تا 2 میلیارد دلار در بودجه دولت کاهش آینده

سالت لیک سیتی — کاهش در آینده 20 میلیارد دلار بودجه تصویب شده در اوایل سال جاری برای جبران مالی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس به احتمال زیاد نخواهد بود ساخته شده تا اواسط ماه ژوئن پس از نمایندگان مجلس با برگزاری جلسات به بررسی کاهش است که می تواند اضافه کردن به 2 میلیارد دلار.

“این سخت است به طور خاص در حال حاضر فقط به خاطر چیزهای بسیار بالا در هوا” گفت: مجلس بودجه رئیس براد آخرین R-طوفان. “ما در حال رفتن به نگه کردن تا زمانی که ما می توانیم تعیین 2021 بودجه شروع می شود که در ماه جولای از آنجا که ما می خواهم به آخرین اطلاعات ممکن است.”

اما هر دو گذشته و سنا بودجه رئیس جری استیونسون, R-لیتون گفت: آن را نمی خواهد آسان به محاسبه چقدر سخت دولت است که آمار اقتصادی توسط این ویروس مرگبار که باعث تاریخی خوشه بیکاری و هزینه های مصرف کننده زناشویی, از آنجایی که بخش عمده ای از درآمدهای آمده از درآمد و مالیات فروش.

“ما نمی دانیم که آیا ما در حال رفتن به پایین $200 میلیون یا 2 میلیارد دلار” استیونسون گفت: تصدیق آن را بیشتر احتمال دارد این کمبود را تا پایان نزدیک تر به بالاتر برآورد. “وجود دارد یک طیف وجود دارد که حتی درک. ما قصد داریم به این عنوان ما به همراه.”

قوه مقننه ایالت یوتا اجرایی تخصیص بودجه کمیته برنامه ریزی شده است برای دیدار May 13 برای دریافت بودجه بررسی روند رفتن با چه استیونسون به نام “یک رتبه بندی از پیشنهاد کاهش” خواهد شد که در تهیه و تدوین قانونی رهبران.

آن کاهش خواهد پس از آن می توان استفاده های مختلف بودجه های فرعی توصیه هایی را برای طیف وسیعی از کاهش بودجه انتظار برای رفتن به عنوان بالا به عنوان 10%. گذشته گفت: تصمیم گیری نهایی خواهد شد به احتمال زیاد ساخته شده در یک جلسه ویژه قوه مقننه در اواسط ماه ژوئن تنها چند هفته قبل از بودجه سال آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئیه.

آیا این لیست از کاهش را شامل پرداخت افزایش تا 5 ٪ برنامه ریزی شده برای کارکنان دولت باقی مانده است دیده می شود استیونسون گفت. اما او گفت: ادارات دولتی در حال حاضر خواسته شده است به نگه داشتن خط در هزینه های از جمله ساخت استخدام های جدید و در آنجا کمی شک برخی از پروژه های ساختمانی اتفاق نمی افتد.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک قطعه که بودجه ما در حال رفتن به گرفتن یک نگاه” استیونسون گفت. “ما در حال رفتن به بیش از شروع واقعا….”

خزانه دار دولت دیوید Damschen گفت که او امیدوار به بیش از یک و نیم میلیارد دلار در اوراق قرضه فروخته شده توسط مارس 19.

‘ما اساسا با استفاده از موجود مطابق با مجوز در این کتاب با این معامله” Damschen گفت: 350 میلیون دلار در دسترس برای زندان ساخت و ساز و دیگری $177 میلیون دلار برای ساخت و ساز جاده. هنگامی که اوراق قرضه به فروش می رسد پول خود را کنار بگذارند در بودجه برای این پروژه را می توان در جاهای دیگر صرف — و یا کاهش دهد.

“ما در حال پیگیری سریع این,” او گفت:. “این غیر معمول برای قرار دادن یک معامله بر روی ریل و آن را انجام داده است.”

ناتالی Gochnour مدیر Kem C. گاردنر موسسه سیاست در دانشگاه یوتا و دیپلم دین در David اکلز مدرسه کسب و کار, روشن ساخته است که بودجه دولت مقامات باید کار سختی پیش رو است.

