Unsung hero: برای شروع هیچ کس بهتر از دو و میدانی رسمی جری Collet

یادداشت سردبیر: این دومین سری گاه به گاه شامل گمنام قهرمانان ورزشی که نقش مهمی در بازی عشق ما را به شرکت و سازمان دیده بان در سراسر ایالت یوتا است. امروز داستان برجسته یک مرد که آغاز شده است هزاران نفر از نژادها در سراسر کشور. دیدار جرارد “جری” Collet سر استارت که با قرار دادن علامت خود را در ایالت یوتا ، ارسال مشخصات به نامزد [email protected].

سالت لیک سیتی — نمرات خود را. مجموعه. Bang!

اگر شما شنیده ام کسانی که برای تلفن های موبایل در یک مسیر و زمینه ملاقات در ایالت یوتا وجود دارد احتمال بالا از آنها آمد جرارد “جری” Collet یا کسی که آموزش داده شده است با احترام سر استارت.

ورزشکاران به رقابت در مسابقه او آغاز شده است قطعا با او آشنا. او sharp dressed man, که باعث می شود مطمئن شوید که مسابقات شروع نمایشگاه و میدان کمک روروک مخصوص بچه ها در نقطه شروع خود شلیک تفنگ دستی خود را در هوا و تضمین این که هیچ کس می شود یک سر شروع می شود.

برای استارت نه تنها او را به بهترین از بهترین ها در این دولت در کار خود را در مسیر ملاقات, اما او نیز کمک آموزش 16 غذای دیگر در ایالت یوتا است.

“او شماره 1 استارت در ایالت یوتا” دیل Robison بازنشسته و میدانی رسمی اشاره کرد در حالی که نامزدی Collet برای برخی از نادر شناخت. “من فکر می کنم جری یک مثال عالی برای ورزش دو و میدانی.”

Collet استارت حرفه ای را آغاز کرد و در سال 1989 در او جوان دختر و میدانی باشگاه در سن خوزه ، دو هفته پس از تماشای کلاس دوم شرکت در یک ورزش جدید از غرفه Collet تصمیم به درگیر شدن. مربیان به او آموخت اصول شروع مسابقات و در او غوطه ور خود را به هنر شروع فقط برای کمک به. او شروع تمرین با بچه ها در شیوه های تنظیم روش خود را در تعطیلات آخر هفته مسابقات شد و تنها شروع متخصص در این منطقه است.

“من در آن بسیار خوب اما من تنها کسی بودم که تا به حال برخی از دانش,” او گفت:. “این که چگونه این کار را شروع کردم.”

به عنوان Collet دختران مسن تر شدیم او ادامه داد: به شروع رسمی خود را در مسابقات در دبیرستان, دبیرستان و حتی به جایی که او قادر به قدیمی ترین دختر لیزا تبدیل به یک آمریکایی heptathlete در فرزنو امور خارجه.

“این فقط یک چیز شگفت انگیز به تماشای تمام راه را از طریق” او گفت:, “و به بخشی از آن را به عنوان به خوبی.”

Collet که نوبت 76 تابستان امسال نیز با کمک نژادها در منطقه خلیج کالج ها از جمله طولانی روی لئامت دادن با دانشگاه استنفورد کاردینال. در یک نقطه بعد از یک عزیز همکار گذشت در مدرسه رقیب Collet به کار گرفته مسئولیت به عنوان رئیس استارتر برای هر دو دانشگاه استنفورد و کالیفرنیا.

Collet در اصل از مین, اما به پایان رسید تا در شمال کالیفرنیا به دلیل وجود سودآور فرصت های اشتغال در صنعت است. یک ماشین توسط تجارت کار خود را آغاز کرد در ماشین فروشگاه در دانشگاه استنفورد. از وجود او استخدام شد به طراحی و ساخت علم ابزار برای آزمایش در دانشگاه. او که به مدت 36 سال است.

“من تا به حال یک افسانه حرفه ای” گفت: “من عاشق هر دقیقه از آن را.”

که همچنین توصیف احساسات خود را در مورد درگیری خود با دو و میدانی در طول سال.

پس از بازنشستگی از کار روز Collet نقل مکان به ایالت یوتا می شود و نزدیک به دو دختر خود را که می خواهم نقل مکان کرد و به کندوی عسل دولت است. این زمان لیزا Collet شده بود از ترویج دستیار سر مربی از زنان دو و میدانی تیم در دانشگاه یوتا.

پدر بلافاصله غوطه ور خود را در ایالت یوتا و میدانی ، او برای اولین بار رفت و کمک کرد BYU با آن فصل داخلی در سال 2006 و پس از ادامه به شروع مسابقات در تمام سطوح — از بچه ها در باشگاه های خصوصی, دبیرستان, مسابقات قهرمانی کشور, حوادث در هر دانشگاه به شکارچی ارشد بازی در سنت جورج.

