غیر رسمی برگه رای از یوتا شنبه اولیه انتخابات

سالت لیک سیتی — آخرین unofficial ناقص نتایج از روز سه شنبه در انتخابات مقدماتی در ایالت یوتا موجود در مطبوعات زمان.

در حزبی مسابقات پیشرو رای گیرنده در هر مسابقه پیشرفت به Nov. 3 انتخابات عمومی.

کلید به حزب وابستگی: (R) جمهوریخواه (D) دموکرات (C) قانون اساسی (UU) ایالات یوتا, پارتی, (IA) مستقل آمریکایی پارتی (L) آزادیخواه (G) و سبز (unaf) کارش.

مدرسه محلی هیئت مدیره انتخابات بگمارند. در آن مقدماتی بالا دو رای-اهل عمل برای هر دفتر پیشبرد به انتخابات عمومی.

“Inc” نشان دهنده وقت.

نتایج ذکر شده در زیر را شامل نمی شود رای شهریور سه شنبه اما که تا به حال نشده است شمارش در شهرستان کارمندان’ دفاتر توسط سهشنبه و نه آنها عبارتند از موقت برگه های رای. نتایج رسمی نیست تا زمانی که رای هستند اظهارنظر تا سه هفته پس از روز انتخابات.

فرماندار lt. فرماندار

Spencer J. Cox (R)
Deidre M. هندرسون 145,730 37%

جان هانتسمن جونیور (R)
میشل Kaufusi 135,577 34%

گرگ هیوز (R)
ویکتور Iverson 81,506 21%

Thomas E. Wright (R)

راب اسقف 31,585 8%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Chris Peterson and Karina قهوه ای (D) دانیل Rhead Cottam و بری اوان کوتاه (L) و گرگ Duerden و وین هیل (IA)

رژیم صهیونیستی. گری هربرت (R) آیا به دنبال انتخاب مجدد ؛ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس (R) است که یک نامزد برای فرماندار


خانه در ایالات متحده منطقه 1

Davis County شمال فارمینگتون و تمام وبر کش, Box Elder, اجلاس, Uintah, دوشن, Morgan غنی و شهرستانهای Daggett

خواه

بلیک دیوید مور (R) 27,416 30%

باب استیونسون (R) 26,847 30%

کری W. گیبسون (R) 21,222 23%

کتی ویت (R) 15,115 17%

دموکراتیک

دارن Parry (D) 8,881 53%

جیمی گونه (D) 8,033 47%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

راب اسقف (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد شد و نامزد ریاست معاون فرماندار


U. s. House منطقه 2

بخشهایی از شهرستان دریاچه نمک (Salt Lake City به جز جنوب I-80 غربی دره شهر به طور کلی غرب از 4000 غرب کیرنس غرب از 5600 غرب مگنا و مهاجرت و Parlays دره) Davis County (فارمینگتون و جنوب), Sanpete شهرستان (جنوب کبوتر توخالی Junction) و شهرستان Juab (غرب شهرستان); و همه Tooele, Millard, Sevier, Wayne, Piute مهبل, آهن, واشنگتن, گارفیلد و کین coumties

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: کریس استوارت (R-inc), Kael وستون (D) و J. Robert G (L)


خانه در ایالات متحده منطقه 3

یوتا, شهرستان و مناطق به طور کلی در شرق I-15, به علاوه همه, Provo, Utah, و تاکستان; سالت لیک کانتی: سندی و میدویل شرق 700 شرق و بسیاری از دراپر کاتن وود هایتز و در هللدی; و همه Wasatch, کربن امری بزرگ و San Juan شهرستان

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: John Curtis (R-inc), William D. تورپ (D), Thomas G. McNeill (UU) و دانیل کلاید کامینگز (C)


خانه در ایالات متحده منطقه 4

بخشهایی از شهرستان دریاچه نمک (دریاچه نمک شهرستان در جنوب I-80 جنوبی, Salt Lake, میللکریک غرب دره شهر به طور کلی شرق 4000 غرب Taylorsville, موری, West Jordan, میدویل مرطوب از 700 شرق شنی غرب از 700 East, South Jordan, Riverton, هریمن و بلافدل); یوتا کانتی (لحی و آمریکن فورک مناطق غرب من-15 ساراتوگا اسپرینگز عقاب کوه سرو دره و جنوب شهرستان و مناطق غرب من-15); Sanpete شهرستان (شمال کبوتر توخالی Junction); و شهرستان Juab (بخش شرقی شهرستان)

