آپی کوین Dietsch افتخار برای عکس از تایگر وودز اتباع واشنگتن

Feb. 24 (UPI) — عصر ایران, عکاس کوین Dietsch برنده اول و دوم-محل جوایز در کاخ سفید اخبار انجمن عکاسان 2020 چشم از تاریخچه مسابقه های ورزشی از ویژگی های/واکنش.

دو برنده عکس ویژه تایگر وودز بازی در دور نهایی 2019 ایالات متحده باز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل گلف لینک ها و طرفداران تشویق به عنوان اتباع واشنگتن نزدیک دانیل هادسون خود را جشن گرفتند کارت های وحشی بازی در برابر میلواکی Brewers در ماه اکتبر گذشته.

Dietsch موفق به کسب افتخارات متعدد از خانه مطبوعات و انجمن عکاسان در گذشته از جمله جایزه تعالی در ورزش عمل در 2019.

او گفت: این یک افتخار برای ادعای دو جایزه در رده بسیار رقابتی, مسابقه شامل بسیاری از استعداد و رقابتی عکاسان از منطقه است.

“این مسابقه همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من به عنوان یک عکاس جوان در کالج من حضور در باز قضاوت را امتحان کنید و یاد بگیرید از فرایند داوری و برای به دست آوردن یک حس چگونه روزنامه نگاران در سی کار” Dietsch گفت. “پس به نفع خود نه تنها برای اولین بار اما اول و دوم در همان دسته در یک مسابقه است که من به دنبال پس از یک دانش آموز است که واقعا هیجان انگیز به خصوص در برابر چنین قوی زمینه استثنایی عکاسان است.”

هر دو عکس جای تاکید بر تماشاگران تاری تصویر ورزشکار در جلوی قاب.

“هنگامی که تیراندازی ورزشی, من همیشه در تلاش برای ایجاد یک منحصر به فرد و تصویر های مختلف و به اعتقاد من هر دوی این تصاویر ضبط راه های مختلف از گفتن داستان” Dietsch گفت.

Dietsch با استفاده از Sony A9 و دوربین 200-600 لنز طراحی شده برای سکوت شاتر صدا برای مسابقات گلف.

او را دستگیر برنده جایزه عکاسی از جنگل در آخرین روز از ایالات متحده باز در نقش ونگار ریگی دادن ساحل در کالیفرنیا هنگامی که او متوجه ساحل پر بود از تماشاگران و مردم با بهره گیری از گشت و گذار بعد از سواحل خالی شد با توجه به ضعیف آب و هوا برای بسیاری از مسابقات.

“من می خواستم به سعی کنید و ایجاد یک تصویر است که برجسته زیبایی های طبیعی اطراف این منحصر به فرد گلف و برجسته کردن تماشاگران است که پیاده روی به ساحل در تلاش برای دیدن گلف, اقدام,” او گفت:. “من تنظیم دیافراگم دوربین به f22 را به تلاش برای دستیابی به حداکثر عمق میدان, همه چیز در تمرکز. این اجازه می دهد تا تایگر وودز به یک کمی بهتر شناخته شده به عنوان یک گلف باز به جای فقط یک خارج از تمرکز لکه بود من با استفاده کم عمق عمق میدان.”

Dietsch با استفاده از یک دوربین نیکون D5 و 200-400mm لنز دوم-محل عکس که لحظه ای پس از هادسون انداخت گام نهایی است که اجازه اتباع به پیشرفت در پلی آف.

او گفت که او به دنبال جذب یک نوع متفاوت از عکس تمرکز بر طرفداران هیجان در آن لحظه.

“اتباع چنین فن قوی پایه و من می خواستم به سعی کنید و گرفتن انرژی خود را. به عنوان پارچ انداخت و او را کمی از زمین من متمرکز بر جمعیت پشت سر او پیش بینی خود را, جشن,” او گفت:. “من خوشحالم که طرفداران واکنش هماهنگ همه بالا بردن بازوها به عنوان پارچ جشن در پیش زمینه. من تبدیل تصویر به سیاه و سفید برجسته جمعیت پشت سر او.”

این تیم در ادامه به برنده سری جهانی.

Dietsch کار کرده است در UPI واشنگتن, دی سی, اداره از سال 2005. او مدرک کارشناسی هنرهای زیبا در رشته عکاسی خبری از کورکوران کالج هنر و طراحی در واشنگتن که در آن او زندگی می کند با همسر و دو فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>