دانشگاه کالیفرنیا برای پایان دادن به استفاده از شنبه, عمل در پذیرش

22 مه (بی بی سی) — دانشگاه کالیفرنیا به حالت تعلیق در استفاده از SAT و ACT امتحانات به عنوان بخشی از شرایط پذیرش تا 2024.

دانشگاه Board of Regents رای دادند به اتفاق آرا روز شنبه به حالت تعلیق در آزمون استاندارد مورد نیاز برای تمام کالیفرنیا دانشجوی سال اول متقاضیان آن اعلام کرد در آزادی.

“امروز تصمیم توسط هیئت مدیره نشانه یک تغییر قابل توجهی برای دانشگاه پذیرش در مقطع کارشناسی” گفت: رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیا جانت ناپولیتانو.

حذف امتحانات ناپولیتانو گفت: انجام شد به عنوان مدرسه توسعه خود را برای هماهنگی بهتر با آنچه که دانشگاه انتظار دارد دانش آموزان را به شناخته شده قبل از آنها وارد متوسطه آموزش و پرورش است.

این دانشگاه گفت: اگر یک آزمون جدید را برآورده نمی کند معیارهای مشخص شده توسط پاییز سال 2025 پذیرش فصول آن را از بین بردن آزمون استاندارد مورد نیاز است.

“من فکر می کنم این باور نکردنی است گام در مسیر درست به سمت هماهنگی با ما پذیرش با سیاست های گسترده مبتنی بر ارزش از دانشگاه” Board of Regents صندلی John A. پرز گفت: قبل از رای دادن. “من نقش ما به عنوان fiduciaries و جانشین و این پیشنهاد قبل از اینکه ما باور نکردنی گام در مسیر درست است.”

در ماه مارس این دانشگاه به طور موقت به حالت تعلیق در آزمون استاندارد مورد نیاز برای سقوط 2021 متقاضیان با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این مدرسه گفت: این آزمون خواهد بود و اختیاری از طریق 2022 و برای 2023 و 2024 دانش آموزان باید گزینه ارسال نمره آزمون اما آن را تنها خواهد شد در نظر گرفته شده برای این هدف البته قرار دادن برخی از بورس های تحصیلی و واجد شرایط برای سطح ایالت پذیرش تضمین کند.

پنج شنبه تصمیم به دنبال یک دو سال تحقیق و تلاش به منظور تعيين ارزش آزمون های استاندارد در پذیرش آغاز شد که در ماه جولای سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im