غیر قانونی “الحاق” برنامه ریزی برای اشغال کرانه باختری باید متوقف شود

واشنگتن – مقامات اسرائیل باید فورا رها کردن برنامه های بیشتر “ضمیمه” قلمرو در کرانه که نقض قوانین بین المللی و تشدید دهه سیستماتیک نقض حقوق بشر علیه فلسطینیان عفو بین الملل گفت: در روز کابینه اسرائیل است که با توجه به شروع مذاکرات آن را در نظر دارد.

سازمان عفو بین الملل نیز خواستار جامعه بین المللی را به شرکت اقدام علیه “الحاق” پیشنهادات و غیر قانونی شهرک سازی اسرائیل در سرزمین های اشغالی.

“حقوق بین الملل شفاف است در این ماده الحاق غیر قانونی است. اسرائیل در ادامه پیگیری این سیاست بیشتر خود را نشان می دهد بدبینانه بی توجهی به قوانین بین المللی. چنین سیاست هایی نه تغییر وضعیت حقوقی سرزمین تحت قوانین بین المللی و ساکنان آن به عنوان اشغال و نه حذف اسرائیل مسئولیت به عنوان قدرت اشغالگر را – و نه آن را اشاره به “قانون جنگل” است که باید یک جایی در جهان امروز ما” گفت: صالح Higazi معاون مدیر منطقه ای سازمان عفو بین الملل در خاورمیانه و شمال آفریقا است.

“اعضای جامعه بین المللی باید در اجرای قوانین بین المللی و باز گفتن که “الحاق” از هر بخشی از کرانه پوچ و باطل است. آنها نیز باید بلافاصله به توقف ساخت و یا گسترش غیرقانونی شهرک سازی اسرائیل و زیرساخت های مرتبط در سرزمین های اشغالی فلسطین را به عنوان گام اول در جهت از بین بردن شهروندان اسرائیلی ساکن در شهرک از جمله.

تهی “الحاق”

تحت یک قرارداد برای تشکیل یک دولت ائتلافی در اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و رقیب سیاسی Benny Gantz توافق کردند که دولت و مجلس بحث و تبادل نظر در بازار داخلی روند از “الحاق” بخش هایی از کرانه که شامل شهرک های اسرائیلی و منطقه از دره اردن می تواند به عنوان شروع از ژوئیه 1.

الحاق است که ادعا می کنند برای به دست آوردن قلمرو زور و نقض آشکار قوانین بین المللی است. چنین اقدامی توسط اسرائیل نقض منشور سازمان ملل متحد, jus cogens هنجارهای حقوق بین المللی و تعهدات خود تحت قوانین بین المللی بشردوستانه. منع کسب قلمرو توسط نیروی مندرج است به عنوان یک اصل اساسی در ماده 2(4) منشور سازمان ملل متحد.

تحت داخلی اسرائیل قانون شاخهای از “الحاق” از فلسطین به معنی ادامه شهرک سازی اسرائیل گسترش است. این امر نیز بیشتر entrench سیاست های تبعیض نهادینه و جرم نقض حقوق بشر است که فلسطینی ها در این انتخاب ناشی از شغل.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با توجه به گزارش های اسرائیلی پیشنهاد می تواند شامل آنجا که 33 درصد از کل منطقه غرب بانک.

به تازگی ده ها تن از کارشناسان سازمان ملل ابراز نگرانی می کند که پیشنهاد الحاق طرح ایجاد یک “قرن 21 آپارتاید”.

شهرک های غیر قانونی

اسرائیل سیاست حل و فصل آن غیر نظامیان در اشغال فلسطین و جابجایی محلی فلسطینی جمعیت همچنان به نقض اساسی قوانین بین المللی و حقوق بشردوستانه. ماده 49 کنوانسیون چهارم ژنو می گوید: “قدرت اشغالگر باید اخراج یا انتقال قطعات خود را از جمعیت غیر نظامی به خاک آن را اشغال.” آن را نیز ممنوع “فردی یا جمعی اجباری نقل و انتقالات و همچنین اخراج از افراد حفاظت از سرزمین های اشغالی”.

انتقال قدرت اشغالگر را غیر نظامیان به سرزمین های اشغالی جنایت جنگی است. علاوه بر این شهرک ها و زیرساخت های همراه هستند نه موقت نه به نفع فلسطینی ها و نه در خدمت نیازهای امنیتی مشروع از قدرت اشغالگر. شهرک کاملا بستگی به مقیاس تخصیص بودجه و/یا تخریب فلسطینی خصوصی و اموال عمومی که از نظر نظامی لازم است.

“شهرک های ایجاد شده با تنها هدف از به طور دائم ایجاد یهودی اسرائیل در اشغال سرزمین است و این یک جنایت جنگی تحت قوانین بین المللی و “الحاق” هیچ تاثیری روی این حقوقی تعیین.” گفت: صالح Higazi

سابقه و هدف:

در آوریل 20, پس اسرائیل سوم انتخابات در 10 ماه نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو و رقیب سیاسی Benny Gantz با تشکیل یک دولت ائتلافی تحت یک وحدت مقابله. این قرارداد شامل توافق نامه ای که اجازه می دهد اسرائیل را دولت شروع به داخلی روند از “الحاق” بخش هایی از کرانه که شامل شهرک های اسرائیلی و منطقه از دره اردن. اسرائیل “الحاق” قصد دارد به دنبال اعلام شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح “معامله قرن” در ژانویه سال 2020 پیشنهاد شده است که مناطق اشغال شده کرانه بود ضمیمه توسط اسرائیل است.

سازمان عفو بین المللی روشن ساخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح خواهد در خدمت تنها به بدتر نقض حقوق بشر و ضریح تثبیت مصونیت از مجازات است که سوخت دهه جنگ و جنایت علیه بشریت و نقض فاحش.

جامعه بین المللی نیز باید رد به اصطلاح “معامله قرن” و هر گونه پیشنهاد به دنبال تضعیف حقوق مسلم مردم فلسطین از جمله حق بازگشت آوارگان فلسطینی. عفو بین الملل همچنین خواستار دولت به ارائه خود را کامل سیاسی و عملی به دادگاه جنایی بین المللی (ICC) آن را به عنوان تصمیم می گیرد در آن صلاحیت “وضعیت در فلسطین”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>