بورگس اونز (R) 33,530 43%

کیم کلمن (R) 18,400 24%

جی مک فارلند (R) 16,734 22%

ترنت کریستنسن (R) 8,510 11%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: بن مکآدامز (D-inc), Jonia M. برادریک (UU) و جان Molnar (L)


دادستان کل

Sean D. ریس (R-inc) 207,589 54%

David O. Leavitt (R) 174,060 46%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Greg Skordas (D) و رودی J. Bautista (L)


سناتور امور خارجه

منطقه 6

شهرستان دریاچه نمک ترین: غرب اردن مناطق به جز غرب در مورد 4400 غرب و بسیاری Taylorsville مناطق جنوب 4700/4800 جنوبی

Wayne A. هارپر (R-inc) 4,930 53%

Karen L. هایت (R) 4,398 47%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: اریکا لارسن (D)

منطقه 10

دریاچه نمک شهرستان: South Jordan غربی بخشی از غرب اردن و بسیاری از هریمن

لینکلن فیل مور (R-inc) 7,433 52%

غنی کانینگهام (R) 6,803 48%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: دن McClellan (D)

منطقه 16

پروو: بسیاری از مناطق شرق ایالات متحده 89 از جمله Edgemont به علاوه و منطقه بین مرکز و خیابان و 600 جنوب غرب به 2050 غرب; اورم: به طور کلی در جنوب 800 شمال و شرق 400 شرق; و Wallsburg منطقه از شهرستان واساچ

کوتاه و مختصر خاردار (R-inc) 5,478 56%

سیلویا اندرو (R) 4,272 44%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

منطقه 19

بخشهایی از وبر شهرستان (اگدن به طور کلی در شمال 21st Street اوجن شمالی دلپذیر مشاهده و اگدن دره), Summit County (شمال Snydervile حوضه Wanship, Coalville و Henefer) و Morgan County (کریدن و شرق دره عمیق و باریک مناطق)

John D. Johnson (R) 4,310 56%

جانی کشتی (R) 3,395 44%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: کتی اونز (D)

Allen M. کریستنسن (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

منطقه 25

کش شهرستان شمالی در حدود 3000 جنوبی و همه از غنی شهرستان

کریس ثانیه ویلسون (R) 8,506 62%

لایل W. Hillyard (R-inc) 5,191 38%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: نانسی هونتلی (D)

نمایندگان وزارت امور خارجه

منطقه 3

کش شهرستان: لوگان مناطق غرب از خیابان اصلی و شمالی حدود 600 شمالی North Logan, هاید پارک Smithfield, Richmond, Lewiston, ترنتون Amalga بنسون و Petersboro

مایک پترسون (R) 3,590 56%

وال K. پاتر (R-inc) 2,839 44%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Holly A. گونتر (D)

منطقه 14

Davis County: بسیاری از کلیرفیلد سیراکوس در شمال بز کوهی جزیره جاده گوشه ای از لیتون غرب از خیابان اصلی و شمالی از 1000 شمالی

ایمان Lisonbee (R-inc)2,164 60%

Jennifer M. Hogge (R) 1,422 40%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: اولیویا Jaramillo (D)

منطقه 17

Davis County: کایزویل شرق I-15; لیتون بین من-15 و Fairfield جاده جنوبی حدود 1300 شمالی; لیتون مناطق جنوب از مسیر دولت 109; و میوه ارتفاعات

استوارت E. بارلو (R-inc) 4,108 63%

LeAnn چوب (R) 2,444 37%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Eric گذشته (D) و ژانت ناظر (C)

منطقه 33

دریاچه نمک شهرستان: West Valley City مناطق به طور کلی از رود اردن به حدود 3800 غرب بین 2700 جنوبی و 4100 جنوب به علاوه یک منطقه گسترش به 4700 جنوبی بین 3200 غرب و غرب 4600

فاطمه Dirie (D) 525 69%

Ofa Matagi (D) 231 31%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Craig Hall (R-inc)

