هواپیمایی متحده هشدار 36,000 کارکنان بالقوه اخراج

جولای 8 (UPI) — ایالات هواپیمایی هشدار داد کارکنان آن جمعه که آن را می توانید غیر روحانی کردن به 36,000 کارگران در ماه اکتبر اگر صنعت سفر نمی انتخاب کنید تا پس از یک سکون ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این شرکت اعلام کرد در یادداشتی فرستاده شده به کارکنان.

تبلیغات

“واقعیت این است که ایران به سادگی می تواند همچنان در ما جاری حقوق و دستمزد در سطح ماه اکتبر گذشته 1 در یک محیط که در آن تقاضای سفر بسیار افسرده” در این نامه گفت. “و غیر ارادی furloughs آمده به عنوان آخرین چاره, پس از ماه از شرکت گسترده کاهش هزینه و سرمایه-بالا بردن.”

ایالات گفت: این طرح به صورت داوطلبانه furloughs اول قبل از حرکت به برش کارکنان. برخی از کارکنان ممکن است rehired بسته به آینده سفر هوایی تقاضا است.

پتانسیل اخراج شامل خدمه پرواز خلبانان فرودگاه خدمات به مشتریان و دروازه عوامل است.

“ایالات هواپیمایی بینی کردند اعداد یک فروشي, اما آنها همچنین ارزیابی صادقانه ما دیده ایم در دولت از این صنعت گفت:” سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز.

“COVID-19 بی سابقه است تهدید به حمل و نقل هوایی کارگران و کل ایالات متحده در صنعت حمل و نقل هوایی. این بحران کوتوله دیگران در تاریخ هوانوردی و هیچ پایانی در چشم. تقاضا شد فقط به سختی بالا رفتن و برگشت به 20 درصد از سال گذشته و حتی کسانی که حداقل سود تبخیر در طول هفته گذشته با توجه به افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور است.”

اعلام می آید یک هفته پس از این شرکت هواپیمایی گفت: این برنامه ریزی برای اضافه کردن نزدیک به 25000 پرواز در ماه اوت پس از آن شاهد نشانه هایی از افزایش سفر به عنوان متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را. با وجود چشم انداز مثبت ایران خواهد بود عامل در حدود 40 درصد از برنامه این پرواز در ماه اوت سال 2019.

ایران یکی از چندین خطوط هوایی ایالات متحده است که باید امضا نامه ای از قصد برای دریافت میلیاردها دلار وام اختصاص داده شده برای مسافران خطوط هوایی در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی با تصویب قانون توسط کنگره است.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که ایران یا هر متحده حامل خواهد بود و مجاز به ادامه پرواز به اتحادیه اروپا است. 27-عضو بلوک بازگشایی مرزهای خارجی در روز چهارشنبه به مسافران از بیش از یک دوجین سازمان ملل. ایالات متحده هنوز هم در لیست سیاه سفر به دلیل آن نیست ملاقات خاص COVID-19 کاهش میدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>