دانشگاه تگزاس به نام زمین فوتبال برای Earl Campbell, Ricky ویلیامز

جولای 13 (UPI) — یک ماه پس از بازیکنان فوتبال در دانشگاه تگزاس درخواست های متعدد تغییرات ساخته شده در محوطه مدرسه با پاسخ گسترده به طرح “دوباره تعریف پردیس نماد” از جمله تغییر نام آن زمین فوتبال است.

در مدرسه دارل K سلطنتی-تگزاس یادبود ورزشگاه تگزاس را راست یک مجسمه ژولیوس آمریکا که در سال 1970 شد, اولین بازیکن سیاه و سفید به نامه برای Longhorns.

تبلیغات

دانشگاه نیز تغییر نام جو Jamail زمینه در ورزشگاه به افتخار تگزاس دو Heisman برندگان جایزه — در حال اجرا پشت ارل کمپبل و ریکی ویلیامز — به درخواست خانواده مرحوم Jamail بود که برجسته booster در مدرسه.

“برای بی شماری روز به عنوان جوان, بازیکنان فوتبال و بر حال القاء به سالن از شهرت ریکی و من ایستاده در این زمینه یاد برای بسیاری از نقاط مهم از زندگی ما” کمپبل گفت: در یک بیانیه مشترک با ویلیامز. “ما هرگز پیش بینی این سایت تاریخی را یک روز به یاد ما نام.

“نماد این افتخار فراتر از به رسمیت شناختن Heisman غنائم ما را دریافت. آن را گسترش به تمام دانش آموزان, اما به طور خاص سیاه و ورزشکاران که به ادامه کار به تعریف ما جمعی شعار ‘برنده با صداقت.’ ریکی و من در حال فروتنی توسط این افتخار است.”

تگزاس رییس جمهور موقت جی Hartzell اعلام کرد که تغییرات در نامه ای به جامعه دوشنبه. در این نامه او ذکر شده مجموعه ای از تنوع طرح که شامل “اندیشند که چگونه به بهترین وجه منعکس کننده دانشگاه, ارزش, هر دو در نمادها و نام در دانشگاه و در باز بودن که با UT می گوید تاریخ آن است.”

“چشم تگزاس” است که آواز قبل و بعد از هر بازی فوتبال باقی خواهد ماند اما دانشگاه گفت: از آن خواهد شد “باز و شفاف” و آموزش در مورد آهنگ origins — که در یک نمایش خنیاگر های هنرمندان در blackface در سال 1903.

این نامه در پاسخ به ژوئن 12 بیانیه از Longhorns بازیکنان فوتبال. بازیکنان درخواست حذف “چشم تگزاس” به عنوان مدرسه, آهنگ, تغییر نام چهار ساختمان دانشگاه که نام بعد از مؤتلفه و یا نژادپرستانه ارقام متنوع تر مجسمه توسط مردم رنگ و تغییر نام بخشی از این تیم ورزشگاه.

“در طول این ماه گذشته من به گوش نمرات دانش آموزان” Hartzell گفت: در این نامه است. “من رفتم به این مکالمات درک است که دانشگاه تهران مشغول به کار سخت برای تبدیل شدن به یک متنوع تر و استقبال محل.

“من از آنها تحقق وجود دارد که هنوز کار بیشتری برای انجام — و این شروع می شود و به پایان می رسد با ایجاد یک محیط که در آن دانش آموزان به طور کامل پشتیبانی قبل و بعد از وقت خود را در دانشگاه تهران.”

این مدرسه گفت: جدول زمانی برای تغییرات در اطراف پردیس افشا خواهد شد در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>