منطقه 42

شهرستان دریاچه نمک ترین: غرب اردن و جنوب اردن مناطق غرب 4800 غرب به علاوه Glenmoor منطقه شرق به 4000 غرب

اردن Teuscher (R) 2,470 56%

هارون Starks (R) 1,929 44%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Samuel وینکلر (D) و رایان Boudwin (UU)

کیم کلمن (R-inc) یک نامزد برای خانه در ایالات متحده

منطقه 47

دریاچه نمک شهرستان: West Jordan, مناطق جنوب 7800 جنوبی و به طور کلی شرق 4800 غرب به علاوه بخش کوچک از جنوب اردن (نزدیک به 9800 جنوبی و Bangerter بزرگراه) و میدویل (جنوب مرکز و خیابان و غرب من-15)

استیو Christiansen (R-inc)2,023 60%

ناتان براون (R) 1,339 40%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: اسکات بل (D)

منطقه 48

یوتا, شهرستان: بخشهایی از پرووو (Carterville و پلزنت ویو محله و تمام مناطق شمال), Orem (به طور کلی شرق 400 شرق و شمال 400 شمالی) و لیندون (شرق از 200 شرق)

Keven J. Stratton (R-inc) 3,418 51%

David R. Shallenberger (R)3,335 49%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: لوکاس رامیرز (D) و یوسف K. شلتون (UU)

منطقه 54

همه Wasatch شهرستان به همراه پارک شهر و نقره ای کریک در اجلاس شهرستان

مایک کوهلر (R) 4,895 68%

شیدا Favero (R) 2,261 32%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Meaghan میلر (D)

تیم کوین (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

منطقه 56

یوتا, شهرستان: بسیاری از آمریکایی چنگال لحی مناطق به طور کلی شمال من-15 و شرق 500 غرب و بخش کوچکی از کوهستانی در نزدیکی Canterbury پارک جنوبی

کی Christofferson (R-inc)3,869 59%

Merrilee Boyack (R) 2,669 41%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: کیت والترز (UU)

منطقه 58

بسیاری از Sanpete کانتی (به استثنای Axtell منطقه) و شرق شهرستان Juab

Steven J. لوند (R) 3,901 55%

کلینتون L نقاش (R) 3,166 45%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: J. هومر Morrill (UU) و راسل Garn هچ (C)

Derrin R. اونز (R-inc) یک نامزد برای وزارت امور خارجه سنا

منطقه 61

یوتا, شهرستان:, Orem, مناطق غرب خیابان دولت و جنوب 1200 جنوبی, Provo, مناطق غرب از 500 غرب و شمال و مرکز و پروو مناطق جنوب از مرکز و خیابان و غرب از 1100 غرب

مارشا Judkins (R-inc) 2,879 63%

Kenneth استیفن گراور (R) 1,693 37%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Nils Bergeson (UU)

منطقه 66

یوتا, شهرستان: بسیاری از اسپنیش فورک (به استثنای مناطق شمال شرقی ایالات متحده 6), Salem (به استثنای مناطق غرب I-15), وودلند هیلز و پالمیرا

Jefferson S. برتون (R) 3,333 60%

کارل L. Malkovich (R) 2,192 فتح کرد گرفته شد 40%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

مایک McKell (R-inc) یک نامزد برای وزارت امور خارجه سنا

منطقه 71

نیمه شرقی شهرستان واشنگتن از جمله طوفان لا Verkin لیدز و Toquerville; و خنوخ Parowan و سر برایان در آهن شهرستان

براد گذشته (R-inc) 5,005 53%

ویلی Billings (R) 4,499 47%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


دولت هیئت مدیره مدرسه

منطقه 3 (2 دوره)

بخش غربی شهرستان دریاچه نمک (Salt Lake City, west ردوود جاده و جنوب I-80; غرب دره شهر در غرب ردوود جاده و شمال 4100 جنوب به علاوه مناطق غرب 5600 غرب و Magna) و همه Tooele و شهرستان Juab

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: مت Hymas (R) و برت گارنر (D)

Inc. Laurieann تورپ بود نامزد در دولت جمهوری خواه کنوانسیون.

