ایالات متحده تحریم های 13 اشخاص بیش از برنامه موشکی ایران

Feb. 26 (UPI) — وزارت امور خارجه ایالات متحده به تحریم های تحمیل شده علیه 13 خارجی اشخاص و افراد در چین, عراق, روسیه و ترکیه برای حمایت از برنامه موشکی ایران.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد تحریم ها در بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد یک چینی ملی سه شرکت چینی و یک شرکت ترکیه در میان کسانی بودن ، او نداد روی دیگر تحریم اما توضیح داد که فرد چینی لو Dingwen نیز درگیر شده است در تهیه “مورد حساس” به پاکستان سلاح های برنامه است.

Baoding Shimaotong شرکت خدمات Gaobeidian Kaituo دقیق ابزار و ووهان Sanjiang واردات و صادرات نامگذاری شد, به عنوان شرکت های چینی و Eren کربن گرافیت صنعتی بازرگانی به عنوان شرکت ترکیه تحریم برای حمایت از برنامه موشکی ایران.

“اعمال این اقدامات تأکید می کند که برنامه موشکی ایران همچنان قابل توجهی گسترش نگرانی” Pompeo گفت. “اعمال تحریم ها علیه این اشخاص خارجی است که مطابق با تلاش های ما برای استفاده در دسترس همه اقدامات برای جلوگیری ایران از پیشرفت موشکی خود قابلیت.”

Pompeo گفت: این تحریم ها صادر شده تحت, ایران, کره شمالی و سوریه منع گسترش عمل است که می توان ایالات متحده توانایی برای اعمال تحریم علیه کسانی که کمک های این سه کشور در گسترش سلاح.

دو سال اختیاری تحریم ها گفت: مشخص شد پس از بررسی های دوره ای از “sanctionable فعالیت” و محدود خواهد شد 13 افراد و اشخاص از دولت ایالات متحده تامین کمک و صادرات است.

“ما ادامه خواهد داد به استفاده از در دسترس همه اقدامات برای جلوگیری ایران از پیشرفت موشکی خود قابلیت” Pompeo گفت در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>