‘بی سابقه’ مرز درگیری میان چین و هند برگ حداقل 20 کشته و خطرناک افزایش تنش

تنش افزایش یافت شنبه بین هند و چین دو جهان قدرت هسته ای به عنوان یک نبرد خونین با سنگ و چوبی باشگاه در هیمالیا مرز تقسیم دو ملت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

“آن را فوق العاده تشدید” گفت: Shashank جوشی, دفاع سردبیر اکونومیست. “هیچ خللی برای 45 سال و پس از آن حداقل 20 سرباز کشته در یک شب در سنگ پرتاب و bludgeoning.”

به زد و خورد می آید پس از هفته نهفته درگیری بین این دو کشور خود را از 2200 مایل کوه مرز است که بادها گذشته مناطق مورد مناقشه جامو و کشمیر و لاداخ.

به عنوان Vox توضیح داد: دو کشور باید مورد مناقشه کنترل بر این منطقه برای چندین دهه:

حدود 80 سال هند و چین باید با اختلاف بیش از یک حدود 2,200 مایل مرز پوشا هیمالیا گاهی اوقات رفتن به جنگ بیش از رقیب خود را ادعا می کند. با وجود 20-plus دور از مذاکرات آنها نمی آیند نزدیک به موافقت در بسیاری از مرزهای ارائه یک منبع مداوم از تنش میان پکن و دهلی نو است.

آخرین شعله ور شدن تا شروع ماه گذشته در Galwan دره. هند دولت گفت که در اوایل این ماه دختران چینی سربازان پرتاب سنگ در هند سربازان در غرب هیمالیا. پکن شمارنده است که ادعا می کنند به جای سرزنش نیروهای هند و برای راه رفتن به طور غیر قانونی به خاک چینی. هر چه دلیل یک ترکیب 100-به همراه سربازان از هر دو طرف آسیب های پایدار در طی دو درگیری در مارس 5 و ممکن است 9.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

روز سه شنبه درگیری با 20 مرده در هند طرف ممکن است آن را دشوار است به ده کاهش تنش ها بین دو کشور تحلیلگر امنیتی Vipin نرنگ گفت: سی.

“هنگامی که مرگ و میر پایدار نگه داشتن همه چیز آرام می شود سخت در هر دو طرف گفت:” نرنگ. “در حال حاضر فشار افکار عمومی می شود متغیر است. مقیاس دامنه و قنداق کردن فشار در سراسر مرز است به ظاهر بی سابقه است.”

چین هنوز منتشر تلفات آمار و ارقام از مبارزه با یک حرکت تفسیر برخی از ناظران به عنوان یک تلاش برای فرونشاندن خشم در کشور در طول نبرد.

“ما می خواهیم هر دو طرف به اعمال حداکثر خویشتن داری” گفت: U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کاردانی سخنگوی Eri Kanek. “ما را نکته مثبت گزارش می دهد که دو کشور درگیر در deescalating این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im