منطقه 4

بخش Davis County: بسیاری از مناطق از لیتون و شمال و وبر شهرستان: Riverdale, واشنگتن, تراس, Uintah و جنوب شرقی گوشه ای از Roy

برنت J. استراتژی (R) 11,768 57%

K’Leena Furniss (R) 9,012 43%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Inc. جنیفر Graviet ندارد به دنبال انتخاب مجدد

منطقه 7

بخشهایی از شهرستان دریاچه نمک (اکثر شهر سالت لیک مناطق به جز افزایش پارک ها و بخش های جنوب I-80; جنوب دریاچه نمک در شمال 2700 جنوب و غرب دره شهر از مناطق شرق ردوود جاده و شمال 3500 جنوب); و Summit County (پارک شهر و Snyderville حوضه)

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: کارول بارلو لیر (D-inc) تنها نامزد

منطقه 8

مرکزی و شرق-مرکزی شهرستان دریاچه نمک: : میللکریک, هللدی موری سالت لیک سیتی در جنوب I-80 جنوبی دریاچه نمک در جنوب 2700 جنوب غربی دره شهر در شرق ردوود جاده و جنوب 3500 جنوبی و Taylorsville شرق ردوود جاده و شمال 4700 جنوبی

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: Jamilla Alani (D) و جانت A. کانن (R-inc)

منطقه 10

سالت لیک کانتی مناطق به طور کلی شرق خیابان دولت و جنوب I-215

مولی L. هارت (R) 14,788 67%

دیوید Iot Watcher (R) 7,166 33%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Inc. شاون Newell ندارد به دنبال انتخاب مجدد

منطقه 11

جنوب غربی شهرستان دریاچه نمک و یک بخش کوچک از غربی, یوتا, شهرستان: West Jordan شرق 1300 غرب, جنوب, قند, کارخانه, جاده, جنوب, پیر, Bingham, بزرگراه یا غرب کوه مشاهده بزرگراه; South Jordan; Riverton, هریمن; بلافدل; میدویل غرب خیابان دولت; شنی غرب خیابان دولت; عقاب کوه در شمال مسیر دولت 73; Fairfield و سرو فورت.

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: ناتالی J کلاین (R) و تونی Zani (unaf)

Inc. مایک Haynes بود نامزد در دولت جمهوری خواه کنوانسیون.

منطقه 12

بخشهایی از ایالت یوتا کانتی (اورم و بخشی از لیندون) و اجلاس شهرستان (Kamas-اوکلی و Wanship-کلویلل-Henefer مناطق) و همه Wasatch, دوشن, Uintah و شهرستانهای Daggett

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: James خزه جونیور (R) و بکی تیلور (C)

Inc. Mark R. مارش ندارد به دنبال انتخاب مجدد

منطقه 13

یوتا, شهرستان:, Provo, به جز برای Edgemont و دیگر مناطق شمالی; اسپرینگویل; اسپنیش فورک; مپلتون; و شمال Salem

شیدا Boothe (R) 11,131 53%

Alyson ویلیامز (R) 9,996 47%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

اسکات نیلسون (R-inc) انصراف خود را از نامزدی

منطقه 15

واشنگتن و آهن شهرستان

Kristan نورتون (R) 24,702 61%

Scott B. Smith (R) 15,706 39%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Inc. میشل Boulter ندارد به دنبال انتخاب مجدد


شهرستان دریاچه نمک

شهردار شهرستان

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: جنی ویلسون (D-inc), ترنت Staggs (R) و Michael W. Cundick (G)

شورای شهرستان در بزرگ

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: Shireen قربانی (D-inc) و لوری Stringham (R)

شهرستان شورای منطقه 2

غرب دره شهر از مناطق غرب 4000 غرب مگنا جنوب اردن مناطق به طور کلی غرب از Bangerter بزرگراه ریورتون منطقه شمال 12600 جنوب و غرب Bangerter و بسیاری هریمن مناطق غرب 5600 غرب و شمال باترفیلد پارک

دیو Alvord (R) 7,225 52%

Fred C. کاکس (R) 6,603 48%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: دبورا L. Gatrell (D)

Michael C. Jensen (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

شهرستان شورای منطقه 4

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: ان Granato (D-inc) است unopposed