“در حدود 45 روز ما از دست داده ایم 135,000 شغل و در مورد آنچه که ما در ایجاد شده در سه سال گذشته است. که یک ضربه. بنابراین هیچ سوال بودجه دولت را تحت تاثیر خواهد به طور قابل توجهی” Gochnour گفت:, و اضافه کرد که تنظیمات به پیش بینی درآمد باید به سرعت ساخته شده.

“ما در یک محیط نامشخص و هر پیش بینی کرده است تعداد زیادی از خطر مرتبط با آن است. اما من به شما بگویم من فکر می کنم بدترین اثرات اتفاق افتاده در مارس سال 2020” او گفت: پیش بینی است که ظرف مدت 60 تا 90 روز وجود خواهد شروع به اشتغال از دستاوردهای دولت است.

با این حال او گفت که هنوز هم وجود دارد نیاز به احتیاط.

“ما ممکن است احساس خوب, همه چیز ممکن است به دنبال بهتر اما پس از آن ما ممکن است شعله ور شدن یو پی اس از ویروس” Gochnour هشدار داد بنابراین دولت باید به “آماده برای شروع و توقف” به عنوان اقتصاد به تدریج بهبود در حالی که همچنین برخورد با معضل افزایش تقاضا برای بسیاری از خدمات است.

هنوز Gochnour گفت: یوتا آماده شده است برای رسیدگی به بحران اقتصادی.

“من احساس می کنم دولت ما آماده کرده است و برای این کار به مانند هشت سال. زیرا هنگامی که ما رفت و از طریق رکود بزرگ آن بسیار دشوار است و دولت ما به طور سیستماتیک در محل قرار داده و مالی ابزار برای کمک به ما دفعه بعد چیزی سخت اتفاق افتاده است,” او گفت:.

این ابزار شامل چه چیزی اتفاق می افتد با اوراق قرضه جدید. با استفاده از موجود درآمد برای پوشش هزینه های پروژه تا مطابق با ظرفیت در دسترس زمانی که مورد نیاز را ایجاد می کند چه نام کار صندوق روز بارانی در بالای مازاد درآمد در حال حاضر در کنار مجموعه ای از رکود.

در حالی که درآمد حاصل پیشرفت و یا افزایش مالیات همیشه یک گزینه Gochnour گفت: او می آموزد او مالیه عمومی دانش آموزان در ایالات متحده آمریکا است که یوتا “است که در میان بسیاری از لحاظ مالی محتاطانه متحده در این کشور” به دلیل رویکرد خود را به بودجه.

“این هنوز سخت” او گفت:. “اما Utahns باید بسیار افتخار ما مدیریت مالی.”

یوتا شناخته شده است به تازگی برای جمله نقاط قوت از جمله یک مقام سوم در رتبه بندی پشت آیووا و نیوهمپشایر ملی “Camelot شاخص” کیفیت زندگی بر اساس اندازه گیری, اقتصاد, بهداشت, جرم, آموزش و پرورش, جامعه و دولت, دولت عوامل است.

کندوی عسل دولت نمی رسیدن به نقطه بالا در هر یک از این شش دسته به عنوان ضروری برای حالت ایده آل از جمله “مدیریت خوب دولت با پیوند قوی رتبه بندی و مالیات پایین” که در آن یوتا شد و در مکان پنجم, پشت, داکوتای جنوبی, وایومینگ, آلاسکا و دلاور.

اما یوتا بود No. 1 در رشد کار و داشتن کمترین درصد از خانواده های تک والد در میان 26 متغیرهای در نظر گرفته شده در گزارش منتشر شده روز شنبه با بودجه فدرال اطلاعات متحده یک گروه است که آهنگ فدرال بودجه و هزینه های دولت برای رهبران.

مارسیا Howard, گروه, مدیر اجرایی گفت: در حالی که گزارش شده بود در ماه گذشته “هیچ یک از داده ها را منعکس COVID-19.” هوارد کاهش یافته است به نظر آنچه که یافته های این گزارش میانگین برای یک دولت توانایی برای بهبود یافتن از اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

در اوایل آوریل, U. s. اخبار & گزارش جهانی گفت: کشورهای مانند یوتا و مینه سوتا در حال بهتر موقعیت خود را به دلیل قوی روز بارانی بودجه و استرس به طور منظم آزمایش بودجه تمرینات با اشاره به یافته های یک تراست خیریه پیو گزارش همچنین گفت که ایران باید انعطاف پذیر قانونگذاران و جلوگیری از ناپایدار بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de