نزدیک: ارین Darafeev است که ذهن خلاق از آی مبلمان

“من احساس می کنم نگه داشتن تاریخ زنده” می گوید: طراح و مدیر عامل شرکت ارین Darafeev که پدربزرگ مهاجرت از روسیه و تاسیس یک شرکت مبلمان. پس از شروع های کوچک محصول شرکت با استفاده از مواد قراضه از تولید کنندگان دیگر او “آمد به درک که وجود دارد و طراحان وجود دارد سازان.” پس از کار در خانواده کسب و کار در سال 2018 او را زده خود و خریداری I. M. David مبلمان مشابه با نام تجاری در سال 1966 تاسیس و راه اندازی کارخانه خود را در باغ بیشه.

به عنوان یک بچه Darafeev دوست حلق آویز کردن در خانواده او را در انبار. “من شیفته کار دیدن محصول ساخته شده از ابتدا و من عاشق بوی چوب فروشگاه” او به یاد می آورد. در ضمن او همچنین جذب درس در مورد طراحی محصولات تولید کالا و دیگر واقعیت های کسب و کار که در خدمت او امروز به عنوان او هدایت چالش های نگه داشتن محصول خود را ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است.

“ساختمان مبلمان در کالیفرنیا پس در قدم به قدم از پدربزرگ و مادربزرگ من و ارج نهادن به میراث ایروینگ مارتین Ginsburg که تاسیس I. M. David نام تجاری است که من در حال حاضر تولید همه در حالی که نگه داشتن آمریکا صنعتگران شاغل ایجاد استثنایی ساخته شده به سفارش مبلمان هیجان و تلاش ارزشمند” او می گوید.

محله من: ما در بزرگ و کوچک صنعتی در منطقه غرب باغ بیشه. در حالی که من نمی باید در سایت نمایشگاه و یا فضای خرده فروشی ما پیشنهاد کارخانه تورهای طراحی و مشاوره به مشتریان ما با تعیین وقت قبلی. کشتی ما در سطح بین المللی و در خدمت بسیاری از مسکونی و مهمان نوازی مشتریان در اورنج کانتی و لس آنجلس و لاس وگاس. این یک محل بزرگ حدود 8 کیلومتر از ساحل.

من پناهگاه: صحرا. پخت و پز روی آتش باز در یک چادر اتصال با زمین و بیدار شدن به نور خورشید کامل تنظیم مجدد. آن را به من یادآوری می کند به اتصال به خود من سکون و گوش من صدای عمیق تر یاد من از من چه کسی هستم و چه می خواهم و به همین دلیل است.

قرمز یا سفید: بیشتر قرمز است. من دوست دارم صاف مالبک pinot نوآر یا تاکسی. گاهی اوقات من به سفید با حباب. اما من نمی داد و بیداد کن.

نشان می دهد من شراب خواری: من واقعا نمی تماشای تلویزیون جز با بچه های من. زمانی که آنها مرا دعوت به صرف زمان با هم قبل از خواب مهم نیست به من چه. با من 16 و 17 ساله آن را “Parks and Rec” و “اداره”. من 21 سال دارم و دیده بان علم و طبیعت و فیلم های مستند و, مکالمات در اطراف این مفاهیم است.

بدترین توصیه من تا کنون دریافت کرده: من نمی دانم که من می خواهم تماس بگیرید هر گونه مشاوره “بد است.” اکثر مردم باید نیت خوب زمانی که آنها به شما بگویم آنچه شما “باید” انجام دهید و آن را اغلب در مورد آنها مایل به شما را امن نگه دارید. هر گونه مشاوره بر اساس ترس – بازی بازی های کوچک انجام کارهای راه آنها همیشه انجام شده است یا آسان مسیر باید مورد سوال است. باید به عنوان مشاوره تشویق بی پروا عمل و یا پیگیری از کوته سود. اگر آنها لازم نیست پوست را در بازی و یا سهام در نتیجه من با احتیاط از پذیرش جهت. هر کس نظر و ممنون میشم که وقتی مردم به اشتراک گذاری ایده های من را می توانید در نظر میگیرد اما در نهایت من نیاز به تصمیم گیری و خود را در نتایج.

چه نگه می دارد مرا بیدار در شب: زندگی مشغول است و می تواند احساس قریب به اتفاق بین در حال اجرا یک کسب و کار, بالا بردن بچه ها حفظ کسب و کار و روابط و دوستی تلاش برای خوردن خوب, خواب کافی و فعالیت فیزیکی خود را حفظ. من اغلب تا اواخر بدانند چه بعدی و تأمل در تصویر بزرگ. من عاشق سکوت شب برای منعکس کردن و نوشتن بدون وقفه. بیشتر من تامل چگونه به بهترین نگه داشتن چیزهای در حال حرکت به جلو و برای جلوگیری از مشکلات.

در NIGHTSTAND: یک کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی و مداد و یک لیوان شراب و تعداد زیادی از کتاب ها. زمان در حال پیشرفت می خواند: “بی نهایت بازی” توسط Simon Sinek, “سکون کلیدی” رایان تعطیلات “بازاریابی شورش” توسط علامت گذاری به عنوان شافر و “Braving بیابان” توسط برنه براون.

غرض پت: من این هدیه و نفرین حسی حساسیت. به عنوان یک طراح این اجازه می دهد تا من به توجه به چیزهایی که دیگران نمی, آن است که مفید در ایجاد. اما تکراری و صدای کلیک کردن بر روی قلم, sniffling بینی و یا با صدای بلند جویدن می تواند unnerve من.

آنچه که من آرزو می کنم من می خواهم شناخته شده قبلا: من تقریبا همیشه تنها یک توقف خود را از انجام کاری متفاوت طراحی ایده آل و نتیجه کار برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. زمانی که من نشان می دهد تا با شور و شوق و اعتماد به نفس و حس کنجکاوی تمرکز و تواضع, چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. بسیار وجود دارد امکان در طرف دیگر از ترس و شک به خود. این چیزی است که من می دانم, اما باید به خودم یادآوری کنم به زندگی کردن در هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de