شورای شهرستان منطقه 6

سندی به جز غرب I-15; دراپر به جز غرب I-15; میدویل به جز جنوب مرکز و خیابان و غرب من-15, کاتن وود هایتز مناطق به طور کلی در جنوب بنگال بلوار یا شرق 3100 شرق; سفید شهر Willow Creek علتا و برایتون

خواه

Dea تئودور (R) 10,737 53%

حداکثر Burdick (R-inc) 9,587 47%

دموکرات

تری Tapp Hrechkosy (D)3,432 57%

هارون Dekeyzer (D) 2,547 دفاع کرد گرفته شد 43%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

County assessor

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: Chris Stavros (R) و جنیفر Fresques (D)

کوین Jacobs (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

ضبط شهرستان

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: Rashelle هابز (D-inc) و ارین پرستون (R)

شهرستان نقشه بردار

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: رید Demman (R-inc) است unopposed

شهرستان خزانه دار

هیچ اولیه انتخابات

در انتخابات عمومی رای گیری: K. Wayne کوشینگ (R-inc) و مایکل مک دونالد (D)

گرانیت هیئت مدیره مدرسه

حوزه 1

مناطق شرق کوهستانی رانندگی به علاوه یک منطقه در شرق Van Winkle بزرگراه در نزدیکی 5600 جنوبی

جولی جکسون 5,728 42%

حداکثر چانگ 3,506 26%

تاد E. Zenger (inc) 2,785 20%

فرانسه Barral 1,657 12%

حوزه 2

بسیاری از مناطق بین دولت و خیابان و کوهستانی رانندگی به استثنای منطقه شرق Van Winkle بزرگراه در نزدیکی 5600 جنوب و به استثنای یک منطقه از جنوب دریاچه نمک در شمال 3300 جنوبی

B. Clarke نلسون 2,664 35%

Starleen Orullian 2,610 35%

جری Haslam 2,232 30%

Inc. کانی اندرسون ندارد به دنبال انتخاب مجدد

سالت لیک سیتی هیئت مدیره مدرسه

حوزه 1

رز پارک Fairpark و Westpointe

Joel-لحی Organista 643 32%

Joann A. گور 478 24%

دیوید فلوریس 392 20%

Lacey Skipps-سلام 281 14%

مایکل آنتونی والدز 211 11%

Inc. میشل Tuitupou است موقت انتصاب پس از تیفانی سندبرگ استعفا داد

حوزه 5

توپ پارک آزادی-چاه آزادی پارک و دیگر مناطق از حدود 900 جنوب به 2100 جنوبی بین رود اردن و 1300 شرق

محمد Baayd پیشرفت به Nov.

دوروتی R. دراپر به پیشرفت Nov.

رابرت ارل کمستکک رد صلاحیت

Inc. ساموئل هانسون ندارد به دنبال انتخاب مجدد


یوتا کانتی

شهرستان کمیسر

تام Sakievich (R) 46,437 60%

R ناتان Ivie (R-inc) 31,437 40%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: جین بون (D) و کارسون Colton Robb (unaf)

ضبط

آندره آلن (R) 44,226 57%

برایان Voeks (R) 33,533 43%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

جف اسمیت (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


Davis County

شهرستان کمیسر

شیدا B. الیوت (R-inc) 34,407 72%

جسی یک Barocio (R) 13,681 28%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

ضبط

ریچارد Maughan (R-inc) 32,872 69%

آنتونی تامسون (R) 14,856 31%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

خزانه دار

علامت Altom (R-inc) 28,259 58%

مت بردی (R) 20,542 42%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


Beaver County

شهرستان کمیسر

وید Hollingshead (R) 1,102 66%

Michael F. دالتون (R-inc) 561 34%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


باکس الدر کانتی

شهرستان کمیسر

استن تابستان (R-inc) 4,034 39%

کریس Udy (R) 3,537 34%

میچ Zundel (R) 1,716 17%

Alden فار (R) 1,076 10%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


کش شهرستان

شورای شهرستان در جنوب منطقه

هیریوم, Wellsville, Mendon و بهشت

نولان P. Gunnell (R) 1,795 59%

علامت K. پرچمدار (R) 1,267 41%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Jon سفید (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


