دانشگاه یوتا می گوید هیچ مدرکی افسر مشترک صریح لورن McCluskey عکس

سالت لیک سیتی — در پاسخ به گزارش روز شنبه که سابق دانشگاه یوتا افسر پلیس وظیفه با کمک لورن McCluskey قبل از اکتبر 2018 قتل نجات داد عکس صریح و افتخار در مورد آنها را به یکی دیگر از افسر ایالات متحده گفت: “هیچ مدرکی” که این حادثه رخ داده است.

McCluskey به اشتراک گذاشته بود عکس ها با افسر میگوئل Deras که او را دوست پسر سابق ملوین شاون رولند استفاده می شود برای گرفتن پول از او گفتن او که اگر او نمی دهد او را به $1,000, او از انتشار آنها را آنلاین.

قبل از McCluskey کشته شد Deras نشان داد دیگر افسر حداقل یکی از عکس ها او ذخیره شده در تلفن شخصی خود و “bragged در مورد نگاه به آنها هر زمان که او می خواست” سالت لیک تریبیون گزارش روز شنبه.

این روزنامه می گوید این مصاحبه دو افسر که شاهد این حادثه و این که دانشگاه خود را تایید آن از طریق نامشخص پرونده درخواست.

اما دانشگاه ادعاهای خود در اداره پلیس به اتمام امور داخلی رسیدگی به این حادثه در ماه فوریه پس از شنیدن در مورد اتهامات. بررسی آن به این نتیجه رسیدند که هیچ شواهدی وجود دارد که Deras تا به حال “bragged و یا هر تصویر از این تحقیقات بود که در نظر گرفته اجرای قانون مشروع دلیل.

“این بود که بر اساس مصاحبه با چند افسر که می شده اند در حال حاضر در جلسات در طول این دوره زمانی” U. مقامات گفت: در یک بیانیه آماده.

“هیچ افسران در حال حاضر و یا قبلا شاغل تا کنون این گزارش در زمان وقوع. از آنجا که وجود دارد پیدا کردن این حادثه گزارش نشده است, به (افسر صلح و استانداردهای آموزش) در آن زمان است. گروه اتحادش را تغییر فرآیندهای آن برای جمع آوری و ذخیره سازی مدارک و شواهد از این طبیعت برای اطمینان از این مسئله در حال حرکت رو به جلو” با توجه به این بیانیه.

در ماه جولای 2019, U. اداره پلیس سعی کردم به جمع آوری اطلاعات از Deras’ تلفن همراه اما بسیاری از فایل های خراب شد این تریبون گزارش داد. پتانسیل تضاد منافع به وجود آمد به عنوان افسران انجام جستجو با استفاده از غرب دره تجهیزات پلیس به جای تجهیزات از یوتا وزارت امنیت عمومی. سپس-U. رئیس پلیس دیل Brophy مشغول به کار در شهرستان وست ولی قبلا.

Deras استعفا از دانشگاه پلیس در سپتامبر. 15 پس از گذراندن چهار سال وجود دارد. او در حال حاضر یک لوگان افسر پلیس است.

“این اولین بار است که ما باید در مورد این اتهام,” لوگان پلیس گفت: در تهیه بیانیه ای در روز یکشنبه. “ما بسیار نگران در مورد این اتهام و شروع خود ما تحقیقات داخلی برای تعیین حقایق است. در پایان این تحقیقات ما را هر چه عمل مناسب است و بر اساس حقایق را کشف میکنیم. ما نمی خواهد که نظر بیشتر تا زمانی که ما اطلاعات از تحقیقات ما به نظر بدهند.”

یوتا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox توییتی در پاسخ به گزارش یکشنبه صبح: “نفرت انگیز و غم انگیز است. آن را سخت به تصور کنید یک سناریو که در آن بخش می تواند به کار گرفته اند این مورد بدتر است. و این ایده است که این نوع رفتار نیست عملی است و نه تنها اشتباه است بلکه خطرناک است.”

Deras منظم بود در ماه مارس سال 2019 برای انجام مناسب چک پس زمینه در موضوع عدم تماس برای پشتیبان گیری و مصاحبه یک زن در حضور دوست پسر او را در حالی که در پاسخ به یک خشونت حادثه در ماه فوریه است.

Deras یکی از تعدادی از متهمان به نام در 56 میلیون دلار طرح دعوی در دادگاه علیه دانشگاه یوتا توسط McCluskey پدر و مادر این ادعا آن گرفته است مسئولیت خود را در پردیس قتل است.

سه عضو مستقل نقد و بررسی پنل یافت که اشتباهات متعدد ساخته شده توسط ایالات متحده و دانشگاه پلیس دست زدن به McCluskey مورد در هفته منتهی به قتل او. این پنل به این نتیجه رسیدند که آن را غیر ممکن است می گویند که آیا McCluskey مرگ مانع شده اند می تواند.

در روز یکشنبه بیانیه, U. گفت: از آن ساخته شده است که قابل تغییر و بهبود پس از McCluskey مرگ از جمله استخدام جدید رئیس ایمنی افسر و رئیس پلیس. این دانشگاه همچنین گفت: آن “باقی مانده است مایل به حل و فصل” به McCluskey خانواده دعوی در خارج از دادگاه و امیدوار است برای پیدا کردن یک شخص ثالث بی طرف برای تسهیل حل و فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im