Feb. 18 (UPI) — وزارت امور خارجه ایالات متحده روز سه شنبه تعیین شده پنج, چینی, شرکت های رسانه ای به عنوان ماموریت خارجی از کشور نیاز به آنها را به ثبت نام با ایالات متحده به عنوان اگر آنها یک سفارت یا کنسولگری.

Xinhua News Agency (China جهانی شبکه تلویزیونی چین رادیو بین المللی چین روزانه و روزانه مردم شده اند تعیین شده به عنوان ماموریت خارجی تحت ماموریت خارجی عمل دو مقامات وزارت امور خارجه با دفتر ماموریت خارجی به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در واشنگتن ،

“ما در حال ساخت این طراحی بر اساس واقعیت مسلم است که تمام پنج تن از این موضوع به کنترل دولت چین” یک مقام وزارت خارجه گفت: در پس زمینه.

بلافاصله موثر از شرکت های رسانه ای باید به اطلاع دفتر ماموریت خارجی در وزارت امور خارجه در مورد کسی که خود کارکنان هستند و جایی که آنها زندگی می کنند. آنها همچنین نیاز به تایید از وزارت امور خارجه به خرید و یا اجاره املاک و مستغلات, مقامات گفت.

این مقام وزارت خارجه گفت: در آن زمان برای آمدن به تصمیم گیری برای تعیین رسانه های خارجی به عنوان ماموریت اما آنها باید تماس اشخاص چه هستند — “ارگان های چینی از حزب نازی دستگاه تبلیغاتی.”

“واقعیت این است که هر یک از این اشخاص می کند در واقع کار 100 درصد برای دولت چین و حزب کمونیست چین” این مقام گفت.

این مقام گفت این حرکت اجرا می شد به عنوان رئیس جمهور چین است سخت تر کمر خود را در رسانه ها به خصوص رسانه دولتی از او به عنوان او آن را می بیند بسیار مهم برای آینده حزب کمونیست و کشور است.

در سال 2017 استراتژی امنیت ملی نیز برجسته چین به عنوان یکی از ایالات متحده آمریکا قدرت بزرگ رقبای مقامات گفت که اضافه شده است که آنها به دنبال درگیری با پکن اما برای ایجاد شفافیت.

با این حال حرکت است و انتظار می رود به خشم پکن است که بارها و بارها مشت کردن در ایالات متحده در ماه های اخیر برای حمله به چین و به طور خاص بیش از آن در حقوق بشر.

این جفت ارز کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد چگونه پکن ممکن است پاسخ و یا که آن را ممکن است مقابله به مثل در برابر روزنامه نگاران آمریکایی کار در کشور است.

“ما در حال دردناکی آگاه بسیار دشوار عامل محیط است که ایالات متحده و دیگر روزنامه نگاران خارجی تحت عمل در چین” این مقام گفت. “… در حال حاضر این مورد که آزادی مطبوعات است که تحت محاصره شدید در جمهوری خلق چین بود که مدتها قبل از این اطلاعیه آمد.”

این مقامات تاکید کرد که این حرکت در نظر گرفته شده است برای محدود کار روزنامه نگاری از سازمان.

“ما در خدمت یک هدف خاص با ساخت روشن است که این افراد بخشی از دولت جمهوری خلق چین” این مقام گفت. “این روزنامه نگار مستقل رسانه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im