‘ژرف ظلم و ستم’: مغلوب ساختن پیشی جستن فایل های کوتاه حقوقی با هدف ضربه 20 میلیون کردن بیمه بهداشت و درمان در میانه همه گیر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اواخر پنج شنبه شب ثبت قانونی مختصر درخواست دیوان عالی کشور برای ابطال تمامیت قانون مراقبت مقرون به صرفه یک حرکت است که می بیمه سلامت از بیش از 20 میلیون نفر در وسط یک بیماری همه گیر و بریده بریده مالیات برای ثروتمند آمریکایی.

مختصر (pdf) ارائه شده توسط وزارت دادگستری در حمایت از جمهوری خواهان طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که کنگره در سال 2017 لغو فرد دستور رندر ACA خلاف قانون اساسی است.

“کل ACA بنابراین باید با فرد دستور” می نویسد: وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو.

تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره حزبی مترقی و رهبری حامی خانه مدیکر برای همه عمل 2019 گفت: در پاسخ به تهمت و دولت در آخرین حمله در ACA که “ما نیاز به تضمین بهداشت و درمان برای همه, برش آن از میلیون ها نفر.”

مختصر می آید در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به تازگی بیمه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که ناشی از فاجعه باری زیان کار در سراسر کشور و لگد بسیاری از مردم خود را به کارفرما ارائه پوشش. دولت آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که نزدیک به نیم میلیون آمریکایی تبدیل به فدرال ACA مبادلات در آوریل و مه پس از از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان با توجه به Covid-19 بحران است.

اگر موفق تلاش توسط دولت جمهوری وکلای عمومی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پاره کردن ACA را اضافه کنید حدود 23 میلیون آمریکایی به صفوف بیمه و پایان حمایت های بیش از 100 میلیون نفر با شرایط از پیش موجود.

“آن را نمی خواهد تنها پایان دادن پوشش برای 11.4 میلیون نفر که ثبت نام برای بیمه برای این سال, اما همچنین توقف گسترش مدیکید را پوشش می دهد که بیش از 12 میلیون نفر,” the Wall Street Journal گزارش. “بیمه خواهد دوباره قادر به انکار مردم تحت پوشش بیمه درمانی یا هزینه حق بیمه بالاتر برای مصرف کنندگان با شرایط موجود از قبل.”

کامل لغو ACA نیز تحویل عظیم کاهش مالیات به ثروتمندترین آمریکایی ها و شرکت های بزرگ با توجه به گزارش های منتشر شده در این هفته توسط مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“بالاترین درآمد 0.1 درصد (1 در 1000 نفر) خانواده ها را دریافت کاهش مالیات به طور متوسط در حدود $198,000 در هر سال” فکر می کنم تانک ، “خانواده های با درآمد سالانه بیش از 1 میلیون دلار دریافت می کند کاهش مالیات به طور متوسط حدود 42,000 هر سال… قابل توجه پایین ACA خواهد در نتیجه انتقال میلیاردها دلار هر سال از کم و متوسط درآمد مردم (که از دست دادن یارانه پوشش بهداشت و درمان) به بالا-درآمد خانوارها و شرکت ها (که دریافت زیادی کاهش مالیات).”

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا عضو ائتلاف دولت دموکراتیک به طور کلی وکیل مبارزه ایران با طرح دعوی در دادگاه در دادگاه روز پنجشنبه گفت که از طرف او “در نظر دارد برای پیروزی در این.”

“در وسط یک بیماری همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مبارزه برای از بین بردن ACA,” بکررا توییتی. “امشب قبل از SCOTUS آنها نشان داد که تا چه حد آنها مایل به رفتن است.”

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی شده قانونی تشکیل پرونده آمریکا در روز چهارشنبه معرفی قانونی که تقویت ACA اما متوقف به خوبی از مترقی تماس به گسترش مدیکر برای پوشش بیمه.

با عنوان حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه افزایش عمل این لایحه را به هدف ACA بیشتر مقرون به صرفه با تقویت فدرال حق بیمه یارانه ها.

در بیانیه ای که دوشنبه شب مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در مبارزات انتخاباتی به پاره کردن و دور حمایت و مزایای قانون مراقبت مقرون به صرفه در وسط coronavirus بحران یک عمل ژرف ظلم و ستم.”

“اگر رئیس جمهور تهمت می شود راه خود را 130 میلیون آمریکایی با شرایط از پیش موجود را از دست بدهند ACA را نجات بخش حمایت و 23 میلیون آمریکایی را از دست دادن سلامت خود را به طور کامل پوشش” گفت: Pelosi. “وجود دارد هیچ توجیه قانونی و نه اخلاقی بهانه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاجعه بار تلاش به دور از آمریکایی ها بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de