هواپیمایی متحده تعلیق برخی از آسیا پرواز به علت coronavirus

Feb. 28 (UPI) — United Airlines جمعه اعلام کرد آن را کاهش می دهد خدمات در سراسر آسیا با توجه به افزایش تعداد coronavirus موارد در منطقه به دلیل کاهش مسافر و تقاضا.

سفر به چین کاهش یافته 75 درصد در طی چند هفته پس از شروع COVID-19 بحران که سرچشمه در ووهان. ایالات گفت: همچنین برش آن سفر به ژاپن است.

“ما در حال کاهش ظرفیت به Tokyo-Narita اوزاکا سنگاپور و سئول” ایران در بیانیه ای گفت. “علاوه بر این ما در حال گسترش تعلیق پروازهای بین ما و آمریکا هاب و پکن چنگدو شانگهای و هنگ کنگ از طریق آوریل 30.

“ما را به ماندن در تماس نزدیک با CDC و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی به عنوان ما همچنان به ارزیابی برنامه های ما.”

ایالات پرواز از لس آنجلس و شیکاگو به توکیو ناریتا در فرودگاه بین المللی تحت تاثیر قرار خواهد شد از 8 مارس تا آوریل 24 به عنوان سرویس از شیکاگو حداقل تا مارس 27. آن را نیز برش پرواز از نیوجرسی به پنج هفته در ماه آوریل و پرواز هواپیماهای کوچکتر برای آن سان فرانسیسکو به Tapei مسیر در مارس و آوریل.

“آسیا همچنان به عنوان یک منطقه مهم برای ما و ما با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما و حرفه ای ما به عنوان پاسخ به چالش کشیدن وضعیت در مقابل ما” ایالات گفت: در یک یادداشت به کارکنان جمعه. “ما همچنان به نظارت بر وضعیت و ارائه شما را با آخرین اطلاعات ما را به روز نگه دارید.”

ایران تصمیم به کاهش پروازها در آسیا به شرح زیر مشابه تغییر در این هفته با رقیب دلتا که کاهش هفتگی پرواز به سئول تقریبا در نیمی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>