به روز شده COVID-19 نظرسنجی از پرستاران ثبت نام شده نشان می دهد که بهبود کمی و بدتر شدن در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی

اوکلند کالیفرنیا. – یک نظر سنجی سراسری پرستاران ملی ایران (NNU) با انجام ثبت نام پرستاران این کشور در خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی همچنان به نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان هنوز آمادگی برای رسیدگی و شامل موارد COVID-19.

آماده سازی مهم است. NNU است نگران گزارش های اخیر که حدود 1,700 مراقبت های بهداشتی کارگران در ایتالیا آلوده شده اند با COVID-19. مراقبت های بهداشتی کارگران عفونت شامل 8 درصد از تایید COVID-19 نفر در ایتالیا. بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی باید به اندازه کافی آماده برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در پاسخ به شیوع بیماری.

نتایج نظرسنجی که امروز منتشر شده به روز رسانی شده از اولیه صدور در 5 مارس نشان می دهد که RNs گزارش کمی بهبود در بسیاری از مناطق از آمادگی و به ویژه بدتر شدن شرایط سوالات تعیین دسترسی و تامین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای افزایش بیماران — دقیقا همان چیزی است که کشور در انتظار اتفاق خواهد افتاد imminently.

“واضح است که این کشور امکانات بهداشتی هنوز آماده نیست و حتی در شکل بدتر از قبل در برخی موارد رسیدگی به COVID-19” گفت: بانی Castillo, RN و مدیر اجرایی ملی پرستاران ایران. “ما نیاز به عمل در حال حاضر و سریع عمل می کنند. اولویت شماره یک است برای محافظت از سلامت و ایمنی ما پرستاران و کارکنان بهداشتی به طوری که آنها می توانند همچنان به مراقبت از بیماران و حفظ جوامع ما به عنوان سالم به عنوان ممکن است از طریق این بیماری همه گیر. اگر ما امکانات بهداشتی دیگر ماندن به عنوان مراکز درمان و به جای تبدیل به بیماری بردار بسیاری از مردم را دلیلی رنج می برند از این بیماری وحشتناک.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بیش از 8,200 پرستاران گزارش از طریق مارس 16 سال 2020 از تمام 50 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا, پورتوریکو, جزایر مارشال و جزایر ویرجین می گویند که:

  • 46 درصد گزارش که کارفرمای خود را فراهم کرده است اطلاعاتی را در مورد COVID-19 و چگونه از به رسمیت شناختن و پاسخ به موارد ممکن است.
  • 31 درصد گزارش که وجود دارد این است که یک برنامه در محل برای منزوی کردن یک بیمار با امکان COVID-19 عفونت است. 23 درصد گزارش آنها نمی دانند که اگر یک برنامه وجود دارد.
  • تنها 55 درصد از پرستاران گزارش نیاز به دسترسی به N95 ماسک بر روی دستگاه خود. 27% دسترسی به صفحه هوا-تصفیه ماسک (PAPRs).
  • تنها 24 درصد گزارش که خود کارفرما کافی PPE سهام در دست برای محافظت از کارکنان وجود دارد سریع مطمئن در بيماران مبتلا به ممکن است عفونت کروناویروس. 38% نمی دانم.
  • تنها 63 درصد گزارش شده آموزش دیده در با خیال راحت پوشیدن و doffing PPE در سال قبل است.
  • 65% شده اند مناسب آزمایش در سال گذشته; 34% شده اند مناسب تست شده در سال قبل است.
  • تنها 13 درصد گزارش که خود کارفرما سرریز طرح به جای دیگر کارکنان آموزش دیده برای فعال کردن امن ارائه مراقبت به بيماران را در انزوا ممکن است رمان coronavirus. 42 درصد گزارش آنها را نمی دانم.
  • تنها 19 درصد گزارش که کارفرمای خود دارای یک سیاست به آدرس کارکنان با مشکوک یا شناخته شده قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus. 42 درصد نمی دانم.
  • 58 درصد گزارش که خود کارفرما برقرار سفر/قرار گرفتن در معرض تاریخچه غربالگری برای تمام بیماران مبتلا به تب و/یا علائم تنفسی.

پرستاران خواستار در همه سازمان های دولتی عمومی و خصوصی سلامت کارفرمایان و مقامات دولتی مقامات منتخب و اعضای کنگره به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای گسترش ظرفیت به جای تضعیف کنترل عفونت و حفاظت از کارگر استاندارد. دولت فدرال باید تماس بگیرید در صنعت به سرعت شروع به ساخت PPE کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز برای انجام شغل خود را با حفاظت کافی تولید هواکش بازگشایی بسته بیمارستان ها و افزایش ظرفیت تخت ساخت امکانات اضافی و بیشتر. “این علم بد به عقب استاندارد و حمایت فقط به خاطر اینکه شما ادعا می کنند که به اندازه کافی وجود ندارد PPE عرضه” گفت: Zenei کورتز RN و یک رئیس جمهور NNU. “این که چگونه مناسب کنترل عفونت با این نسخهها کار. شما در حفظ آن استانداردها و کشف کردن راه برای دریافت تجهیزات شما نیاز دارید.”

پرستاران نیز خواستار هماهنگ تلاش برای انتشار و توزیع تجهیزات PPE از دولت فدرال و بنا به اطمینان حاصل شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی در خطوط در حال بهره گیری از آنها چون در حال حاضر آنها در حال دیدن نیست این منابع ساخت آن را به امکانات خود را.

پرستاران نیز به تازگی راه اندازی یک ملی, درخواست تماس در حامیان به ثبت نام در در حمایت از حفاظت از پرستاران به دلیل تمام زندگی ما به آن بستگی دارد. بیش از 150 ، 000 نفر در حال حاضر در امضا فقط در چند روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im