‘بی پروا’ شرکت با تکنولوژی سرزنش برای هل دادن صورت به رسمیت شناختن ابزار برای مقامات برای پیگیری Coronavirus

حقوق دیجیتال گروه مبارزه برای آینده نیست گوشت چرخ کرده کلمات یکشنبه در پاسخ به گزارش بحث برانگیز tech شرکت در بحث و گفتگو با دولت فدرال و مقامات دولتی به استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره به کمک به پیگیری گسترش Covid-19.

“این یک مثال روشن از یک بی پروا شرکت در تلاش برای بهره برداری از این بحران بهداشت عمومی به فروش خطرناک تهاجمی و بی اثر نرم افزار نظارت” گفت: سارا راث-tipping point pr مبارزه برای آینده اجرایی مدیر.

این شرکت در سوال این است که ایالات متحده بر اساس Clearview AI, یک شرکت است که دارای یک پایگاه داده از حداقل سه میلیارد و تصاویر و نیویورک تایمز به تازگی گفت: “ممکن است پایان حریم خصوصی به عنوان ما آن را می دانم.” آیتالله سیستانی گفته است, این شرکت را تهدید می کند یک “حریم خصوصی و امنیت و آزادی های مدنی کابوس” توسط بازاریابی آن صورت تشخیص ابزار امنیتی به سازمان های اجرای قانون.

در حال حاضر Clearview آن مناظر در بهره گیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به بیشتر فشار آن صورت به رسمیت شناختن ابزار, NBC News در گزارش این هفته است. مدیر عامل شرکت Hoan تن-که خطاب به خروجی مورد برنامه ریزی برای بهره برداری فیلم از دوربین های مدار بسته برای ردیابی مسیر از کسی یافت می شود شما با Covid-19.

تن-که خار نگرانی های حریم خصوصی گفته است که مردم “در منطقه عمومی وجود دارد و نه لزوما [این] انتظار حفظ حریم خصوصی است.”

“یک سازمان است که با استفاده از فن آوری خود را در بالای دیگر تماس ردیابی فن آوری های باد با مخزن که شامل هویت من و من اطلاعات سلامت و محل نگهداری بیش از چند ماه گذشته در راه است که ما تمام می شود ناراحت کننده پرسید:” ان بی سی‘s یعقوب بخش است.

تن-که پاسخ داد که “این واقعا به آن سازمان” را به عنوان به آنچه که آنها انجام خواهد داد که با گنجینه ای از داده ها است.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

اوان گریر مبارزه برای آینده معاون مدیر به این پیشنهاد به استفاده از Clearview AI ابزار برای مبارزه با گسترش Covid-19 صریح ندارد.

“کاملا واقعی است و نه” او در بیانیه ای گفت.

مبارزه برای آینده گفت که تن-که نشانه ای است که داده های شخصی خواهد بود در دست فدرال و سازمان های دولتی بدون پادمان در برابر سوء استفاده شد و فقط یکی از تعدادی از نگرانی در مورد پیشنهاد است. این گروه همچنین به نام Clearview “ترین در جهان cartoonishly سایه نظارت فروشنده” و گفت: این ابزار به احتمال زیاد حتی نمی تواند موثر داده شده تشخیص چهره نرم افزار’ مکرر تفاهم مشکلات.

مبارزه برای آینده هشدار می آید در میان نگرانی های گسترده تر که coronavirus بیماری همه گیر در حال بهره برداری به فشار بیشتر تهاجمی دیجیتال نظارت است.

در بیانیه ای در اوایل این ماه بیش از 100 گروه های حقوق بشر از جمله عفو بین الملل و کمیته حمایت از روزنامه نگاران خطاب که تهدید. “افزایش در دولت نظارت دیجیتال قدرت مانند به دست آوردن دسترسی به تلفن همراه محل سکونت اطلاعات تهدید حریم خصوصی و آزادی بیان و آزادی انجمن ها در راه است که می تواند نقض حقوق و تنزل اعتماد عمومی مقامات—تضعیف اثربخشی هر بهداشت عمومی پاسخ” گروه نوشت.

“فن آوری می تواند نقش مهمی در تلاش جهانی برای مبارزه با COVID-19 همه گیر” راشا عبدالرحیم معاون مدیر عفو Tech گفت: “اما این نه به دولت اختیار تام به گسترش نظارت دیجیتال.”

“گذشته نشان داده است دولت تمایلی به واگذاری موقت نظارت قدرت” او ادامه داد. “ما باید خود را در خواب راه رفتن به یک دائم گسترش نظارت دولت در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im