ایالات متحده دیوان عالی حقوق مهاجر با حکم لغو DACA برنامه به عنوان غیر قانونی

واشنگتن – در پاسخ به دیوان عالی کشور رد تهمت و دولت را تلاش برای پایان دادن به DACA برنامه Charanya Krishnaswami حمایت مدیر بخش آمریکا در سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“امروز ما جشن حکم دیوان عالی کشور در برابر این تلاش ها برای از بین بردن DACA. در کلمات از عدالت ستمیر تهمت تصمیم به لغو DACA شد ‘خودسرانه و هوس باز’.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی در فشار آن تبعیض آمیز ضد مهاجر دستور کار این جنبش قادر به یادآوری همه ما قدرت ایستادگی برای حقوق برابر. اجازه دهید در ادامه به دنبال خود منجر شود و انعطاف مبارزه برای آنچه درست است و فقط حتی زمانی که به نظر می رسد غیر ممکن است. مبارزه برای حقوق سیاه و سفید و قهوه ای مهاجران بخشی از گسترده تر مبارزه برای عدالت نژادی که در آن ما باید همه درگیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“اگر چه این حکم این است که یک علت برای جشن امروز, آن است که توسط هیچ وجه یک راه حل دائمی. برای اطمینان از پایدار حفاظت IF گیرنده و میلیون ها نفر از مهاجران که در برزخ به خاطر بی رحمانه و منسوخ قوانین مهاجرت هنوز هم نیاز به یک مسیر به شهروندی – و آن را به کنگره ارائه آن است.”

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/united-states-supreme-court-upholds-immigrant-rights-by-ruling-rescinded-daca-program-as-unlawful

به دنبال عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de