دانشگاه یوتا کارفرمایی جیک بنتلی سخنرانی نژادی و بی عدالتی در امریکا

سالت لیک سیتی — یوتا کارفرمایی جیک بنتلی نوشت: یک پست که سهام خود را در افکار نژاد در امریکا است. سابق کارولینای جنوبی کارفرمایی در این پیام نوشته شده در توییتر به تظاهرات ادامه داد: بیش از مرگ جورج فلوید.

در اینجا چیزی است که بنتلی به اشتراک گذاشته:

“من یک بار این فرصت را به صحبت با Tim Tebow و من او را پرسید که چه او گفت تیم خود را زمانی که در سه ماهه 4.

“”چرا که نه ما ؟ چرا ما نمی توانیم به بچه ها که شوک جهان است ؟ ‘ پاسخ او بود.

“در طول دو روز گذشته من در مورد این فکر می کردم زیادی است. نه از نظر فوتبال اما در مورد زندگی است.

“چرا ما نمی توانیم به این نسل است که قرار می دهد پایان دادن به نژاد پرستی? چرا ما نمی توانیم شوک های جهان و زانو زدن با یک شخص سیاه و سفید هم تیمی? دیدگاه های خود را در زانو ممکن است به طور کامل متفاوت از آنها. اما این نقطه نقطه است که شما تشخیص درد و رنج است که سیاه و سفید در جامعه شده اند و برای نسل به دلیل نژادی و نابرابری. در حالی که شما ممکن است تجربه درد همان درد شما را تشخیص نیاز به تغییر در آمریکا,” او نوشت.

“من متوجه شدم که من نیاز به انجام بیشتر. من متوجه شدم که فقط وجود دارد برای من سیاه و سفید هم تیمی ها و دوستان کافی نیست. ما باید به مبارزه با آنها در زندگی فقط در این زمینه است. شکست دادن دشمن نژادپرستی و تعصب است.

“حال پس از نام یک مرد سیاه و سفید. یعقوب خط بنتلی بعد از مربی برایان خط و خانواده اش. یکی از خاص ترین و با نفوذ ترین افراد زندگی من است. رفتن به کلیسا هر یکشنبه در طول تابستان در حال رشد با من AAU هم تیمی Bouvier هوارد و مادرش خانم دنیس. در اوپلیکا دبیرستان, داشتن خانم Oneika اسمیت و خانم Buchannon به عنوان معلمان علوم عاشق هر دقیقه با آنها به دلیل نحوه خاص آنها به عنوان مردم است. من شده اند تا پر برکت و خدا را شکر در طول زندگی من را دیده اند که چگونه ویژه جامعه سیاه و سفید است و قدرتمند است و ما نیاز به توانمند سازی آنها اشک نمی آنها را.

“در حال حاضر صحبت به تمام بچه های جوان. چرا که نه شما ؟ به همین دلیل نمی شود که خود را نشان می دهد پدر و مادر/پدربزرگ و مادربزرگ است که ممکن است در این راه از نفرت برای دیدن دیدگاه های مختلف از عشق برای همه است. چرا زندگی با یک هدف برای درمان هر کس با همان عشق و محبت و احترام ؟

“اینجا جایی است که آن را شروع می شود در میز شام در شب. پدر و مادر آموزش بچه های خود اهمیت دوست داشتن یکدیگر است.

“‘خدا عاشق جهان است که او فرستاده پسرش …’ نیست که او دوست داشت تنها یک مسابقه است. اگر ما می خواهیم به مدل زندگی ما بعد از خدا ما هم باید عشق جهان است و همه در آن است.”

بنتلی ارشد فارغ التحصیل انتقال از کارولینای جنوبی است. او در کنار همه اما یکی از بازی سال گذشته با یک آسیب است. در حرفه خود با Gamecocks او انداخت برای 7,527 متری 55 touchdowns و 32 interceptions.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de