محدودیت های غیر ضروری در سقط جنین مطرح بی بار به زنان در قانون اساسی

این هفته دیوان عالی کشور برای دومین بار در چهار سال در نظر گرفته یک مورد است که ملی مفاهیم برای سقط جنین ارائه دهندگان و بیماران خود را. هسته سوال—آیا قوانین دولتی که اعمال پزشکی محدودیت های غیر ضروری در درمانگاه و آنها را وادار به تعطیل ژست بی بار به قانون اساسی حق سقط جنین.

در سال 2016 آن را مستقل سقط جنین ارائه دهنده کل سلامت زن است که در ابتدا در زمان این مبارزه از تگزاس به بالاترین دادگاه در این کشور است. با این سال موردژوئن خدمات پزشکی v. اهل روسیه—آن را مستقل کلینیک سقط جنین امید گروه پزشکی برای زنان رفتن به خفاش برای محافظت از دسترسی به سقط جنین برای کل کشور است.

این که آیا آن را برای مبارزه با بیماران خود در جوامع محلی قانونگذاران ایالتی و یا تمام راه را به دیوان عالی کشور مستقل ارائه دهندگان خدمات سقط جنین یا “هند به عنوان بسیاری از ما با عشق آنها اشاره شده و با در نظر گرفتن این دعوا برای سال به عنوان حملات هدف قرار دادن آنها و بیماران خود را همچنان به سطح شیب دار بالا.

مستقل ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در گرجستان مبارزه خستگی ناپذیر در سال گذشته در برابر دولتی که شش هفته از ممنوعیت. سال پس از سال, در علاوه بر این به خدمت دولت خود را به عنوان تنها ارائه دهنده سقط جنین در کنتاکی EMW زنان مرکز جراحی نیز مبارزه برای بیماران خود را در دادگاه به چالش کشیدن یورش دولت محدودیت های در نظر گرفته شده و فشار مراقبت از رسیدن به به طور کامل.

در اوهایو که در آن درمانگاه شده اند بسته شدن در نرخ هشدار دهنده در دهه اخیر ضد سقط جنین افراط گرایان به طور منظم به آزار و اذیت بیماران و کارکنان. هنگامی که معترضان به طور چشمگیری تخریب زودرس مستقل ارائه دهنده در کلیولند جامعه بسیج در اطراف درمانگاه و کارکنان آن, نشان دادن یک فوران عشق و حمایت در میان تهدیدات.

و اگر چه ارائه دهندگان این به عنوان انعطاف پذیر و شجاع مثل همیشه ثابت و مداوم افراط گرایی آنها برای حفاظت از حقوق اساسی بشر احساس می کند به خصوص برجسته در این زمان حاضر است.

از سال 1973 هنگامی که Roe v. Wade قانونی سقط جنین در ایالات متحده سیاستمداران شده اند بی امان در حمله به قانون اساسی حق سقط جنین. هر چند سقط جنین قانونی باقی مانده در تمام 50 ایالت حدود 1200 قوانین محدود کردن سقط جنین حقوق تصویب شده در سطوح ایالتی و فدرال: بیش از یک سوم از این قوانین تصویب شده در هفت سال بین سال 2011 و سال 2018 به تنهایی. جای تعجب نیست که بسیاری از این قوانین را هدف قرار داده درمانگاه به طور خاص به خصوص در جنوب و غرب میانه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

کمتر بحث شده اما به همان اندازه مهم است این واقعیت است که کلینیک های مستقل و خود بیماران به طور نامتناسبی تحت تاثیر این حملات است. در سراسر ایالات متحده مستقل کلینیک ارائه اکثر سقط جنین مراقبت—ارائه مراقبت به سه نفر از پنج نفر که سقط جنین—اما آنها همچنان به برانگیزتر نرخ بالا. از سال 2012 این تعداد کلینیک های مستقل کاهش یافته است بیش از 32 درصد و آنهایی که باقی می ماند و در عمل برخی از مهمترین سیاسی خصمانه مناطق در کشور است.

در چهار نفر از شش کشور فقط با یک کلینیک سقط جنین باقی مانده که آخرین درمانگاه مستقل است و ارائه دهندگان اغلب هدف حمله تهاجمی ترین معترضان و ضد قانون سقط جنین در کشور است.

کلینیک تعطیلی اغلب نتیجه anti-انتخاب قانون است که تحمیل پزشکی غیر ضروری مقررات در درمانگاه سقط جنین که بسیاری از آنها فاقد منابع برای پاسخگویی به این طاقت فرسا مورد نیاز است.

این مقررات—و همچنین قانونگذاران تندرو که اعمال آنها—چشم پوشی از این واقعیت است که سقط جنین بی خطر است و به عنوان درمانگاه نزدیک بیشتر و بیشتر بیماران مجبور به سفر به خارج از جوامع خود را برای مراقبت از اغلب مصرف در هزینه های اضافی مانند اقامت در هتل و حمل و نقل.

من تقریبا پنج سال به عنوان مدیر اجرایی سقط جنین مراقبت های شبکه و بیش از من تماشا کرده ام مستقل ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور افزایش به چالش. زمانی که ریسک بالا و چشم انداز سیاسی انباشته شده است در برابر آنها هند ایستاده خود زمین و حاضر به اجازه دهید هر چیزی آنها را متوقف کند از قرار دادن بیماران خود را برای اولین بار.

کلینیک های مستقل بازی نقشی اساسی در تضمین هر کس دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری آنها نیاز به رشد و سالم باشد و از گزینه های است که حق را برای آنها و خانواده های آنها.

در حال حاضر زمان آن است که همه ما باید نشان دادن قدردانی برای سقط جنین ارائه دهندگان. رسیدن به درمانگاه در جامعه محلی خود را. داوطلب و یا پشتیبانی در هر راه مورد نیاز است. یک مدافع برای ارائه دهندگان و بیماران به عنوان تهدید به سقط دسترسی تشدید می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im