او در حال حاضر ساخته شده خود را در ایالت یوتا در حال اجرا در صحنه کمک به ورزشکاران در علامت خود را — و آموزش و مشاوره دیگر استارت — برای 14 سال به عنوان ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست خبره استارت. سرگرمی خود و همچنین منجر به او که یکی از طولانی پرش مقامات در سال 1996 آتلانتا المپیک و سر استارت برای ایالات متحده آمریکا و میدانی مسابقات قهرمانی ملی در سال 2002. شغلی دیگر نکات برجسته عبارتند از: شروع برای سال 2009 بخش من NCAA, هوای آزاد, قهرمانی و در سال 2011 جهان استادان دیدار خواهد کرد.

“این همه سرگرم کننده و خوب به افزایش به سطح قابل اعتماد به عنوان یک صالح رسمی قادر به انجام این کارها” Collet گفت. “اما هرگز نباید فراموش مردمی — بچه های جوان است که نیاز است که سطح شایستگی و اعتماد به نفس.”

Collet از کار اخراج شده است بیش از 100 ، 000 عکس در 27 سال به عنوان یک نویسنده. او معمولا ساقه بین 400-500 عکس در ملاقات و به عنوان بسیاری از 600. پرندگان نیاز به نگرانی نیست هر چند. استفاده از غذای شاهد. به عنوان یک صرفه جویی در هزینه و اندازه گیری Collet بارهای از 32-کالیبر پوسته — کمی از پودر سیاه و سفید باعث می شود یک پف از دود سفید بر آتش — و دیگران می آموزد که چگونه به انجام همان. او با استفاده از یک .38 ویژه تفنگ دستی ،

قبل از شروع مسابقات در صدای تفنگ خود را Collet می دهد روروک مخصوص بچه ها دستورالعمل ها را به مطمئن شوید که هر کس می آید و شروع خط به طور همزمان. اگر کسی در یک نقطه ضعف از گرفتن او شما را به راه اندازی مجدد نژاد.

“آن را به نمایشگاه” او اصرار داشت. “آن را به 100% عادلانه برای هر یک از آنها.”

پس گرفتن “نمرات خود را در” فرمان اتومبیل یا پایین را در بلوک و یا فرض کنیم یک موقعیت متفاوت است. استارت می دهد و سپس “تنظیم!” فرمان.

“زمانی که مشاهده و همه آنها کاملا بی حرکت شما آتش تفنگ,” او گفت: “و آنها رفتن.”

همراه با تفنگ استارت برگزاری یک سنسور در تیراندازی خود را دست. فرستنده میدارد صدای انفجار می فرستد و آن را به زمان دستگاه شروع می شود که یک ساعت است که در, مستقیم, هماهنگ سازی با دوربین های دیجیتال در خط پایان.

“من تفنگ شروع ساعت و ورزشکاران” Collet گفت.

Collet دارای چندین لباس برای فصل بسته به نوع ملاقات او کمک به officiate. برای دو/سه جانبه ملاقات و یا invitationals او به پوشیدن پیراهن قرمز و یک کلاه سفید و یک جفت شلوار خاکی. برای بزرگتر در دیدار و قهرمانی او دون یک پیراهن سفید و سیاه کراوات قرمز ژاکت کلاه سفید و شلوار خاکی.

Collet شوخی که او نمی خواهید به نگاه مانند کشاورز جان.

“شما نمی خواهید به نشان می دهد تا در آنجا به دنبال مانند یک حرفه ای. اگر شما مانند یک حرفه ای شما در حال نشان دادن احترام به کیفیت ورزشکاران است که وجود دارد” Collet گفت. “بسیاری از این ورزشکاران کار کرده اند یک زمان طولانی به جایی که آنها هستند. اگر آنها به شما اعتماد خود را شروع می شود که یک چیز فوق العاده اند.”

هر چند Collet می کند پرداخت مقدار کمی برای شروع مسابقه در یوتا او آن را دوست دارد بسیار او می خواهم آن را انجام دهد به صورت رایگان — چیزی که او ثابت توسط داوطلب در زمان خود و پرداخت پول برای خود پوسته برای حدود 13 سال در کالیفرنیا است.

“حتی اگر من کمی مسن تر در حال حاضر من هنوز هم فقط به عنوان هیجان زده امروز با شروع در 5 یا 10 سال یا المپیک مدال طلا و همه در میان” Collet گفت. “این فقط یک زمان بسیار هیجان انگیز تمام زندگی من و من هنوز در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im