ایالات متحده به پایان می رسد و ایران چشم پوشی

آوریل 27 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد روز شنبه به پایان تمام تحریم ها چشم پوشی اجازه شرکت های خارجی برای کار در ایران در تاسیسات هسته ای بیشتر قطع واشنگتن از یک 2015 پیمان که با هدف جلوگیری از تهران از ساخت یک سلاح هسته ای است.

در بیانیه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: شرکت های مجاز تحت طرح جامع اقدام مشترک در معامله چشم پوشی برای کار در ایران در تاسیسات هسته ای باید 60 روز به باد کردن عملیات.

آمریکا دیپلمات گفته است که ایران در حال انجام اعمال تحریک آمیز هسته ای بازی ماهرانه و گسترش “گسترش حساس به فعالیت های” جلوگیری از او را از توجیه حفظ این تحریم ها چشم پوشی بودند که برخی از نهایی فایل پیوست در ایالات متحده تا به حال به نقطه عطفی اوباما-دوران قرارداد امضا شده با ایران و روسیه و چین, فرانسه و روسیه و انگلیس و آلمان است.

برایان قلاب نماینده ویژه برای ایران و ارشد مشاور سیاست به Pompeo به خبرنگاران گفت: روز شنبه او نمی خواهد بحث در مورد چگونه به مقابله اروپایی امضا کنندگان که شرکت مجاز به انجام صلح آمیز کار در تاسیسات زیر چشم پوشی در واکنش به حرکت می کند اما تصریح کرد آنچه در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید بلند گفت: “ایران نمی وزش رژیم ایران رفتار.”

“ما را دیده اند معامله در هزینه از صلح و ثبات در خاورمیانه به دلیل آن را به انگیزه ای برای سازمان ملل به دنبال راه های دیگر در ایران غیر هسته ای تهدید که شامل موشک بالستیک آزمایش موشکی و موشک گسترش منطقه ای پرخاشگری و گروگان گیری,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده معامله در مارس 2018 خواستار آن را “معیوب” است و پس از بارها و بارها سیلی, ایران, با تحریم ها به عنوان بخشی از خود را “فشار” کمپین به زور به تهران بازگشت به میز مذاکره بیش از یک معامله جدید است.

در ایران بارها و بارها گرفته شده و مراحل را به فاصله خود از ایران مانند نقض محدودیت های تعیین شده در JCPA در تولید اورانیوم غنی شده, در میان دیگران.

تنش ها سر به فلک کشید بین دو کشور و لبه آنها را نزدیک به جنگ نسبت به آنها شده است در دهه به عنوان آنها مشغول دریایی در درگیری با ایالات متحده ترور قاسم سلیمانی از ایران نخبگان پاسداران عضویت در نیروی قدس سپاه در اوایل سال جاری در اقدامی تلافی جویانه به تظاهرات در بغداد.

روز پس از سلیمانی مرگ ایران, سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری و کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره تنظیم و سپس تشدید تنش به بجوش و خروش آمدن حداقل لحظه ای.

قلاب گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار کمپین اتحاد “محدود و در مقابله با” رژیم ایران محروم کردن طبقه حاکم آن از مقادیر زیادی از درآمد است که آنها را مجبور به نقطه یا مذاکره با ایالات متحده و یا رو به سقوط اقتصادی.

“اقتصاد ايران است به خصوص گریم به این دلیل که حکومت های خودکامه از سوریه ثابت کرده است که یک فاجعه اقتصادی برای مردم ایران” او به خبرنگاران گفت: از طریق تلفنی.

Pompeo در بیانیه خود همچنین گفت: آنها اجازه نخواهد داد که ایران برای به دست آوردن سلاح های هسته ای با قابلیت.

“یک رژیم که تنها چند روز پیش استناد ‘به راه حل نهایی” که به طور منظم تهدید به پاک کردن اسرائیل از نقشه باید هرگز دست آوردن سلاح هسته ای گفت:” در اشاره به یک کارتون که نوشته شده بود به حساب توییتر خامنه ای, ایران, رهبر معنوی.

Robert Malley, رئيس جمهور و مدیر عامل گروه بین المللی بحران و عضو سابق رئیس جمهور باراک اوباما که تیم مذاکره JCPA اظهار داشت از طریق توییتر است که لغو این چشم پوشی ممکن است باعث کاهش و خارجی نظارت های هسته ای خود را توسعه.

“امروز در بیانیه ای جالب به نام” نگه داشتن جهانی امن از برنامه هسته ای ایران,’ [Pompeo] آیا دور با چشم پوشی — در نتیجه به طور بالقوه کاهش نظارت افزایش گسترش خطرات و شل شدن محدودیت & امکان بازسازی از نگران کننده سایت,” او گفت:.

کریستوفر اشلی فورد معاون وزیر در اداره امنیت بین المللی و منع گسترش در وزارت خارجه مخالفت بیان کرد پروژه های آسیب دیده را ارائه نمی دهد اضافه شده دید.

“آنچه مهم است ادامه داد: دید ارائه شده توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی و پادمان بازرسان به چه برنامه هستهای ایران در حال انجام” فورد به خبرنگاران گفت:. “و ما البته به شدت متعهد به ادامه حمایت از آژانس و مطمئن شوید که بقیه جامعه بین المللی می پیوندد به عنوان یکی در ابراز حمایت از آژانس انجام آن کار است.”

Pompeo همچنین اعلام کرد که فهرست سیاه از مجید آقا ” من و امجد Sazgar برای حمایت از ایران در تولید سلاح های کشتار جمعی از طریق کار خود را در ایران سازمان انرژی اتمی.

“ایران هسته ای پرسنل نیاز به ایجاد یک انتخاب — کار در ایران برای گسترش سازمان ها و خطر تحریم و یا قرار دادن مهارت های خود را به کار برای مردم ایران در تحصیل در خارج از گسترش قلمرو” او گفت:.

مورد اضافی پروژه در بوشهر نیروگاه هسته ای Pompeo گفت: او مجاز 90 روز پسوند “برای اطمینان از ایمنی عملیات.”

قلاب توضیح داد که کمک های بین المللی در Busher امکانات predates 2015 ایران.

“وزیر حفظ حق لغو یا تغییر این چشم پوشی در هر زمان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im