Daggett شهرستان

کارمند

برایان K ریموند (R-inc) 215 63%

اموزش ان لی (R) 126 37%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


آهن شهرستان

شهرستان کمیسر

مرلین چوب (R) 4,963 53%

مدل لباس سفید Bulloch (R) 4,335 47%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

آلما L. Adams (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


شهرستان Juab

شهرستان کمیسر

ماروین Kenison (R) 1,947 77%

نیل ونس کوک (R) 572 23%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

بایرون وودلند (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

ضبط شهرستان

دبرا Prisbrey Zirbes (R) 1,355 54%

Troy C کریستنسن (R) 1,174 46%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

کریگ Sperry (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


میلارد شهرستان

شهرستان کمیسر

لایحه رایت (R) 1,832 61%

David M Remkes (R) 602 20%

Ross L. اولسن (R) 590 19%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Edgar L. Phillips (UU)

N. وین جکسون (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

ارزیاب

پت Manis (R-inc) 1,816 59%

رابرت D Reidhead (R) از 1 ، 252 41%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


Morgan County

شهرستان کمیسر

در یک صندلی

Matthew Wilson (R) 1,892 65%

Raelene مسدود کننده (R) 1,015 35%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Inc. رولاند Haslam ندارد به دنبال انتخاب مجدد

منطقه 3

جارد اندرسن (R) 538 50%

سیندی کارتر (R) 532 50%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Inc. رابرت کیلمر ندارد به دنبال انتخاب مجدد

خزانه دار

ژاک سفید (R) 1,817 63%

استفانی جنسن (R) 1,078 37%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

بانی B. تامسون (inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


San Juan County

شهرستان کمیسر

منطقه 1

شمال شرقی و بخش هایی از شهرستان از جمله اسپانیایی دره مانتیسلو و جنوب به Blanding 300 جنوبی

بروس لی (R-inc) 424 53%

Cheryl Bowers (R) 375 47%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Hani Tangren کلارک (UU)

ارزیاب

ریک D مایر (R) 866 66%

لوگان بوید (R) 444 34%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

گرگ آدامز (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

ضبط

Cindi Holyoak (R) 768 59%

David O نجار (R-inc)535 41%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


اجلاس شهرستان

شهرستان شورای صندلی C

Malena استیونس (D) 1,821 69%

Canice Harte (D) 831 31%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

Kim A. Carson (D-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد

جنوب اجلاس هیئت مدیره مدرسه

حوزه 2

Kamas

دن اکرت (inc) 128 37%

دیوید Darcey 116 34%

Mark R. Mataya 100 29%


یوتا کانتی

شهرستان شورای منطقه 1

Tooele مناطق شهر به طور کلی غرب از 200 غرب

اسکات وردل (R) 506 48%

شاون میلن (R-inc) 303 29%

سارا M. Patino (R) 247 23%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

هیئت مدیره مدرسه

حوزه 1

Tooele مناطق به طور کلی شرق از 300 غرب و جنوب از 500 شمالی

رابرت (باب) Gowans 432 49%

آلبرت G. Bottema 262 29%

سندی Critchlow 208 23%

کتی تیلور (inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


Uintah شهرستان

شهرستان کمیسر

براد Horrocks (R-inc) 3,594 45%

شاون L Labrum (R) 2,596 33%

Troy Slaugh (R) 1,776 22%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

خزانه دار

Wendi طولانی (R-inc) 5,260 66%

کریستوفر Laris (R) 2,704 34%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

نقشه بردار

براک J. Slaugh (R) 4,449 57%

پل هکس (R) 3,355 43%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب

جان Slaugh (R-inc) آیا به دنبال انتخاب مجدد


Wasatch شهرستان

شورای شهرستان

صندلی D (هبر جنوبی)

کندال Crittenden (R-inc) 435 52%

الیزابت Hokanson (R) 406 48%

هیچ کاندیداهای از دیگر احزاب


وبر شهرستان

ضبط/نقشه بردار

Leann Kilts (R-inc) 10,996 67%

جیمز Couts (R) 5,404 33%

همچنین در انتخابات عمومی رای گیری: Samuel Leake (D)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de