سازمان ملل متحد هشدار قحطی خواستار بدهی ها و تماس ها برای بدهی های جدید فرایند برای مقابله با کروناویروس

واشنگتن – بیش از 48 ساعت گذشته سازمان ملل متحد, سازمان هشدار داد coronavirus می تواند گسترش قحطی به صدها میلیون, نام جدید برای بدهی فرآیندها و سازمان ملل متحد خواست رئیس گسترش بدهی و کمک به کشور است.

“بدون بدهی های امداد و کمک های اضطراری بیش از حد بسیاری از کشورها به توانایی برای تغذیه مردم خود را تقویت خدمات بهداشتی و درمانی و یا کمک به مردم خود را برای زنده ماندن اثرات اقتصادی از coronavirus” اظهار داشت: Eric LeCompte یک متخصص امور مالی سازمان ملل متحد که منجر مذهبی, توسعه, جشن ایالات متحده آمریکا شبکه.

روز پنج شنبه سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای گسترش بدهی های امداد و کمک های اولیه به صورت گسترده تر گروه از کشورهای در حال توسعه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اشاره به این حادثه تلخ صحبت به جلسات مجازی سازمان ملل متحد تامین مالی برای توسعه انجمن و او به طور خاص اشاره به گرفتاری کشورهای با درآمد متوسط.

او در این خبرنامه آمده است که سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا منتشر تجزیه و تحلیل این هفته که اثرات COVID-19 می تواند در گسترش قحطی به 265 میلیون نفر است.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“تقریبا همه کشورهایی که در صورت افزایش تعداد افراد مبتلا به قحطی کشورها فقیر هستند با بدهی است که نمی توان پرداخت می شود” گفت: LeCompte. “نه تنها این کشورها نیاز به تسکین بدهی آنها نیز نیاز به کمک های اضطراری بنابراین مردم نمی به مرگ از گرسنگی مردن.”

کنفرانس ملل متحد برای تجارت و توسعه نیز منتشر شد پنج شنبه یک قالب برای یک فرآیند جدید بین المللی کشور در حال توسعه بدهی سازمان به ایجاد یک مکانیزم برای مذاکره بدهی از کشورهای مواجه با بحران است.

“تلاش های سازمان ملل در حال حاضر بسیار مهم بلافاصله به گسترش کمک و بدهی به کشورهای بیشتری در مواجهه با این بی سابقه بهداشت جهانی و بحران اقتصادی است.”

جمعه گذشته صندوق بین المللی پول و بانک جهانی اشاره کرد که افزایش منابع و بدهی مورد نیاز خواهد بود به عنوان coronavirus بحران اقتصادی عمیق تر.

جزئیات دبیر کل سازمان ملل این سخنان را در اینجا

جزئیات جشن ایالات متحده در آوریل 1st, نامه ای به صندوق بین المللی پول در ذخایر طلا صندوق در اینجا

جزئیات جشن ایالات متحده در مارس 23, نامه ای به صندوق بین المللی پول در سلامت و اقتصادی COVID-19 طرح پاسخ اینجا

اطلاعات بیشتر در مورد عمده نهادهای مذهبی نامه ای به رئیس صندوق بین المللی پول و G20 به لغو بدهی و استفاده از ذخایر برای محافظت از فقرا در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net