ما بلوک های جهانی سازمان ملل متحد آتش بس قطعنامه اعتراض به غیر مستقیم اشاره به سازمان بهداشت جهانی

دیپلمات های بین المللی حیرت زده شد و نا امید جمعه شب پس از آمریکا بار دیگر مسدود سازمان ملل متحد قطعنامه به فراخوان جهانی برای آتش بس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ایالات متحده در اعتراض به هر گونه اشاره ای به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این قطعنامه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که نکردن اطلاعات از جهان دولت ها در مورد کوروناویروس و این که سازمان بهداشت جهانی بود ضروری به اطلاعات در مورد ویروس منشاء آن در یک آزمایشگاه در چین است.

رئیس جمهور ارائه کرده است هیچ مدرکی دال بر این ادعا است.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کرده است تا دولت ها در سراسر جهان به تصویب بس در درگیری های قانع کننده مسلح جناح در بیش از ده کشور به صورت موقت truces به جنگ این بیماری همه گیر.

برای شش هفته هیئت نمایندگی ایالات متحده به شورای امنیت سازمان ملل به مخالفت با اشاره به کسانی که در این قطعنامه وادار کردن مقامات امنیتی فرانسه منجر به تلاش برای رسیدن به یک مصالحه.

فرانسه با اعتماد به نفس بود این هفته که آمریکا موافق به قطعنامه حاوی عبارت “تخصصی سلامت سازمان” مماشات هر دو ایالات متحده و چین که اصرار داشت در یک مرجع به چه کسی است.

اما ایالات متحده در روز جمعه اعلام کرد که نمی خواهد حمایت از این قطعنامه و مسدود شورای امنیت از برگزاری یک رای.

دیپلمات ها در شورای بهت زده شد بر سر نحوه ادامه دهید.

“بدیهی است که آنها باید تغییر ذهن خود را در داخل سیستم آمریکایی به طوری که عبارت است هنوز به اندازه کافی خوب نیست برای آنها” یک مقام رسمی گفت: نگهبان. “این ممکن است که آنها فقط نیاز به کمی زمان بیشتری برای حل و فصل آن را در میان خود و یا ممکن است که کسی بسیار بالا ساخته شده است تصمیم گیری آنها نمی خواهند آن و در نتیجه آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. معلوم نیست در این لحظه است که یکی از آن است.”

هلن کلارک نخست وزیر سابق نیوزیلند نوشت که ایالات متحده آمریکا است که بازی “بازی سرزنش” به جای پیوستن به کشورهای دیگر به تمرکز تلاش های جهانی بهداشت از بحران و قرار دادن مبارزه در خود نگه دارد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در علاوه بر این به رد قطعنامه آتش بس تهمت نیز کسر بودجه که در هفته های اخیر ادعا آژانس جناح بحران و این که “خیلی مرگ شده است ناشی از اشتباهات خود.”

ایالات متحده تا به حال به مراتب موفقیت کمتر از تعدادی از دیگر کشورهای ثروتمند در “مسطح منحنی.” در اوایل این ماه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پیش بینی یک افزایش شدید در Covid-19 موارد و مرگ و میر با مرگ و میر رسیدن 3,000 هر روز 1 ژوئن به عنوان برگ برنده دولت تحت فشار قرار دادند متحده به بازگشایی اقتصاد خود را. جمهوری خواه به رهبری متحده گرفته اند یک رویکرد تهاجمی به آمریکایی ها مجبور به کار در میان گسترده ترس از ویروس کشنده با اوهایو ترغیب کارفرمایان به گزارش کارگران که نمی گزارش به شغل خود را پس از صنایع بازگشایی و تهدید به از دست دادن مزایای بیکاری.

در ضمن در بسیاری از کشورهای دیگر با گسترده تست آغاز شد که هفته پیش زمانی که تهمت بود علنا کم اهمیت جلوه دادن همه گیر و قوی اقتصادی امداد بسته های طراحی شده برای نگه داشتن مردم در خانه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن درآمد مورد شده اند انداختن برای هفته ها.

نیوزیلند اعلام کرد در اواخر ماه گذشته است که آن را “به طور موثر حذف” Covid-19 با موارد جدید در تک رقمی. دولت صرف 4 درصد از G. D. P. در اقتصادی بسته امداد که تحت پوشش مزد تمام زلاند جدید که تا به حال به خود منزوی و دو برابر آن هزینه های بهداشت و درمان.

کره جنوبی نیز بوده است ستایش برای مسطح منحنی با گسترده تست در اوایل جهانی همه گیر و کشورها از جمله دانمارک و آلمان دیده می شود موفقیت در کاهش موارد با تصویب اولیه از سخت مستندات.

با توجه به سیاست خارجی گزارش ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تمایلی به ثبت نام در این قطعنامه به دلیل آتش بس می تواند مانع از آن عملیات ضد تروریستی و متحد کلیدی اسرائیل توانایی برای انجام عملیات نظامی در سراسر خاورمیانه است.

“این به اندازه کافی بد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است که مسئول بسیاری از مرگ و میر در کشور خود در حال حاضر او به طور فعال همدستی در ایجاد و حتی بیشتر در سراسر جهان” توییتی مدافع حقوق بشر دن Sohege از انگلستان, موسسه خیریه, پایه برای همه است.

سابق بریتانیا سبز رهبر حزب ناتالی بنت به نام ایالات متحده “یک انسدادی زور در امور بین المللی.”

شورای امنیت راه را برای ادامه مذاکرات در این قطعنامه هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im