست, چینی, بیماری, حتی اگر اولیه شیوع رخ داده در چین هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان. این ویروس پس از گسترش در سراسر جهان سوخت توسط جامعه انتقال است و در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم تثبیت شده در ایالات متحده است.

همه آمریکایی ها صرف نظر از نژاد و یا قومیت ها به همان اندازه مستعد ابتلا به این بیماری و به همان اندازه قادر به آلوده کردن دیگران است. و در اواخر سه شنبه belying مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, West Virginia در گزارش اول خود را coronavirus مورد. این بیماری در حال حاضر در هر دولتی در این کشور است.

اگر هر چیزی وجود دارد حتی کمتر حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس خبری ادعا می کنند که او پیش بینی همه گیر قبل از هر کس دیگری. به خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان شدت این ویروس از همان ابتدا به اشتباه آن را نسبت به آنفولانزا (که به مراتب کمتر کشنده) محکوم پوشش رسانه ای از این بیماری به عنوان یک “جعل” و پیش بینی است که “یک روز — آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ستون های اخیر به نیویورک تایمز‘ دیوید Leonhardt شناسه بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین اظهارات گمراه کننده. در اینجا یک طعم و مزه:

رئیس جمهور تهمت ساخته شده اولین نظرات در مورد کوروناویروس در Jan. 22 در یک مصاحبه تلویزیونی از داووس با CNBC جو Kernen. اولین آمریکایی مورد اعلام شده بود بعد از Kernen خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن “وجود دارد نگرانی در مورد یک بیماری همه گیر در این نقطه است؟”

رئیس جمهور پاسخ داد: “نه. نه در همه. و ما آن را کاملا تحت کنترل است. آن را یک فرد در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل. این خواهد بود فقط خوب است.”

با این نقطه جدیت این ویروس در حال تبدیل شدن روشن تر است. آن در حال گسترش از چین به چهار کشور دیگر. چین شروع به اقدامات شدید و در آستانه بسته شدن خاموش شهر ووهان.

در این هفته که به دنبال تهمت رو یک سری از گزینه های. او می توانست اقدامات تهاجمی به سرعت گسترش ویروس. او می توانست اصرار داشت که ایالات متحده تا سطح شیب دار تلاش برای تولید کیت های آزمایش. او می توانست با تاکید بر این که خطرات این ویروس ارائه شده و از مردم آمریکا خواست اقدامات احتیاطی اگر آنها تا به حال دلیلی برای باور کردن آنها بیمار بودند. او می توانست با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری به کاهش تعداد افرادی که در نهایت بیمار.

او هیچ یک از کسانی که همه چیز.

شاید یکی از نفرت انگیز ترین از همه تهمت و دروغ او بود بارها تکرار شده و ادعا می کنند که کیت های آزمایش برای این ویروس به طور گسترده ای در دسترس به هر کسی که مورد نظر یکی است.

در واقع به عنوان دیگر کشورهای نورد هزاران تست کیت مراکز کنترل بیماری بود و به کندی عمل می کنند و مقاومت با استفاده از آزمون تولید شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. کیت های ساخته شده در ایالات متحده تنها در حال حاضر ارائه شده در مقیاس بزرگ برای بیمارستان ها در سراسر کشور اما در سرعت است که همچنان به تاخیر در زمانی که بسیاری از کشورهای دیگر.

کمبود کیت مانع ایالات متحده آمریکا از تصویب اولیه و موثر مهار طرح که به نوبه خود منجر به undercounts ایالات متحده عفونت رای و بدون شک در نهایت منجر به بالاتر به طور کلی بروز مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

اگر اولین وظیفه یک رئیس جمهور است که به سطح با مردم آمریکا و حقیقت را بگویید در زمان بحران تهمت بوده است عظیم شکست. که آیا این شکست ناشی از نادانی, تخلفات, یک اختلال روانی و یا ترکیبی از عوامل از کشور نیاز به حذف او را از دفتر.

در صورت عدم استیضاح و شکیبایی به استناد متمم بیست و پنجم ما چپ با یک جایگزین برای سرنگونی او در ماه نوامبر آینده. که ارائه شده البته که coronavirus نمی بازوی مغلوب ساختن پیشی جستن با یک بهانه به حالت تعلیق انتخابات و اعلام حکومت نظامی.

فکر می کنم که نمی تواند اتفاق می افتد ؟ من فکر کردم تا بیش از حد, اما قبل از این بود که ویروس تعطیل زندگی به عنوان ما آن را می دانستند در امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de